Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

lifan εχει 1 χρονο εγγυηση, βεβαια απο τον ιδιο το μηχανικο που στο εδωσε.

Αν παθει κατι ο μηχανικος το βαζει στο *** του γιατι αυτος που τα φερνει ελλαδα δεν τους καλυπτει.

Ετσι ειχε η κατασταση πριν 2 χρονια που σταματησα να ασχολουμαι.

Link to comment
Share on other sites

Αν πηρες μοτερ ΜΟΝΟ και ως συνηθως κανενα lifan κανενας δεν δινει εγγυηση. ;)

Ναι μονο μοτερ πηρα αλλα daytona...τελικα δικιο ειχε ο κοπριτης...ειχε στραβωσει η βαση απο το μοτερ η ντιζα για το γκαζι ηταν κοντη και η εξατμιση ηθελε τριψιμο στη βαση για να πιασει γιατι επειδη ηταν πιο μεγαλο μοτερ επιανε λιγο πιο μπροστα.παρολα αυτα καταφεραμε και το τελειωσαμε 6 και προλαβα των 6.50 ακριβως :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Ελεος πια με τον καθε π@π@ρ@ που βαζει στον δρομο οτι π@π@ρι@ μπορει να σκεφτει για να μην παρκαρει αλλος...

Την περασμενη εβδομαδα ειχα παει για μια δουλεια και εψαχνα 30 λεπτα μεσα στον πειραια να παρκαρω...

Σε ενα στενακι βλεπω η καφασια η ξυλα ακουμπησμενα με μεγαλη μαεστρια στην ακρη...

Βγαζω αλαρμ κατεβαινω και τα βγαζω στην ακρη, πεταγεται ενας μπαρμπας και λεει ειμαι αναπηρος (μια χαρα τον ειδα εγω) και δεν μπορω και δεν κανω κτλ, με τσαμπουκα...

Του απανταω "πανε στον δημο με το χαρτι αναπηριας να σου βαλουν μια πινακιδα την οποια θα σεβαστω" τα δοκαρια και της μλκιες του καθενος δεν της σεβομαι...

Αμολισε κατι μπινελικια, παιρνει τηλ την αστυνομια ερχονται τα παλικαρια τους εξηγω τι και πως και πως ηταν βαλμενα τα ξυλα (αν δεν τα εβλεπες θα μπορουσαν να σου κανουν πολυ μεγαλη ζημια στο αμαξι)

Του κοψανε μια κληση και τελειωσε...

Γιατι ολοι νομιζουν οτι οι δρομοι τους ανηκουν ρε φ00στη μου ?

Ημαρτον....

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Just for the record, χθες βράδυ είδα άλλη μία Bentley κατάμαυρη με halo φωτάκια, μαύρα φανάρια και μαύρες συμπαγείς ζάντες με ασημί στεφάνι, δεν θυμάμαι να έχω δει από κοντά πιο μεγάλη ζάντα.

Εν καιρώ κρίσης, υποθέτω ότι οι πτώσεις τιμών των μεγάλων SUV, aka Cayenne, Hammer, Grand Cherokee κλπ τα έχουν κάνει πολύ κοινότυπα...

Link to comment
Share on other sites

Ferrari 599GTB ψες αργα στο δρομο προς Περαια. Τελικα εστριψε προς Hyatt.

Θεσσαλονικιωτικες πινακιδες....

Το κρασι ... παλιοοοοοο

Το χαβιάρι.... μαύροοοοοο

Ο αστακός.... ψόφιος......

Φτωχεια κατηραμενη....

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς διυλίζουμε τον κώνωπα αλλά αυτό έλειπε να σταματάγαμε ξαφνικά να βλέπουμε Ferrari / Porsche μέσα στην κρίση έτσι?

Αφενός αν δείτε τα μισά έχουν πλαίσιο πινακίδας «Απέργης» => 2ο -3ο χέρι σκοτωμένα.

Αφετέρου εμείς το νιώσαμε γερά, οι λεφτάδες στα φρύδια τους.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι περι στρωσιματος μοτερ...ο κατασκευαστης λεει κλασσικα οχι 2ο ατομο και οχι ανεβασμα στροφων μεχρι τα 500κμ και μεχρι τα 1000 παλι οχι πολυ ζορι.απο την αλλη εχω ακουσει και διαβασει οτι καποιοι τα σκιζουν τα μοτερ κατα το στρωσιμο για να ανοιξουν τα ελατηρια και ετσι κερδιζουν σε αποδοση.ισχυει?και εαν ναι τοτε εχει αντικτυπο στην αξιοπιστια του κινητηρα αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.