Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

γουάτα φοκ: Ρε μάγκες, μου λέει στο play.com ότι This item can only be delivered to a UK address. Έβαλα Ελλάδα ως διεύθυνση αποστολής.

EDIT: Άκυρο, έπρεπε να αλλάξω το currency σε Euros.

Έγινε επεξεργασία από dimitris_s
Link to comment
Share on other sites

παρτε το απο game.co.uk τοσες φορες το εχουμε πει, αφου εχετε ηδη παιξει την beta, γιατι να δωσετε 5 ευρω παραπανω στο play.com και να παιρνετε την απλη αντι για την limited ? την παλευετε ? :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η διαφορα τους?Εγω ειπα σε εναν φιλο μου να μας παρει και στους 2 απο play.com .Μπορω να παρω απο game.co.uk πακετο των δυο,να μας ερθει φτηνοτερα?Δε τα χει παραγκηλει ακομη :p

Υ.Γ: μεταφορικα εχει? Δε βλεπω να λεει κατι... :wassat:

Link to comment
Share on other sites

Έχει, 3 λίρες. Δηλαδή 25 + 3 = 28 λίρες ~ 33 Eur, πάλι πιο φθηνά σου έρχεται. Επίσης, είναι κουτάκι με CDάκι κανονικά και Limited, μη το συζητάτε πια.

Έγινε επεξεργασία από jpavly
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

παρτε το απο game.co.uk τοσες φορες το εχουμε πει, αφου εχετε ηδη παιξει την beta, γιατι να δωσετε 5 ευρω παραπανω στο play.com και να παιρνετε την απλη αντι για την limited ? την παλευετε ? :p

το play εχει και δωρεαν μεταφορικα το game δεν εχει. Ιδια τιμη βγαινουν

Τωρα αν καποιος θελει τα + του limited αλλο αυτο. Και τα δυο σε κουτι σου ερχονται

Έγινε επεξεργασία από morfeas-dsl-
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα κι εγω τα σταματαω, περα απτα stats ( πω καλα ποσα πινς μαζεψα πριν σε ενα round ο φουστης ? ) καποιοι server εχουν απαλεψιες παρολο που λεει 60-70ms στον browser, επισης ακομα και με +fullproc ολα low - off 2x AA 8x AF dx10 εχω δει μεχρι και 23fps σε μαχη, δεν φχαριστιεσαι game ετσι :p Ηδη λυπαμαι αυτα που ξεκλειδωσα μεχρι το 5o LVL, carl gustav M2 colt 1911 red dot improved vehicle munition scar-L, αχ.....

Link to comment
Share on other sites

Πόση ώρα κάνει να περάσει την map intro photo? Έχει κολλήσει στο loading και μόνο οι βόμβες που σκάνε και οι ασύρματοι ακούγονται εδώ και 5 λεπτά....

Λιγα second...Μαλλον κολησε...

Link to comment
Share on other sites

παρτε το απο game.co.uk τοσες φορες το εχουμε πει, αφου εχετε ηδη παιξει την beta, γιατι να δωσετε 5 ευρω παραπανω στο play.com και να παιρνετε την απλη αντι για την limited ? την παλευετε ? :p

Βασικά αφού το παρήγγειλα θυμήθηκα ότι δεν έχω πάνω από 10 ευρώ στη κάρτα, οπότε και θα ακυρωθεί η παραγγελία από μόνη της. Αν και δε μου έχουν στείλει mail ακόμη οι νούμπηδες από το play.com. Αν είναι έτσι θα το πάρω από game.co.uk τότενες.

Δεν το ήξερα ότι δε μεταφέρονται τα stats. Καλαμία.. κι εγώ το ψιλοβαρέθηκα. Μια πίστα πάνω, κάτω, πάνω, κάτω την οργώσαμε. Και κατ' εμέ η όλη φάση είναι να παίζεις σε ένα squad με άτομα που "ξέρεις". Nα συννενοείσαι με τον άλλο να βγάζετε κι έναν σχέδιο μάχης, όχι rush όπως παίζουν τώρα τα ντουγάνια και βαράνε στου Κουτρούλη το γάμο...

Είναι το πρώτο internet multiplayer game που παίζω. Θα κάνουμε κάνα thelab.gr clan; :D

EDIT: Σε μια φάση ενώ παίζουμε defenders στη πρώτη βάση, μας κάνουν arm την Α. Άϊντεεε όλοι ένα τσούρμο τρέχουν προς την Α και μένει η Β ανυπεράσπιστη και έχω μείνει μόνο εγώ να κάνω τον αλφαμίτη. Αφού σώζουν την Α, μετά μας κάνουν arm την B. Άϊντε πάλι τσούρμο ωσάν τα πρόβατα τρέχουν όλοι στη Β. Ενώ αν παίζεις οργανωμένα είναι εντελώς διαφορετικό. Χωρίς tactics δε γίνεται. Για παράδειγμα στη πρώτη βάση ενώ παίζουμε defenders εάν πας στο κτίριο στον πρώτο όροφο που έχει το αντιαρματικό, δε παίζει να σκοτώσεις άρμα (αν και έχω "κατεβάσει" 2 at once) χωρίς κάλυψη γιατί οι snipers από το βουνό πέρα δε σε αφήνουν να ξεμυτίσεις. Οπότε σε μια φάση συννενοήθηκα με έναν που την πάλευε να πάει να πιάσει το πολυβόλο στον πάνω όροφο για να με καλύπτει απ' τους snipers. Ε λοιπόν, όταν πήγαν να κατέβασουν τα άρματα από πάνω δεν πρόλαβαν να φτάσουν στην κατηφόρα. :p

Έγινε επεξεργασία από dimitris_s
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.