Jump to content



Εκδρομή προς σινεμά Ο Παράδεισος


greekfragma

Recommended Posts

Και εγω μέσα για τις 11 (ίσως να φερω και την κοπελιά μου αν επιτρέπονται τα κορίτσια στην αντροπαρέα). Φράγμα εσυ κοντά τα χέρια σου!:boxed: άλλα ξέχασα είναι πάνω απο 18:P

ΒTW φίλε έχεις κάνει καταπληκτική δουλειά!!!Εύγε

Ok γιά αύριο;...θα σε περιμένουμε;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Γιάννη καλημέρα. Polonos+female είναι εκτός τελικά.

YDinopoulos+female=εκτός επίσης.

Εγώ είμαι μέσα και έχω χώρο να φορτώσω ακόμα 4 άτομα.

Ο Gomar αν έρθει θα έρθει μόνος του και θα ξεκινήσει από Αθήνα γύρω στις 2-2μιση οπότε και τον περιμένουμε Άργος κατά τις 4.

Όποιος θέλει να έρθει μαζί μου ας ποστάρει.

δε μασάμε δε μασάμε η εκδρομή θα γίνει:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Ο Gomar αν έρθει θα έρθει μόνος του και θα ξεκινήσει από Αθήνα γύρω στις 2-2μιση οπότε και τον περιμένουμε Άργος κατά τις 4.

εγω παιδια δεν εχω γραψει κατι για αυτη την κυριακη γιατι το προγραμμα μου ηταν γεματο.

2 μερες τωρα ειμαι αυπνος , ειμαι δουλεια απο τις 6 και αν βρω αντοχη για να ερθω , θα ερθω.

Link to comment
Share on other sites

αν θέλει ο Dante έχω χώρο.

Μίλησα με το Γιάννη πριν λίγο.Μας περιμένει.Ο καιρός είναι παραπάνω από τέλειος.Και έρχεται χειμώνας.κρίμα να μην έρθει όποιος θέλει.

Θα περιμένω κανα μισάωρο-1ώρα ακόμα πριν ξεκινήσω μπας και ξυπνήσει και το δει κανείς.

SirDiman. Να ακυρώσεις το φροντιστήριο ρε......Κυριακάτικα φροντιστήριο...αποτοξίνωση από το διάβασμα την Κυριακή ωρέ

Link to comment
Share on other sites

εγώ σε πρώτη φάση έχω κάτι υποχρεώσεις, θα προσπαθήσω όμως να έρθω έστω και για λίγο να σας πω ένα γεια! φράγμα το κινητό σου που έχω από τον π4 ισχύει ε?

Το θεωρώ εντελώς κουφό να είσαι γειτονάκι και να μην σε δούμε......κάνε κάτι!!!

Link to comment
Share on other sites

πως γινεται ολοι να ακυρωνουν την τελευταια στιγμη ;

Δεν με πειράζει η ακύρωση...απλά με ενοχλεί η ακύρωση της τελευταίας στιγμής και μάλιστα μαζική!!!

Βασικά την Κυριακή αυτή, όπως άλλωστε έχω γράψει την έκλεισα γιά αυτο τον λόγο και ακύρωσα την επίσκεψη κάποιων συγγενών εδώ απο Αθήνα αυτό το Σαββατοκύριακο, γιά να είμστε μεταξύ μας....

Link to comment
Share on other sites

Δεν με πειράζει η ακύρωση...απλά με ενοχλεί η ακύρωση της τελευταίας στιγμής και μάλιστα μαζική!!!

Βασικά την Κυριακή αυτή, όπως άλλωστε έχω γράψει την έκλεισα γιά αυτο τον λόγο και ακύρωσα την επίσκεψη κάποιων συγγενών εδώ απο Αθήνα αυτό το Σαββατοκύριακο, γιά να είμστε μεταξύ μας....

εχεις απολυτο δικαιο και επειδη εγω δεν ειχα δηλωσει θεση για την συγκεκριμενη μερα και ξερω ποσο ασχημο ειναι αυτο που γινεται , θα προσπαθησω να ερθω με την γυναικα οσο κουρασμενοι και αυπνοι και αν ειμαστε..

Link to comment
Share on other sites

εχεις απολυτο δικαιο και επειδη εγω δεν ειχα δηλωσει θεση για την συγκεκριμενη μερα και ξερω ποσο ασχημο ειναι αυτο που γινεται , θα προσπαθησω να ερθω με την γυναικα οσο κουρασμενοι και αυπνοι και αν ειμαστε..

Δεν πήγαινε γιά εσένα το παραπάνω μήνυμά μου...ως τόσο σε ευχαριστώ πολύ....

Να ξέρεις πάντως ότι εαν έρθετε δεν θα το μετανοιώσετε!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.