Jump to content



Σύστημα feedback για τις αγγελίες σε επίπεδο χρηστών


Teodor_ch

Recommended Posts

Μιας και βοηθάει πολύ το feedback στις αγορα/πωλησίες

προτείνω σε όσους χρήστες θέλουν να γίνουμε μέλη στο

http://www.heatware.com/

και να γράφουμε κριτικές για τις συναλλαγές μας.

Απο λίγη αναζήτηση που έκανα ο gorillakos το είχε ξαναπεί αλλά το θέμα κλειδώθηκε (για άλλους λόγους απο ότι κατάλαβα).

Σε αυτήν την κίνηση το thelab δεν φέρει καμία ευθύνη και δεν σχετίζεται καθόλου.

Ελπίζω να μήν κλειδωθεί γιατί το παρόν θέμα αφορά τα άτομα και όχι τα μέλη του/και το ίδιο το thelab.

Αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την σκέψη μου, όπως προμήθειες στο heatware κλπ κλειδώστε κατευθείαν!

Link to comment
Share on other sites

Οι αγγελίες όπως έχουμε πει πολλάκις είναι απλά μία εξυπηρέτηση στα μέλη του site. Ήδη καθημερινά λαμβάνω αρκετά emails με προβλήματα στις αγγελίες (ή reported posts για να κυνηγάμε κάποιους που το κάνουν μαγαζάκι τους), το μεγαλύτερο ποσοστό αυτών δε, αγνοούνται μιας και είχαν αγνοηθεί οι όροι χρήσης. Αν το heatware αποδειχτεί να έχει μεγαλύτερο overhead για εμάς, μάλλον όχι θα σου πω (από την μεριά του admin).

Από την άλλη μπορούμε κι εσωτερικά να κάνουμε ένα τέτοιο σύστημα, και σου κάνω ανοιχτή πρόταση. Θέλεις να μπεις mod στις αγγελίες και να είσαι κι "υπεύθυνος" για να κυνηγάς τον χαμό που θα γίνει μετά που θα αρχίσουν οι αξιολογήσεις; :)

Link to comment
Share on other sites

μα επειδή έχω καταλάβει τη στάση σας (και εγώ το ίδιο θα έκανα)

για αυτό προτείνω στα παιδιά μεταξύ μας να βρούμε ένα τρόπο να αλληλο-βοηθούμαστε

ευχαριστώ για την πρόταση αλλά μόνο για την πάρτη μου μπορώ να κάνω κουμάντο!

Το heatware υπάρχει περίπτωση να μας πετάξει/μήν μας αφήσει?

Link to comment
Share on other sites

αν τα τεχνικα μπορουν να ξεπεραστουν νομιζω οτι δεν υπαρχει θεμα χαμου για την αξιολογηση των ατομων που βαζουν αγγελιες και οι ιδιοι θα γνωριζουν οτι θα κριθουν αλλα θα μπορουν και να κρινουν

δεν αφορα ολη την δραστηριοτητα στο site ουτε καποια ποστ που ο καθενας βλεπει και κρινει οπως θελει ειναι θεμα αξιοπιστιας και υπευθυνοτητας του ατομου πισω απο την αγγελια και βοηθαει και τους admin να μην δεχονται αυτοι τα παραπονα που ετσι και αλλιως δεν φερουν ευθυνη ουτε και το φορουμ αυτο ειναι ξεκαθαρο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.