Jump to content



Μικρό προβληματάκι


cherryman

Recommended Posts

Μερικές φορές όταν πατάω να μπω σε ένα οποιοδήποτε θέμα μιας ενότητας του φόρουμ, εμφανίζεται μια κατάλευκη σελίδα και ο browser λέει Done. Με ένα απλό refresh της σελίδας διορθώνεται το πρόβλημα, αλλά είναι λίγο εκνευριστικό και άλλωστε μπορεί να το αντιμετωπίζουν κι άλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Originally posted by cherryman

Μερικές φορές όταν πατάω να μπω σε ένα οποιοδήποτε θέμα μιας ενότητας του φόρουμ, εμφανίζεται μια κατάλευκη σελίδα και ο browser λέει Done. Με ένα απλό refresh της σελίδας διορθώνεται το πρόβλημα, αλλά είναι λίγο εκνευριστικό και άλλωστε μπορεί να το αντιμετωπίζουν κι άλλοι.

To πρόβλημα το γνωρίζουμε και θα λυθεί τις προσεχείς ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Nα προσθέσω ότι αυτό το κάνει σχεδόν αποκλειστικά με Internet Explorer. Mε κανέναν άλλο browser (opera,mozilla,netscape) δε θα σας το παρουσιάσει. Για άλλη μια φορά ψάχνουμε λύση λοιπόν για προβλήματα της MS.. υπομονή παίδες θα λυθεί :nothing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγώ παιδιά είμαι καινούργιος, αλλά για να είμαι ειλικρινής μέχρι στιγμής δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο από τα προαναφερθέντα προβλήματα....και ας κυκλοφορώ με ένα ΙΕ 6.0.2800.....:'( :'( :'( :'(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από maddoctor [08-10-2003 και 15:50]

Εγώ παιδιά είμαι καινούργιος, αλλά για να είμαι ειλικρινής μέχρι στιγμής δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο από τα προαναφερθέντα προβλήματα....και ας κυκλοφορώ με ένα ΙΕ 6.0.2800.....:'( :'( :'( :'(

Καλομελέτα κι έρχεται, μην ανησυχείς, θα το αντιμετώπίσεις και συ κάποια στιγμή.

Δεν είναι τίποτα όμως, ένα refresh πατάς και όλα επανέρχονται.

6,0,2800 ε; Πως και δεν το έχουμε δει αυτό το εργαλείο εδώ κοντά;

Πάει καλά;

Link to comment
Share on other sites

Αισίως έχουμε φτάσει στην 12κάτη του μηνός Οκτωβρίου και το καταραμένο αυτό bug για το οποίο άνοιξε και το thread, επιβιώνει. ’ντε ρε παιδιά. Ώρες ώρες γίνονται τσατάλια τα νεύρα.

bug::devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman

Αισίως έχουμε φτάσει στην 12κάτη του μηνός Οκτωβρίου και το καταραμένο αυτό bug για το οποίο άνοιξε και το thread, επιβιώνει. ’ντε ρε παιδιά. Ώρες ώρες γίνονται τσατάλια τα νεύρα.

bug::devil:

Έχετε δίκιο και συγνώμη για την ταλαιπωρία. Λίγη υπομονή ακόμα να βρούμε τι το προκαλεί :toomuchne

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.