Jump to content



Ζητούνται reviewers


DJD

Recommended Posts

Αναζητάμε ανθρώπους με μεράκι, γνώσεις, όρεξη και κέφι για να αναλάβουν μια σειρά από reviews. Η προϋπόθεση είναι να είστε άνω των 18 και να μας στείλετε ένα δοκιμαστικό κείμενο στο webmaster@thelab.gr . Δεν έχει σημασία τι είναι αυτό που θα δοκιμάσετε, ας είναι και μια λάμπα. Αυτό που θέλουμε να δούμε είναι ο τρόπος γραφής και η ορθότητα του λόγου.

Ευχαριστούμε πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια σημειωση?Οι reviewers δεν θα δοκιμαζουν αυτοι τα stuff?Αν θελετε reviewers για νεα προιοντα...:bigsmile: :)

Το λεω γιατι αν ισχυει μερικοι ισως να μην το ηξεραν.

Link to comment
Share on other sites

Να καθαριζει τα παπουτσια των admins?

Τα πραγματακια οι reviewers θα τα κρατανε?:jump1:

Και ο ονάσης λουστράκος ξεκίνησε. Έχω βλέψεις εγώ.

Εννοείται. +Καθαρά 750/μήνα και δωρεάν μετοχές της bayern:big_boss:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδιά μπορώ και γώ να γράψω κάτι άμα θέλετε σαν reviewer αλλά τώρα είμαι λίγο πιεσμένος με το φροντ..Από βδομάδα όμως χαλαρώνω...Ποιος όμως θα μας δίνει πράγματα να κάνουμε review???Και θα τα κρατάμε??Μπα ε??

Link to comment
Share on other sites

Ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή. Πρώτα μας στέλνετε το "βιογραφικό" (δηλαδή review sample) σας κι αν μας κάνετε προχωράμε στο interview όπου και θα μάθετε τις λεπτομέρειες της "δουλειάς".

Οι θέσεις είναι ανοικτές κι ακόμα κι αν καλυφθεί κάτι τώρα, σε λίγο καιρό εδώ ίσως χρειαστούμε ξανά. Οπότε με το πάσο σας και προχωράμε ανάλογα.

Πιστεύω κατανοείτε τι εννοώ με το απλό μου παράδειγμα. :)

Link to comment
Share on other sites

το κερδος του reviewer ποιο ειναι;

Μας ενδιαφέρουν άτομα με μεράκι πάνω απ' όλα. Κοινώς όταν η πρώτη ερώτηση είναι πιο είναι το κέρδος, αυτό το άτομο δεν μας ενδιαφέρει. Κάνε ένα κόπο και δες την από πάνω απάντηση μου σε όσους ρώτησαν τι γίνεται πέρα από όσα έχουμε πει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.