Jump to content



Βαλτε μια "τουρμπινα" στο PC σας.....


jax7480

Recommended Posts

Το νεο cooler της εταιριας CoolerMaster......

η σχεδιαση του βασιζεται μαλλον στην εμφανιση μιας τουρμπινας αεροπλανου

μπορειτε να δειτε τι λεει η εταιρια για το cooler εδω

Πιστευω οτι θα κανει δουλεια....

και ενα λινκ με review απο τον Απιστο.......

post-51-1416070549,8447_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είχα την τύχη(?) να έχω χρυσοπληρώσει το silverado επί εποχής thunderbird 1.4, στο οποίο δεν ξέρω αν έκανε δουλειά το ασήμι, αλλά η σχεδίασή του ήταν πρωτοποριακή...

Το cooler της coolermaster είναι μακράν εντυπωσιακότερο, σίγουρα ένα μεγάλο + σε κουτί με παράθυρο.

Χμ, ιδέα: shuttle κουτί αλουμινένιο, με πλέξι στο πάνω μέρος και αυτή τη ψύκτρα μέσα... όλα τα money guys, :)

Link to comment
Share on other sites

εχω δοκιμασει την πρωτη σειρα του reference design (ιδιο fan και ψηκτρα- διαφορετικος τροπος installation) δεν θα ελεγα οτι ειναι ιδιαιτερα αποτελεσματικα και αθορυβα....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το καλό με αυτό το κουλεράκι είναι οτι εκτός από το μοντέρνο σχεδιασμό του , επιτρέπει στον αέρα να πάει σε όλη την ψήκτρα και όχι μόνο στις άκρες . Που σημαίνει καλύτερη και πιο ομοιόμορφη κατανομή του αέρα και συνεπώς και της θερμοκρασίας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [18-09-2003 και 10:44]

Είχα την τύχη(?) να έχω χρυσοπληρώσει το silverado επί εποχής thunderbird 1.4, στο οποίο δεν ξέρω αν έκανε δουλειά το ασήμι, αλλά η σχεδίασή του ήταν πρωτοποριακή...

Το cooler της coolermaster είναι μακράν εντυπωσιακότερο, σίγουρα ένα μεγάλο + σε κουτί με παράθυρο.

Χμ, ιδέα: shuttle κουτί αλουμινένιο, με πλέξι στο πάνω μέρος και αυτή τη ψύκτρα μέσα... όλα τα money guys, :)

shuttle? τι είναι αυτό Φάνη? νέο κελεπούρι? το silverado στο έκλεψε κανεις να το νάνει δαχτυλίδι?:happy:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.