Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

jaco,αλλο το κλαν που εννοεις εσυ με τους βαθμους,προπονησεις,προαγωγες κ ενα καρω υποχρεωσεις και αλλο να συμφωνησουμε ως λαμπιτες να εχουμε ενα υποτυπωδες clan tag ωστε να χαβαλεδιαζουμε μεταξυ μας και να (ανα)γνωριζομαστε ingame...

Αυτο ακριβως..:dance3:

Τι λετε για το LABCOMPANY???

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι ειναι αλλου εντελως.Παιχνιδαρα.Ετσι πρεπει να ειναι τα FPS.

Γραφικα-τοποθεσιες-τροπος παιξιματος(να χρησημοποιουμε και Ελληνικους ορους:thank_you2:)αισθηση μαχης, ολα στην κορυφη.

Με επιρροες απο Modern Warfare, αλλα καλυτερο απο αυτο.

Προτεινεται ανεπιφυλακτα, αλλα μονο σε pc

Link to comment
Share on other sites

ζοριζομαι πολυ να σκοτωσω σαν αρχαριονουμπας... ευτυχως που υπαρχει κ το grenade lancher που εκραζα παλιοτερα κ κατι κανω.. πειτε τα ονοματα σας για να χω και κανεναν στη friend list..

Link to comment
Share on other sites

Δεν αφήνετε τα clan, να παίξετε σαν άνθρωποι να γουστάρετε...?

Είναι σαν να μην χορτάσατε λοχίες στο στρατό και θέλετε και στα παιχνίδια, για να σας λένε πως θα παίζετε... :p

Κάνεις μεγάλο λάθος αγαπητέ αλλά δε σε αδικώ γιατί κι εγώ αυτήν την εντύπωση είχα (τα θεωρούσα και καμένα κτλ), αφού δεν είχα παίξει ποτέ online παιχνίδι και επίσης δεν ήμουν μέλος σε clan/παρέα ποτέ άλλοτε.

Για την ιστορία, θα σου πω ότι στο clan το οποίο αναφέρομαι (Average Joe Gamers - AJG) είναι πολυ πολυ χαλαρό με 7-8 μέλη μέχρι τώρα τις λίγες βδομάδες που ξεκίνησε. Είναι πολυ χαλαρό, όποτε γουστάρεις μπαίνεις και παίζεις, έχουμε δικό μας server που τα clan members κάνουν moderate έτσι ώστε το παιχνίδι να δίνει μια καλή εμπειρία σε όλους και όχι μόνο σε 2 squad που σπέρνουνε. Δε σου λέει κανείς πως θα παίξεις. Μπορεί κάποιος να σου πει "κάτσε εδώ να κάνουμε ντου εμείς για να κάνουμε respawn πάνω σου", αλλά στο επόμενο respawn θα κάτσει άλλος να "φυλάει τσίλιες'.

Μιλάμε μεταξύ μας μέσω teamspeak (ακούγεται καμπάνα), και πέραν του χαβαλέ που βγάζει, επικοινωνούμε και τις τακτικές πολυ πιο άμεσα και το game πάει σε άλλη διάσταση. Εάν δεν έχεις παίξει BC2 με teamspeak με άτομα που την παλεύουνε δεν έχεις δει τίποτα ακόμα.

Θέλω να σου πω ότι τα πράγματα δεν χρειάζεται να είναι τόσο μονοδιάστατα πάντα. :)

Έγινε επεξεργασία από dimitris_s
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για τα ονοματα κατι..Αυτα που ειχαμε στην beta υπαρχουν ακομη αλλα εχουν χαθει τα stats εκτος απο τα tags..

Εγω μολις εφτιαξα καινουργιο: shooterakis αλλα πιστευω πρεπει να τα πουμε στο αλλο topic..Η να ανοιξουμε καινουργιο και για τν clan:whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω με Jaco.Περισσοτερο το διασκεδαζεις οταν παιζεις 4 fun μονος σου.

