Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Το παιχνίδι χρίζει επειγόντως νέου update.

Δύσκολα βρίσκεις server να παίξεις online, συνήθως αναφέρει πως δε μπορεί να βρεθεί παιχνίδι για να συνδεθείς, crashάρει και ξανά μανά.

Αξιοπερίεργο επίσης το πόσο σέρνεται αν βρεθεί αποδεκτός σε ping server. Χαρακτηριστικά ενώ σε πίστα ζούγκλας παίζω με 40fps avg σε online mode με το ζόρι 12..

Αντιμετωπίζει κανείς άλλος τα ίδια?Τα έχω τραβήξει και με fraps αλλά που να ανεβάζω τώρα με τα 256kbps..

Link to comment
Share on other sites

Έχω να πώ πως αν είσαι μόνος σου δεν αξίζει. Ειδικά τώρα που οι χάρτες είναι άγνωστοι δεν ξέρεις απο πού σου ρχετε...

Απο την beta κρατάει τους φίλους σας και τις ρυθμίσεις σας(πολύ χρήσιμο να μην ξαναστήνεις μποντίκια κτλ..)

Link to comment
Share on other sites

τα πρωτα που λες τα τραβαω κ εγω με κατι lost connection και αλλα κολληματα, αλλα στα fps κανενα προβλημα, ισα ισα στο single ζοριζοταν λιγο, ενω στο μουλτι ολα νερακι..

Διορθώθηκαν ευτυχώς με το να τρέχω την εφαρμογή μονίμως ως διαχειριστής.

Eμένα δεν μου ολοκληρώνει το update και μου βγάζει no internet connection or server is down και δεν μπορώ να παίξω multi

Έχει πρόβλημα όλη τη μέρα δυστυχώς...

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη παιδες.

Απο το πουθενα* το παιχνιδι απεκτησε τρελο hype και λογικο πρωτες μερες να υπαρχουν προβληματα.

* σε συγκριση με αλλα FPS με παρομοια θεματολογια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ αν σας ξενερωσω,γιατι ειναι ασχετο αυτο που θελω να ρωτησω.

Εχει παρει κανεις απο δω?Ειναι σιγουρα αυτη η τιμη που βλεπω?Αν ειναι να το παρω,γιατι σε σχεση με Plaisio,e-shop ειναι μια χαρα!!!

http://multirama.gr/products/product?pid=0448632&catid=070201

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ αν σας ξενερωσω,γιατι ειναι ασχετο αυτο που θελω να ρωτησω.

Εχει παρει κανεις απο δω?Ειναι σιγουρα αυτη η τιμη που βλεπω?Αν ειναι να το παρω,γιατι σε σχεση με Plaisio,e-shop ειναι μια χαρα!!!

http://multirama.gr/products/product?pid=0448632&catid=070201

Είναι απλά δεν είναι h limited edition.

Link to comment
Share on other sites

η ΕΑ τον αμολαει εδω και ωρα κ δεν μπορω να κανω καν login...

εδιτ: μετα τις 9:00 ωρα γαλλιας (10 εδω) θα ειναι οκ που εψαξα λιγο..

Έγινε επεξεργασία από d|smal
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα (πρώτο πόστ) θα ήθελα να ρωτήξω αν έχει παραγγείλει κανείς το παιχνίδι από game.co.uk και να το έχει παραλάβει... να δω ρε αδερφέ πότε θα το πάρω και εγώ. Μένω Χανιά οπότε +1 μέρα μετά από Αθήνα.

Btw τόσα χρόνια χρήστης του interweb και τώρα ανακάλυψα το forum αυτό φαίνεται πολύ καλό συγχαρητήρια που το κρατάτε troll-free

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.