Jump to content



Eρχεται στα Χέρια μου ο ATHLON64 3200+ την Δευτέρα..


Dagalidis

Recommended Posts

Originally posted by Dagalidis on 25-09-2003 at 22:21

Φυσικά θα είστε ενήμεροι από ΠΡΩΤΟ XΕΡΙ για τα BENCH που θα γίνουν και θα έχει ενδιαφέρον σύγουρα για όλους σας να έχετε άμμεση πληροφόρηση για τα κατορθώματα του νέου ΑΘΛΟΥ μου....

Ετσι Ετσι..... Θελουμε μεγάλο review και συγκρίσεις με τον barton ....

Καλορίζικος και μακαρι να ανεβαινει οσο θες

Link to comment
Share on other sites

Originally posted by Dagalidis

Τα λεφτά δεν είναι και πάρα πολλά αφού είχα καβατζάρει έτσι και αλλιώς 500 Εuro από επισκευές που κάνω (Ηλεκτρονικά) και επιπλέον πούλησα τον παλιό ΒARTON που είχα και θα πουληθούν το ABIT NF7-S & BARTON 2500+ που έχω τώρα..... !!!! :D

Dagalidi άσε τα σάπια. Πες μας πόσα πλήρωσες, μην ντρέπεσαι...

ΥΓ. Καλορίζικα και καλά σκορ

Link to comment
Share on other sites

Originally posted by Dagalidis on 25-09-2003 at 16:12

Είχα πεί πως θα κάνω την κίνηση σε ATHLON64 και τελικά την έκανα.....

Την Δευτέρα θα τα έχω κατά 99% στα χέρια μου και η επόμενη εβδομάδα θα έχουμε πολλά να πούμε κύριοι....

Πήρα την ASUS K8V Deluxe και τον ΑΤΗLON64 3200+ από Overclockers.co.uk..... :rolleyes:

Τέρμα τα ψέμματα η ώρα της αλήθειας έφτασε....... ;)

Καλα δε ντρεπεσαι ?

εχεις μυστικα απο μενα???

να σου καει το monitor.....:devil:

επρεπε να στα παραγγειλω εγω ρε συ να δεις τι ovclk θα καναν.....:woot:

post-81-1416070561,6394_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχηγέ, εγώ Πάτρα είμαι, αν θέλεις έρχομαι και πέρνουμε διαστάσεις και σε κανα δυο τρεις μέρες θα σου έχω έτοιμο χάλκινο αντάπτορα, αν κατάλαβα τι λέτε...

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι θα κάψουμε καρδιές με τα αποτελέσματα........ :D

Ειδικά μόλις βγεί και το BIOS που κλειδώνει AGP/PCI θα πετάξουμε το FSB στα ψηλά και πιστεύω να έχουμε κανένα 35 PI έστι για ζέσταμα......

Αν φυσικά δεν πάρω καμμιά Φόλα και κλαίω τα λεφτά που έδωσα.......:D

Link to comment
Share on other sites

Originally posted by icy20 on 28-09-2003 at 01:01

Ναι αλλα μηπως ειναι ΜΟΝΟ ονομα?

Θελω να πιστευω οτι δεν ειναι μονο ονομα , κατα την γνωμη ειναι απο τις καλυτερες μητρικες αν και στο ελληνικο εμποριο ειναι αρκετα υπερτιμημενες.Παραδειγμα η P4P800 δεν εχει 145+φπα αλλα 115 τελικη εαν ψαξεις καλα.....Αυτο ειναι ποθ μου την σπαει στο καθε τριτο που πουλα asus....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.