Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

merci alex, και εγώ για την 6800 πήγαινα αλλά είπα να περιμένω μια και μόλις άλλαξα κασέτα,αλυσίδα και τζοκευ (6700/1οαρα όμως μια και υπάρχει θέμα συμβατότητας,η 6800 δεν μπαίνει στους παλιότερους τροχούς,να κοιτάξεις το κέντρο πριν παραγγείλεις)

full groupo στο επόμενο,προς το παρόν,λίγο από όλα :laughing:

Link to comment
Share on other sites

200 περασμένες,την πιο χαμηλή τιμή παν-Ευρωπαικά -πιο φθηνά και από το ebay- έχει το merlin Shimano 105 5700 STI Levers - Black | Merlin Cycles αλλά διαθεσιμότητα άγνωστη,βάλε ταχυδρομικά και εργασία,πάνω-κάτω τα ίδια έρχονται

Link to comment
Share on other sites

200 περασμένες,την πιο χαμηλή τιμή παν-Ευρωπαικά -πιο φθηνά και από το ebay- έχει το merlin Shimano 105 5700 STI Levers - Black | Merlin Cycles αλλά διαθεσιμότητα άγνωστη,βάλε ταχυδρομικά και εργασία,πάνω-κάτω τα ίδια έρχονται

Σε ευχαριστω για την απαντηση...Το εχω κατα νου μολις εχω τα χρηματα...!

Σε σχεση με τα προηγουμενα shifters ? εντυπωσεις ?

Link to comment
Share on other sites

δεν πρόλαβα μα κάνω πολλά χλμ-προχτές ήρθαν,πάντως, μικρές σε σχέση με την tiagra(ούτε καλές ούτε κακές αλλά απροβλημάτιστες)

μεγάλη διαφορά (προς το καλύτερο ήρθε με την αλλαγή όλου του πίσω (ultegra 6700)

απλά έχω τώρα 105,tiagra,ultegra mix πάνω :p

Link to comment
Share on other sites

δεν πρόλαβα μα κάνω πολλά χλμ-προχτές ήρθαν,πάντως, μικρές σε σχέση με την tiagra(ούτε καλές ούτε κακές αλλά απροβλημάτιστες)

μεγάλη διαφορά (προς το καλύτερο ήρθε με την αλλαγή όλου του πίσω (ultegra 6700)

απλά έχω τώρα 105,tiagra,ultegra mix πάνω :p

οκ...! μια χαρα εισαι με το mix...καποια στιγμη θα ξεκινησω και εγω.Παντως πιστευω οτι θες ενα ζευγαρι τροχων και εισαι τουμπανο :T:

Link to comment
Share on other sites

έτοιμος για παραγγελία είμαι,απλά ο ντιτζευ με έχει βάλει σε σκέψεις με τους Κινέζους και δεν ξέρω,είναι και διπλά λεφτά,ακόμα το ψάχνω

πολύ καλοί είναι και οι roval rapide Sl 35 aero (από UK όχι από εδώ αγορά,ζητάνε 200 επιπλέον και τους γείωσα)

Μάη-Ιούνιο κάπου εκεί θα αποφασίσω και θα τους χτυπήσω :D

60279_00_d.jpg

:inlove:

Link to comment
Share on other sites

Τσάμπα είναι... τον κόπο τον αξίζει ?

και εγώ μαζί σου. νομίζω ότι τόσο φτηνό carbon θα έχει σοβαρα κουσούρια. συν ότι στα ρειβιους για τα planet x δεν ακους και τα καλύτερα για τη συμπεριφορά τους. άσχετο. για μεταχειρισμένα που κοιτάτε;

Link to comment
Share on other sites

έτοιμος για παραγγελία είμαι,απλά ο ντιτζευ με έχει βάλει σε σκέψεις με τους Κινέζους και δεν ξέρω,είναι και διπλά λεφτά,ακόμα το ψάχνω

πολύ καλοί είναι και οι roval rapide Sl 35 aero (από UK όχι από εδώ αγορά,ζητάνε 200 επιπλέον και τους γείωσα)

Μάη-Ιούνιο κάπου εκεί θα αποφασίσω και θα τους χτυπήσω :D

60279_00_d.jpg

:inlove:

οι zipp ερωτας....για τους κινεζους διαβαζω διαφορα στο cyclist ...οντως μπορει να μην ειναι κακη ιδεα...

εχεις στο strava λογαριασμο να σε κανω follow μιας και ειμαστε κοντοχωριανοι ? :)

Link to comment
Share on other sites

έτοιμος για παραγγελία είμαι,απλά ο ντιτζευ με έχει βάλει σε σκέψεις με τους Κινέζους και δεν ξέρω,είναι και διπλά λεφτά,ακόμα το ψάχνω

πολύ καλοί είναι και οι roval rapide Sl 35 aero (από UK όχι από εδώ αγορά,ζητάνε 200 επιπλέον και τους γείωσα)

Μάη-Ιούνιο κάπου εκεί θα αποφασίσω και θα τους χτυπήσω :D

60279_00_d.jpg

:inlove:

Πάρε Zonda με 3 κατοστάρικα ΙΜΟ

Link to comment
Share on other sites

θέλω 40αρι προφιλ.zonda/scirocco είναι στην ίδια κατηγορία (άντε μια κλάση πάνω οι zonda) με αυτούς που εχω τώρα.

υπάρχει και η επιλογή 35 μπροστά,50 πίσω,θα δούμε,ακόμα ψάχνω

Είναι πιο ελαφριοί όμως από τους περισσότερους με μεγάλο προφίλ, κάτι που θα σε βοηθήσει σε ανηφόρες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.