Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

@Νeph

Εγω το θελω για :

  • Να βριζω τους καμπεριδες (κυρίως αυτο)
  • να δινω τις θεσεις των αντιπαλων αλλα και να chatαρω :p

Eιμαι κατα του βρισίματος γενικα (χαρακτηριζει κατα ενα μεγαλο βαθμο τους Ελληνες gamers).

Φροντισε να κανεις spot για τις θεσεις των αντιπαλων.Και σιγα 15 secs ανασκελα εισαι*, δεν μπορεις να περιμενεις?

*που αν εχεις medic που 'μετραει' στο team θα σε σηκωσει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eιμαι κατα του βρισίματος γενικα (χαρακτηριζει κατα ενα μεγαλο βαθμο τους Ελληνες gamers).

Φροντισε να κανεις spot για τις θεσεις των αντιπαλων.Και σιγα 15 secs ανασκελα εισαι*, δεν μπορεις να περιμενεις?

*που αν εχεις medic που 'μετραει' στο team θα σε σηκωσει.

Οχι τετοιο βρισιμο ρα, δεν ειμαι ετσι...;) (κανα ******* camper λεω μονο μια στο τοσο)

Το q το παταω συνεχώς

Medic λιγες φορες βρισκω :X:

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Εχετε διανοηθει ποσο καιρο θα "καιγομαστε" με το παιχνιδακι?

Δεν βγαινουν καθε μερα multi fps ,εκτος απο το αθλιο CoD.

Ποιο να το βγαλει off αυτο το παιχνιδι τωρα...οτι και να βγει ....

Μπραβο ΕΑ!!!:shout:

Link to comment
Share on other sites

Εχετε διανοηθει ποσο καιρο θα "καιγομαστε" με το παιχνιδακι?

Δεν βγαινουν καθε μερα multi fps ,εκτος απο το αθλιο CoD.

Ποιο να το βγαλει off αυτο το παιχνιδι τωρα...οτι και να βγει ....

Μπραβο ΕΑ!!!:shout:

Μedal Of Honor και BF1943

Αλλα και αυτα ΕΑ ειναι.:p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κορακας κορακου ματι δεν βγαζει

Ελπιζω να μην ειναι το ματι με το οποιο στοχευεις γιατι σωθηκαμε :hehe: περα απ'την πλακα εγω εψαχνα παλι για port valdez να παιξω λιγο και επεσα σε server με punkbuster OFF, και παλι λοιπον δεν ειδα να γινεται τπτ το τρελο, κανεις δεν υποτευοτανε για hack κανεναν, φορτωσε μετα εκεινη την πιστα με τα χιονια μεσα στην νυχτα, πωωωω πρωτη φορα την εβλεπα, εκανα και ενα ωραιοτατο 23/16 με μπολικα assist ξεκλειδωσα και το m249 gg

Αν δεν εχεις τραβηξει με fraps ή γενικα δεν εχεις σχετικο video προχειρο τοτε μπορεις να λες οτι θες, κανεις δεν προκειται να ασχοληθει σοβαρα με οποιον λεει λογια του αερα, tifo απλα εισαι κομματακι απροσεκτος περα απο αστοχος, εμενα μου εχει συμβει σκηνικο να κοιταω απανω για να δω που ειναι το UAV που ακουγα πανω απτο κεφαλι μου και ταυχρονα να ακουσω βηματα απο δεξια οπου πηγε να μου ορμηξει ενας εξυπνακιας με knife, δεν τον χαλασε καθολου :D keep walking και φροντισε μεχρι να εξοικοιωθεις να βαζεις στον server browser να σου δειχνει server που να ΜΗΝ ειναι ranked, το ιδιο λαθος εκανα εγω στο bf2 οταν δεν ειχε μπει ακομα το patch για να εχουμε server χωρις ελικοπτερα και αλλες φλωριες και ιδου το αποτελεσμα -> http://bf2s.com/player/74563759/ :p

Για πειτε τι γινεται με το garand και την friend list, lvl 3 veterancy εχω και το m1 αφαντο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έπαε είμαι :bigsmile:

Ok.

Εχω ενα σαπιο Sidewinder gamepad απο το 1938 (κειμηλιο απο τον παππου)

Λες να την μπαλευει με αυτο το heli ή με το που το συνδεσω θα αρχισουν τα κουλα με το χειρισμο οπως ανεφεραν τα παιδια?

Link to comment
Share on other sites

Ή εγώ είμαι τελείως noob ή εσείς είστε πολύ μπροστά. Έχω παίξει κάνα 7ωρο και είμαι level 4 σχεδόν. Πότε προλάβατε να πάτε σε τέτοια levels και να ξεκλειδώσετε όλα αυτά; Τι λάθος κάνω;:nerd:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.