Jump to content



Post Your Case mod here..!!


PGM

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

μιας και ποσταρετε κουτακια mod-αρισμενα,να ρωτησω.για να τυλιξω τα καλωδια απο το τροφοδοτικο,για να μην φαινονται τα καλωδιακια,τι μπορω να βαλω?δεν θελω να βαλω μαυρη ταινια γυρω γυρω.εχετε τπτ αλλο στο μυαλο σας?α και για να βαψω τα drives αν και σας ειχα ξαναρωτησει,επειδη δεν βρηκα χρωμα σε μαγαζι για μοντελισμο που να παω τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Καλο το akasa του georgeadams αλλα ειναι επικινδυνο!Δεν υπαρχει αδεια απο οτι ξερω για να πωλειται αυτο στον τελικο χρηστη επειδη δεν κανει γειωση!Μπορει να χασει κανεις χερι απο αυτο!

Link to comment
Share on other sites

χα χα δεν μπορω να τους διατηρω δυστηχως! α

πλα στην φωτο ειναι καινουργιοι!

τωρα εχουν γινει σε ενα διαστημα 1 μηνος σχεδον καφε!

αλλα εχω αλφαδολαστιχο που δεν λεει και πολλα και το οποιο χανει το χρωμα του ακομα και αν μεινει πολυ καιρο και χωρις να εχεις βαλει νερο μεσα!

παντως ειναι θεμα υλικου και οχι νερου γιατι στο τανκ που εχω βαλει ειναι ολοκαθαρο οπως την πρωτη μερα!

να υποθεσω οτι και τα σιλικονης εχουν το ιδιο προβλημα?

οσο για το πλεξι κουτι!

το ειχε παρει ενας φιλος μου απο τους πρωτους οταν βγηκε στην αγορα και μεχρι τωρα δεν ειχε προβλημα με στατικο ηλεκτρισμο!

Link to comment
Share on other sites

γαμωτο πηγα σε μαγαζι με ηλεκτρολογικα υλικα και τπτ,δεν εχει σπιραλ ,μου εφερνε οτι να'ναι,μεχρι και καλωδιο τηλεφωνου σπιραλ.εσεις απο μαγαζι με ηλεκτρολογικο υλικο το πηρατε?αθηνα κοντα στην στουρναρη εχει πουθενα μαγαζι να πουλαει?

Link to comment
Share on other sites

Perlepe, αν δεν βρηκες σε μαγαζι με ηλεκτρολογικο υλικο δοκιμασε να ψαξεις και σε μαγαζι με ηλεντρονικα. Εκει εχεις μεγαλυτερη πιθανοτητα να βρεις. Στην τελικη πες μας ποσο θελεις να σου στειλουμε απο δω για να μην αγχωνεσαι και τρεχεις συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

Μαγαζί με ηλεκτρονικά κοντά στην Στουρνάρη είναι το "Ακτίνιο". Είναι στην Πατησίων περίπου δίπλα στο "Glou" (απέναντι από τα McDonalds κοντά στην Ομόνοια). Πιστεύω εκεί να έχουν σπειράλ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.