Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Το mouse πάει τέρμα δεξιά και τέρμα πάνω.

Είτε το πας δεξιά είτε αριστερά το ποντίκι κινείται προς αυτή την κατεύθυνση.

Αν είναι μέρος της προστασίας το σέβομαι αλλά όχι να μου έρθει το δισκάκι και να τραβάω τέτοιο ζόρι.

edit

logitech MX518

Link to comment
Share on other sites

μηπως τελικα ειναι καλυτερα μεσω steam μιας κ το κατεβαζεις αμεσως και παιζεις μολις βγει?

Για μένα ναι, ήδη το έχω κάνει preload και σε 1 μέρα και 11 ώρες μπορώ να ξεκινήσω να παίζω (άσχετα που θα κοιμάμαι εκείνη την ώρα :baby:)

Original DVDάκι > all.

Χωρίς επανεγκατάσταση μετά από format, μονή εγκατάσταση σε dualboot, αυτόματη εγκατάσταση patch, πρόσβαση από παντού (θεωρητικά) για πάντα. Steam > DVD :p

Άλλα θα πρότεινα, και στο digital download, να προτιμήσεις το Game (έχει επιλογή για download) αφού όπως είπαμε είναι ο μοναδικός αντιπρόσωπος LE στην EU.

Και στο Steam την Limited έχει...

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό και αγοράζεις μόνο σε deals (Weekend, Midweek, Holidays) και/ή από Αμερική. Πχ το συγκεκριμένο το αγόρασα 40€ και είναι το πιο ακριβοπληρωμένο μου παιχνίδι στο Steam και το πρώτο που παίρνω στην ημερομηνία κυκλοφορίας του. Το δεύτερο πιο ακριβό που πήρα ήταν το GTAIV, δηλαδή παιχνίδια για τα οποία αφιερώνω πάνω από 60ώρες παιχνιδιού.

1 καφές 2 ώρες 5€

1 ταινία σινεμά 2 ώρες 8€

1 ποτό 45λεπτά (max) μέχρι το επόμενο 7€

Το να δώσω 8 καφέδες/5 ταινίες/6 ποτά για ένα παιχνίδι για πολλαπλάσιες ώρες διασκέδασης εννοείται τα δίνω. Το να δώσω 2 καφέδες/1,5 ταινία/1,5 ποτό για τις ευκολίες που μου δίνει το Steam, επιπλέον του retail, επίσης τα δίνω.

Όποιος θέλει πάντως, φημολογείται ότι θα κυκλοφορήσει στις επόμενες βδομάδες στο Steam το κλασικό 4pack του τέστιν 4 στην τιμή των 3 δηλαδή 37,5€ ή από Αμερική 30€.

Link to comment
Share on other sites

τελικα δεν μου ειπατε αν με το patch ειδατε βελτιωση στην ταχυτητα :hmm:

Mπα τα ιδια...40αρια 50αρια και στα δυσκολα κατεβαινει στα 30..28 μερικες φορες...

υπαρχουν και σημεια που ειναι πιο δυσκολα και παραμενει στα 40 ομως που ειναι μια χαρα...

Core2Duo E6600@3,4-GTX275-4GB RAM - Windows 7 64bit - 196.75

σε 1920x1200 ολα on/high (και να αλλαξω τις ρυθμισεις δεν βλέπω διαφορετικη συμπεριφορα.. τα ιδια δεν μπορω να το καταλαβω αυτο...)

cpu usage 50-60% παλι....

το single παιζεται ανετα ...

αλλα μιλαμε για καθαρα MULTI game

και ειναι στο ποσο ψειρας ειναι ο καθενας μ αυτα τα πραγματα

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.