Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Εχω δει στο σκαι ή στο mega δεν θυμαμαι :jester:

:flag: Eγω θυμαμαι μονο σε μια εκπομπη παλια με 3 τυπαδες στο καναλι 9(αλλιως λεγοταν τοτε),στο Μακεδονια σε μια εκπομπη που παρουσιαζε μια φιλη μου με 2 παιδια και στο MAD σε παιχνιδο-εκπομπη.

Το trailer αυτο να φανταστω θα παρουσιαστηκε σε εκπομπη/ες ,γιατι μοναχο του σε διαφημισεις .... προσκυναω απλα!!!:happy2:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, στο μηχάνημα της υπογραφής μου, σε ανάλυση 1280χ1024, τι μπορώ να περιμένω και με τι settings ;

Καλημερα...Σε αυτην την αναλυση θα το παιζεις ανετα πιστευω με medium details μπορει κ μερικα high..

GO for it!!!:T:

Link to comment
Share on other sites

Για όσους το αγοράσουν, θα πρότεινα να μην εγκαταστήσουν την "αγορασμένη" έκδοση... δεν είναι δύσκολο να ανιχνευτεί από το setup της κανονικής ότι υπήρχε εγκατεστημένη μια άλλη έκδοση... δεν λέω ότι έχουν πάρει τέτοια μέτρα, αλλά ποιος ξέρει...

Link to comment
Share on other sites

Για όσους το αγοράσουν, θα πρότεινα να μην εγκαταστήσουν την "αγορασμένη" έκδοση... δεν είναι δύσκολο να ανιχνευτεί από το setup της κανονικής ότι υπήρχε εγκατεστημένη μια άλλη έκδοση... δεν λέω ότι έχουν πάρει τέτοια μέτρα, αλλά ποιος ξέρει...

δν σε καταλαβα.δλδ τους πειραζει που ειχαμε εγκατεστημενη την beta?εγω την εχω βγαλει παντως

Link to comment
Share on other sites

Για όσους το αγοράσουν, θα πρότεινα να μην εγκαταστήσουν την "αγορασμένη" έκδοση... δεν είναι δύσκολο να ανιχνευτεί από το setup της κανονικής ότι υπήρχε εγκατεστημένη μια άλλη έκδοση... δεν λέω ότι έχουν πάρει τέτοια μέτρα, αλλά ποιος ξέρει...

Μαλλον εννοει την εκδοση που δινει ο <θειος>...δωρεαν...

Link to comment
Share on other sites

αααα...αυτη η εκδοση του <<θειου>>,απο περιεργεια,παιζει και online?

Δν νομιζω..Παντως εγω θα την εχω σε λιγες ωρες γιατι δν αντεχω:devil: κ ας εχω κανει pre-order την κανονικη..

Link to comment
Share on other sites

Οτι και να κανετε παιδια μην μας πειτε λεπτομερειες και μας χαλασετε την εμπειρια. Προσωπικα θα περιμενω να μου ερθει original. Παιξτε το και κρατηστε την απολαυση για παρτη σας.

Μην ριχνετε hints για το πως ειναι το παιχνιδι πριν το εχουμε στα χερια μας ολοι.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ειναι καλυτερα να βαλω στο ignore οσους το κατεβασουν και παιζουν για να μην δω τα σχολια τους (και εδω αλλα και σε ολο το thelab.gr) παρα να μην ποσταρουν σχετικα με το παιχνιδι τα ατομα αυτα για 10 μερες;

Link to comment
Share on other sites

+1 στον narta

Καλό θα ήτανε τα οποιαδήποτε σχόλια με τη retail (sp/mp) να αρχίσουνε ΜΕΤΑ τις 5 Μαρτίου οπότε είναι και η επίσιμη ημερομηνία κυκλοφορίας στη Ευρώπη ;)

Link to comment
Share on other sites

+1 στον narta

Καλό θα ήτανε τα οποιαδήποτε σχόλια με τη retail (sp/mp) να αρχίσουνε ΜΕΤΑ τις 5 Μαρτίου οπότε είναι και η επίσιμη ημερομηνία κυκλοφορίας στη Ευρώπη ;)

Δν υπαρχει περιπτωση να κανω spoiler για το game..

Για το θεμα που λεγαμε για clan THELAB τι γινεται???Ας κανονισει καποιος κατι γιατι οι μερες πλησιαζουν....:triniti:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...Σε αυτην την αναλυση θα το παιζεις ανετα πιστευω με medium details μπορει κ μερικα high..

GO for it!!!:T:

1280χ1024 και medium μόνο; Καλά κατάλαβα ότι δε θα ασχοληθώ καθόλου με αυτό το game...

Link to comment
Share on other sites

1280χ1024 και medium μόνο; Καλά κατάλαβα ότι δε θα ασχοληθώ καθόλου με αυτό το game...

Εγώ θα έλεγα high με HBAO off και AA/Aniso γύρω στο 2-4. Άλλωστε 4870 έχεις και σε 1280x1024 μπορεί να μην μπαίνει καν σε 3d mode :D . Αυτό που σε "κόβει" είναι ο cpu/ram, όχι η gpu, άλλα η μικρή ανάλυση σε σώζει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.