Jump to content



Ανεμιστήρες Xigmatek στην Ελλάδα


fusion

Recommended Posts

Έχετε δει πουθενά αυτούς ξεχωριστά από την Dark Knight?

Υπαρχει ο XLF-F1253 στο πλαισιο ο οπιος δεν εχει καμια ουσιαστικη διαφορα με τον XLF-F1255.

1500 rpm, 20.0 dB, 4 White Leds, 61 CFM

http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1159712

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
κατι πάθανε σήμερα οι sflex και θα ήθελα να τους δοκιμάσω τους Xigmatech ....είναι dante approved????? για ιntake και cpu..

Είναι καλοί και για τις δύο θέσεις, και εξαιρετικοί στο undervolting (βοηθάει το rifle bearing). Έχε υπόψιν σου όμως man πως θα το χρειαστούνε ένα undervolting, καθώς στα 12v ακούγονται πολύ (*τουλ σε μένα δλδ)...:magic:

Link to comment
Share on other sites

ειναι αθορυβοι;;

Πρέπει να τους βρω για να σου πω.

Είναι καλοί και για τις δύο θέσεις, και εξαιρετικοί στο undervolting (βοηθάει το rifle bearing). Έχε υπόψιν σου όμως man πως θα το χρειαστούνε ένα undervolting, καθώς στα 12v ακούγονται πολύ (*τουλ σε μένα δλδ)...:magic:

Νομίζω αυτοί που έχω στο αρχικό link είναι pwm και μπορείς να τους ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω αυτοί που έχω στο αρχικό link είναι pwm και μπορείς να τους ρυθμίσεις.

Δεν έχω εμπειρία από τους συγκεκριμένους, αν και πάντα προσπαθώ να τους αποφεύγω λόγω προβλημάτων με το ίδιο το PWM σύστημα (clicking). Βέβαια αν πιάνει το χέρι σου, υπάρχουν πάντα τρόποι να το γλυτώσεις...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πρέπει να τους βρω για να σου πω.

Τους πηρες τελικα να δεις κατα ποσο ειναι αθορυβοι;

αν τους συνδεσω βεβαια πανω στο χαμπακι της κουλερμαστερ που ρυθμιζει στροφες δεν πιστευω να εχω προβλημα παντως!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.