Ημουν σε clan μεγαλη για 1 χρονο και βγηκα επειδη ηταν ενα χαλι και γεματο καφρους(κυριολεκτικα) σε σημειο που αν δεν επαιρνες το kill να καθεσαι να βριζεσαι για την υπολοιπη μερα.Ε οχι ....

Αν ειναι να σαι σε clan αξιζει μονο να κανεις μια clan δικη σου και να παιζετε με φιλους.Αλλα οχι να ναι γεματη σαν κατι GR-OF 1000 μελη που χαν παλια...

Το πολυ 8 με 3 αναπληρωματικους σε περιπτωση που λοιπουν αλλοι και εχετε war κτλπ.

Αλλα μετα απο καποιο καιρο το βαριεσαι.Τοσα χρονια χαραμιζα το skill που ειχα (ενα μετριο skill) για να παιζω με pro-αδες σε wars και να μη το ευχαριστιεμαι.Τωρα τη διελυσα την clan και ειναι καλυτερα.

Ξαναλεω,καλυτερα κανε clan με φιλους σου.Θα το ευχαριεστιεσται ολοι μαζι και δεν θα ισχυει το "Tomorrow we have war with [***] at 11:10 pm.If you are not there,your rank will get lower"

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα το clan που εννοουμε οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι και καλα απλα ενα tag για να ανγνωριζόμαστε αν συναντιομαστε σε κανενα server και να μπορουμε να χαβαλεδιάζουμε ολοι μαζι.

Τωρα αυτα με ranks και λοιπες μακακίες εγω μονο σοβαρα δεν τα λαμβανω υπ' οψιν. Δεν πηγα κανονικο στρατο, δεν σκοπευω να παω σε κανενα virtual :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ημουν σε clan μεγαλη για 1 χρονο και βγηκα επειδη ηταν ενα χαλι και γεματο καφρους(κυριολεκτικα) σε σημειο που αν δεν επαιρνες το kill να καθεσαι να βριζεσαι για την υπολοιπη μερα.Ε οχι ....

Man, επειδή έσυ έτυχες σε κάφρους, όπως λες και ο ίδιος, αυτό δε σημαίνει ότι και οι υπόλοιποι είναι έτσι.

Παίξε BC2 με teamspeak, μάθε μπαλίτσα, και τα λέμε... :hehe:

Αστειεύομαι ε... :p

@narta: Εννοείται ότι δεν παίζουν βαθμοί και τέτοιες καλαμίες... Του ελέους 23 γίναμε, γεράσαμε... :hehe:

Έγινε επεξεργασία από dimitris_s
Link to comment
Share on other sites

Kαλα δε με ειπες και καμπουρη οκ :jump:

Αλλα κοιτα ειπα οτι ηταν μεγαλη.Αυτο ηθελα να θιξω και στα υπολοιπα του ποστ μου.

Οπου ειναι λιγοι ειναι καλα.Η καλυτερη ομαδα css στον κοσμο εχει 5 ατομα μονο.

Οπου δε ειναι πολλοι....

Link to comment
Share on other sites

Σημερα αγορασα και εγω την limited edition του battlefield.Ειναι παιχνιδαρα για μενα και εχει και απιστευτω ηχο.Τα γραφικα θα ελεγα οτι ειναι αναμεσα σε far cry 2 και crysis.Εχω να πω ομως οτι στο single player στην πρωτη πιστα ειχα καπιοια πολυ μικρα artifacts.Εχει κανεις το ιδιο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

ναι στη πιστα που εισαι μεσα στο τανκ...

Αυτά στην οθόνη του άρματος δεν είναι artifacts, είναι "παρεμβολές" και καλά από τις δονήσεις του άρματος. Artifacts δεν έχω παρατηρήσει καθόλου έως τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Το μονο μειον του παιχνιδιου ειναι οι απαιτησεις του...

Με το pc της υπογραφης μου και αναγκαζομαι πολλα να τα εχω medium(1920x1200)..

Πρωτη φορα με απογοητευει η Gainward μ..

Μηπως να "πετουσα" πανω μια 2η 4870?

Αξιζει?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.