Jump to content



Eρχεται στα Χέρια μου ο ATHLON64 3200+ την Δευτέρα..


Dagalidis

Recommended Posts

Είχα πεί πως θα κάνω την κίνηση σε ATHLON64 και τελικά την έκανα.....

Την Δευτέρα θα τα έχω κατά 99% στα χέρια μου και η επόμενη εβδομάδα θα έχουμε πολλά να πούμε κύριοι....

Πήρα την ASUS K8V Deluxe και τον ΑΤΗLON64 3200+ από Overclockers.co.uk..... :rolleyes:

Τέρμα τα ψέμματα η ώρα της αλήθειας έφτασε....... ;)

Link to comment
Share on other sites

Όχι καλά έκανες Dagalidi!!!! η SNK8N είναι για 940 και όχι για 754 (opteron, FX) Aσε που και το nforce3 για 754 είναι μάπα σε σύγκριση με το K8T800 της VIA (VIA is back again)

αν και γω θα έπαιρνα το MAX3 :D

Καλό δουλευτη και ψηλά ρολόγια σου έυχομαι

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ειναι!Θα βαλει ολο το κλιματιστικο να φυσαει πανω στον A64,θα τον φτασει 3000mhz και μετα μη τον ειδατε!Καλοριζικος φιλε Dag και ευχομαι να σου ανεβει πολυ σε o/c...

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ για τα καλά σας λόγια....

Η παραγγελία έγινε και με το καλό Δυτέρα ή το πολύ Τρίτη πρέπει να είναι εδώ....

Τα λεφτά δεν είναι και πάρα πολλά αφού είχα καβατζάρει έτσι και αλλιώς 500 Εuro από επισκευές που κάνω (Ηλεκτρονικά) και επιπλέον πούλησα τον παλιό ΒARTON που είχα και θα πουληθούν το ABIT NF7-S & BARTON 2500+ που έχω τώρα..... !!!! :D

Κρατούσα τα λεφτά αυτά για να περάσω σε Dark Side σύστημα αλλά όπως βλέπετε είναι λιγάκι δύσκολο να ξεχάσω την μοναδική σχέση που έχουμε εγώ και η AMD....

Tα καλά νέα είναι ότι η MSI και η ASUS ετοιμάζονται να βγάλουν BIOS σε 15 - 20 μέρες με FULL AGP/PCI Lock οπότε το μόνο που θα μας μείνει είναι να έχουμε και Multi unlock with BIOS κάτι που δεν είναι δύσκολο να γίνει απ'ότι λέγεται σε Reviews και Forums.....

Στην αρχή βέβαια θα είμαι με Stock Αircooling μιας και δεν έχω BLOCK για το EXOS που να ταιριάζει με το νέο Socket......

Φυσικά θα είστε ενήμεροι από ΠΡΩΤΟ XΕΡΙ για τα BENCH που θα γίνουν και θα έχει ενδιαφέρον σύγουρα για όλους σας να έχετε άμμεση πληροφόρηση για τα κατορθώματα του νέου ΑΘΛΟΥ μου....

Σκέφτομαι να αλλάξω το ΟΝΟΜΑ μου σε ΗiDAG_6 , ο αντίστοιχος Ηιpro5 των ΑΜD.... :D:D

Tι στο καλό σημαιοφόρος του AMD θα ήμουνα εαν δεν πήγαινα Πρώτος σε ATHLON64 ??? :woot:

Link to comment
Share on other sites

Originally posted by Dagalidis

....Στην αρχή βέβαια θα είμαι με Stock Αircooling μιας και δεν έχω BLOCK για το EXOS που να ταιριάζει με το νέο Socket......

Γιατι δεν φτιαχνεις ενα ανταπτορα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.