Jump to content



Εκδρομή προς σινεμά Ο Παράδεισος


greekfragma

Recommended Posts

θελω πολυ να ερθω, αλλα η μαμα πατριδα με αποδεσμευει στις 13.. οποτε στην επομενη εξορμηση , θελω να πιστευω οτι θα σας τιμησω :)

Ελα ρε συ...γιά δυό μέρες δεν μας προλαβαίνεις;:crazy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Και εγω μέσα για τις 11 (ίσως να φερω και την κοπελιά μου αν επιτρέπονται τα κορίτσια στην αντροπαρέα). Φράγμα εσυ κοντά τα χέρια σου!:boxed: άλλα ξέχασα είναι πάνω απο 18:P

ΒTW φίλε έχεις κάνει καταπληκτική δουλειά!!!Εύγε

Link to comment
Share on other sites

Και εγω μέσα για τις 11 (ίσως να φερω και την κοπελιά μου αν επιτρέπονται τα κορίτσια στην αντροπαρέα). Φράγμα εσυ κοντά τα χέρια σου!:boxed: άλλα ξέχασα είναι πάνω απο 18:P

ΒTW φίλε έχεις κάνει καταπληκτική δουλειά!!!Εύγε

Μπράβο...χαίρομαι που αρχίζουμε να μαζευόμαστε σιγά-σιγά για την ερχόμενη Κυριακή...

Και φυσικά να φέρεις την κοπελιά σου,άλλωστε δεν θα είσαι ο μόνος που θα φέρει γυναίκα μαζί του ...στον κατάλογο που θα φτειάξω σε λίγο, θα σε βάλω χ2....

Link to comment
Share on other sites

Καλή εβδομάδα παιδιά......Σας παρακαλώ πολύ πείτε μου τι θα κάνουμε την Κυριακή γιά να ξέρω, έτσι ώστε να μην κλείσω χωρίς λόγο την Κυριακή εαν τελικά δεν γίνει η εκδρομή.....

Link to comment
Share on other sites

Καλή εβδομάδα παιδιά......Σας παρακαλώ πολύ πείτε μου τι θα κάνουμε την Κυριακή γιά να ξέρω, έτσι ώστε να μην κλείσω χωρίς λόγο την Κυριακή εαν τελικά δεν γίνει η εκδρομή.....

Με αυτούς που έμπλεξες.. καλό κουράγιο :p

Link to comment
Share on other sites

^^ ο από πάνω είναι ζηλιάρης.:p

Γιάννη από εμένα ισχύει κανονικά και δεν αλλάζει. Νομίζω αυτή τη φορά θα μαζευτούμε σωστά. Μην αγχώνεσαι:)

Οκ......κλεισμένη λοιπόν η Κυριακή γιά εμάς....

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα έρθω 100% και θα έχω μαζί μου τον polonos και το ετερον ήμισυ με βάση τις τελευταίες πληροφορίες.

θα κάνω edit πιο αργά που θα ξέρω στάνταρ τα ατομα που θα έρθουν με μένα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.