Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

ακομη κατω ειναι οι σερβερς ?

τι στο καλο γινεται θα παιξουμε ποτε ?

ειναι για κλαμματα η κατασταση..οταν μεινουν up για 1 ωρα να μου το πειτε να το αγορασω κ εγω

ρε παιδιά, ρε παιδιά... πως να σας το πω χωρίς να σας προσβάλω... κοιτάχτε. Στην EA είδαν ότι οι λαμπίτες Pros δεν έχουν πάρει ακόμη τη Limited Edition τους από Game, οπότε είπανε "κάτσε να στρώσουμε λίγο τους servers να τα βρούνε όλα έτοιμα τα παλικαριά όταν Δευτέρα - Τρίτη τους έρθει το παιχνίδι από ΕΛΤΑ". Καταλάβατε; So simple/

PS: Σε καμία περίπτωση δεν εννοώ ότι όσοι το έχετε ήδη είστε NOOBS και καλά να πάθετε που το πήρατε πρώτοι και μας το χτυπάτε στη μούρη!

jk :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά, ρε παιδιά... πως να σας το πω χωρίς να σας προσβάλω... κοιτάχτε. Στην EA είδαν ότι οι λαμπίτες Pros δεν έχουν πάρει ακόμη τη Limited Edition τους από Game, οπότε είπανε "κάτσε να στρώσουμε λίγο τους servers να τα βρούνε όλα έτοιμα τα παλικαριά όταν Δευτέρα - Τρίτη τους έρθει το παιχνίδι από ΕΛΤΑ". Καταλάβατε; So simple/

PS: Σε καμία περίπτωση δεν εννοώ ότι όσοι το έχετε ήδη είστε NOOBS και καλά να πάθετε που το πήρατε πρώτοι και μας το χτυπάτε στη μούρη!

jk :hehe:

Yo, Athanasios2104, what you say is great, and Imma let you finish, but I just wanted to say, that Olympus was the best pro player of all time.

Link to comment
Share on other sites

guys παιζετε σε συγκεκριμενο σερβερ ή οπου τυχει;;δεν κανονιζουμε εναν για παρτυ μας..

παντως σε μερικους τα pings ειναι ιδιαιτερα καλα, δεν εχω αντιμετωπισει το παραμικρο προβλημα:)

Link to comment
Share on other sites

to key του παιχνιδιου;;; δεν το δοκιμασα καν κ τωρα εχουν πεσει οι σερβερ μαμω την ΕΑ μου...

το key το βάζεις στην εγκατάσταση. Τα υπόλοιπα 2 Key τα βάζεις στο redeem

Βασικά απο το πρωί έχω λιώσει. Ούτε με πέταξε ούτε τπτ . Αν μπείς μέσα σε server και παίζεις δεν σε πετάει. Αν κάνεις το λάθος και βγείς να πάς για κατούρημα μετά θα έχεις πρόβλημα στην επανασύνδεση με τον master Server της ΕΑ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το key το βάζεις στην εγκατάσταση. Τα υπόλοιπα 2 Key τα βάζεις στο redeem

Βασικά απο το πρωί έχω λιώσει. Ούτε με πέταξε ούτε τπτ . Αν μπείς μέσα σε server και παίζεις δεν σε πετάει. Αν κάνεις το λάθος και βγείς να πάς για κατούρημα μετά θα έχεις πρόβλημα στην επανασύνδεση με τον master Server της ΕΑ.

φερτε καθετηρες asap!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο παιχνίδι κάτω που έχει το marquee (στυλ newsflash), γράφει ότι όσοι αντιμετωπίζουν προβλήματα με το PB να πάνε σε μια διεύθυνση και να κατεβάσουν μια άλλη έκδοση του PB(?), ή κάτι τέτοιο. Τσέκαρέ το.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το καλύτερο gadget για fps (άντε να το δούμε και για το BC)

WOW το θελω ασαπ αλλα χρειαζεσαι ενα δοματιο μονο για gaming.

και πισω στο θεμα μας.....τα disconnect....:(

εμενα με πεταξε απο εχτες και δεν μπορω να μπω..δεν κανει log in με τιποτα

ill keep on trying :(

update:τελικα κανω sign in ευκολα πλεον αλλα με πεταει αυτος ο punk... o buster!

τζωρτζη thx for the steps παω να τα δοκιμασω

Έγινε επεξεργασία από jaxx
Link to comment
Share on other sites

πηγαινω στο σιτε του punkbuster στο link που μ δωσες αλλα οταν βαζω τον security code και παταω download μου λεει οτι η ιστοσελιδα δεν ειναι διαθεσιμη

Οκ κατέβασέ το από εδώ (δικό μου link αξιόπιστο).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.