Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

μπορεί άμα ήταν χοράφι του

και εγώ μια φορά περνούσα από το βουνό στο χωριό μου και πετάγετε ένα σκυλί με αλυσίδα στη μέση του δρόμου και πήγα τέρμα άλλη άκρη επειδή στο δρόμο πάνω ένας είχε έναν χώρο

Δεν ειδα κανα χωραφι..ειδα το δρομο που ξαφνικα κοβοταν απο την πορτα του τυπου.

Τελοσπαντων, σημασια εχει οτι γλυτωσα το σκυλι.

Παμε γι αλλα.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Μια ερωτηση να κανω για το ποδηλατο(Ideal Pro Rider)

Σημερα μετα απο τη βολτα ειδα στη αναρτηση οτι ξεφλούδισε σε ενα σημειο.

Πρεπει να ανησυχώ; :bye:

Εάν είναι φθηνή η ανάρτησή σου μην ανησυχείς, είναι φυσιολογική φθορά γιατί αυτές δεν έχουν ανοδίωση στα καλάμια.

Εάν πάλι είναι κάποια πιο ακριβή σειρά ή είναι αρκετά καινούργια και με νορμάλ χρήση ανησύχησε ...

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Έχω ακριβώς αυτό σε λευκό χρώμα και απο οτι βλεπω φοραει πανω την RST Gila-Pro-ML.

Ενα μηνα το εχω μονο.:crazy:

Σε περιπτωση που οντως εχει προβλημα μου αλλαζουν τη ανάρτηση μονο ή παει πακετο?

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα επιτέλους τις Michelin Latex σαμπρέλες που έχω αγοράσει εδώ και ένα τρίμηνο, αν αντέξουν όλη αυτή την βδομάδα με τον καύσωνα δεν φοβάμαι τπτ!

Τρομακτική διαφορά στην αίσθηση με τις Latex σε σχέση με τις εργοστασιακές Continental που φόραγε. Απορροφάει τις ανωμαλίες του δρόμου πολύ καλύτερα, αλλά μου φάνηκες να μην είναι τόσο σταθερό και απόλυτο όπως με τις Continental παρόλο που είχα φουσκώσει στα 120psi όπως πάντα πριν φύγω, φύσαγε όμως οπότε ίσως να έπαιξε τον ρόλο του και αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Sports Tracker

Sports Tracker

Σε αυτή ήμουν με μια φίλη, οπότε δεν μπορούσα να τρέξω, πηγαίναμε αργααααα

Και τα ~3 χιλιόμετρα που δεν είναι σε δρόμο, είναι μέσα στο δάσος, σε μονοπάτι που είναι κανονικά για περπάτημα / ορειβασία. Σε 2-3 σημεία δεν φαινόταν που έπρεπε να πάμε, ένα δέντρο είχε πέσει μέσα στην διαδρομή, 2-3 θάμνοι είχαν φυτρώσει και δεν ξέραμε τι να κάνουμε, σε 2-3 σημεία έπρεπε να κουβαλήσουμε το ποδήλατο κτλ..

Sports Tracker

Όποτε μπορέσω, θα φτιάξω και θα ανεβάσω ενα βιντεάκι από το δευτερο και το δασικό κομμάτι του τρίτου..

Link to comment
Share on other sites

το allez μαρέσει αλλά τόσο το απλό όσο και το sport έχουν μέτρια περιφερειακά για τα λεφτά τους. το synapse στην ελλάδα είναι ακριβό. για την eddy merckx τι άποψη έχεις; πιο συγκεκριμένα μιλάω για αυτό: http://www.evanscycles.com/products/eddy-merckx/amx-1-2013-road-bike-ec043543

Έγινε επεξεργασία από psyber
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.