Jump to content


Εκδρομή προς σινεμά Ο Παράδεισος


greekfragma

Recommended Posts

παιδια δε ξερω πως θα ακουστει αλλα τυχαινει και ξερω προσωπικα μονο τον fragma ..... ξερω και τον dinopoulo βεβαια αλλα δε μετραει , is out #^%@#$#$@ :p

για μενα αν ακυρωθει απο τον φραγμα , καταλαβαινετε οτι ειναι δυσκολο να μπω σε μια τετοια εκδρομη οταν δεν γνωριζω ουτε ενα ατομο..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Ο καιρός μας τα χαλάει παιδιά......Αθήνα βρέχει από το πρωί και βλέπω συννεφιά για όλη την Κυριακή σε όλη την περιοχή που μας ενδιαφέρει.......

επίσης

YDinopoulos εκτός

ο polonos δεν έχει ενημερώσει μέχρι στιγμής

και γω προτιμώ να κανονιστεί με καλύτερο καιρό και Κυριακή που θα μπορούν και τα παιδιά που ενδιαφέρθηκαν.

να το αφήσουμε για την Κυριακή μετά τις εκλογές?μια σκέψη κάνω

Link to comment
Share on other sites

εγω γουσταρω βροχη γιατι θα εχει πλακα η οδηγηση :p

οχι , σοβαρα τωρα...

αν ο καιρος ειναι ετσι δε το προτεινω ουτε εγω.Αλλα μεχρι και αυριο πειτε μου να ξερω....ειμαι free γενικως

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά...ο καιρός γιά αύριο λέει αρκετή συννεφιά, όμως βροχή δεν προβλέπεται.

Σήμερα έχει σχεδόν ολόκληρη την ημέρα ψιλόβροχο...

Εγω θέλω πολύ να έρθετε και η βροχή εαν υπάρξει δεν νομίζω ότι θα μας χαλάσει και πολλά....άλλωστε χουζούρι και Σινεμά είναι ότι πρέπει.

Απο την άλλη συμφονώ ότι μιά καλύτερη ημέρα θα ήταν καλά γιά όλλους μιά καιθα μπορούσαν να έρθουν περισσότεροι αφού θα είχαμε τον χρόνο να το δυλέψουμε και άλο απο εδω μέσα....

Εαν βρεθούμεαύριο και μας τα χαλάσει ο καιρός σκέφτομαι γιά φαγητό στο Ναύπλιο η κάπου εκεί κοντά και μετά σπίτι γιά καφέ και Σινεμά....ότι πείτε εσείς.....

Ας αναλάβει πρωτοβουλία ο αρχηγός της εκδρομής!!!!

Εαν αλλάξουμε ημέρα απο την αυριανή εγω κατά 90% ,μάλλον δεν μπορώ την Κυριακή μετά τις εκλογές αλά την επόμενη ,δηλαδή 18 Οκτωβρίου....με λίγα λόγια λίγες πιθανότητες γιά 11 Οκτωβρίου και οι περισσότερες γιά 18......

Θα ξαναμπώ internet αργά το βράδυ.....ας αποφασήσετε τι θα γίνει γιά να ξέρω εαν θα σας περιμένω και να αλλάξουμε τηλέφωνα...

Σημ......Μην πάτε να την γλυτώσετε.....εαν δεν γίνει αύριο, θα έρθω να σας πάρω εγω απο Αθήνα 11 η 18 Οκτωβρίου σηκωτούς!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ άργος πυργέλα το κάνω άνετα και με βροχή.... αν χιονίσει θα βάλω τα ορειβατικά και έρχομαι και με τα πόδια.....

Κάποτε και εγω το έκανα καθημερινά πηγαίνοντας σχολείο!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν...να το κάνουμε για 18 Οκτώβρη να έχουμε χρόνο για καλύτερες ετοιμασίες και να υπάρχει και λάσκα στο πρόγραμμα από όλους?

δίνοντας αρκετό χρόνο νομίζω μπορούν οσοι ενδιαφέρονται να έχουν εκείνη την Κυριακή ελεύθερη αφιερωμένη στην εκδρομή.....

Link to comment
Share on other sites

Χμ εγώ πάντως για αύριο δεν το βλέπω.:p

Μίλησα με τον Dant3,αν είναι και θέλει το παιδί αν υπάρχει κανείς κοντά του να πάτε.

Για october 18 πρέπει να δω τι θα λάχει και ίσως είμαι μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μάλλον αναβάλεται το πράγμα και επειδή είναι λίγο μπερδεμένο το πρόγραμμα τις επόμενες Κυριακές γιά εμένα ,σύντομα θα σας πω ποιά ακριβώς Κυριακή ,γιατί τώρα μόλις η Αννα μου είπε ότι μάλλον στις 18 Οκτώβρη πρέπει να πάμε σε βαφτήσια!!!

Ξανασκεφτείτε το πάντως γιά αύριο.....εγω ήδη είμαι έτοιμος!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σήμερα έχει συννεφιά , όμως δεν έχει βρέξει και απο ότι βλέπω δεν πρόκειται...

Λοιπόν παιδιά αφού το αναβάλαμε και ο GoMar δεν μπορεί γιά τις 18 θα σας πω σύντομα γιά το εαν μπορώ γιά στις 11 Οκτωβρίου.

Εαν δεν μπορώ τότε θα σας πω ποιές Κυριακές μετά μπορώ έτσι ώστε να το κανονίσουμε ξανά όλοι μαζί....

Link to comment
Share on other sites

οποτε ακυρο για σημερα.

ο Οκτωβριος θα ειναι δυσκολος για μενα γιατι τα σαβ/κα ειναι γεματα και λογω δουλειας και λογω υποχρεωσεων..

Αλλα κανονιστε και θα δω απο μεριας μου αν μπορω.Παντως 17-18 ειναι σιγουρο οχι

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μάγκες, έχω ευχάριστα νέα....

Την επόμενη Κυριακή μετά τις εκλογές 11 Οκτωβρίου τελικά θα είμαι εδω και μπορώ να σας υποδεχθώ....τι λέτε;...έχουμε αρκετές ημέρες μέχρι τότε γιά να ετοιμαστούμε και να ξαναζωντανέψουμε το θέμα.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.