Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Φίλε tragikos (παλιοσειρά απ' το e-pcmag), περιττό να πω ότι εχθές ξεκλείδωσα το M16...... :hehe: Πως και πως το περίμενα. Είναι οπλάρα παρέα με το 4x scope.

edit: Γενικά, πρέπει να κοιτάς να παίρνεις award points όσο μπορείς. Gold star, silver star κτλ.

Έγινε επεξεργασία από dimitris_s
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ή εγώ είμαι τελείως noob ή εσείς είστε πολύ μπροστά. Έχω παίξει κάνα 7ωρο και είμαι level 4 σχεδόν. Πότε προλάβατε να πάτε σε τέτοια levels και να ξεκλειδώσετε όλα αυτά; Τι λάθος κάνω;:nerd:

Αυτο που ειπε ο δημητρης, τα παντα δινουν ποντους, critical kill asist vechicle destory assist, spot assist ( πατατε το q ρε κακομοιρηδες ολο εγω κανω spot :p ) heal resupply κ.ο.κ

Για τα unlocks σημασια εχει τι κλαση παιζεις και ποσους ποντους μαζευεις οταν την χρησιμοποιεις, καμια σχεση με το level, κοιτα στο τελος του γυρου ποσους ποντους μαζεψες στο vehicle score medic score κλπ και μετα κανε κλικ στο Unlock progression να δεις ποια κλαση πρεπει να προχωρησεις για να παρεις το ταδε, εμενα τα καταραμενα τα chest paddles ακομα να μου τα δωσει, δεν συμπαθω και τα lmg με τπτ και προτιμω να εχω το thompson του παππου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Έχω λιώσει κάθε εγκεφαλικό κύτταρο... απο την Παρασκευή το απόγευμα μέχρι χτές βράδυ έχω κλείσει μια ημέρα gaming. Πάλι καλά σήμερα το πρωί την είδε η γραμμή ADSL και σταμάτησα λίγο.

@ManolisX

Αν το πήρες απο το πλαίσιο τώρα δεν είναι η LE.Σωστά?Το dlc day 1 μπορείς να το κατεβάσεις? Έχεις δηλαδή την πίστα νύχτα με χιόνια και την άλλη στην ζούγκλα με το φράγμα?Δεν θυμάμαι και πως τις λέν

Link to comment
Share on other sites

βασικα εβαλα το script που εδωσες σε προηγουμενο ποστ αλλα το εβαλα πανω σε αυτο που ειχε ηδη.

οταν το επιλεγω απο τον selector, κανει το crouch οκ αλλα δε μου εμφανιζει τα stats κλπ... αυτοματα με το που ανοιγω το game οπως πριν...

Link to comment
Share on other sites

Έχω λιώσει κάθε εγκεφαλικό κύτταρο... απο την Παρασκευή το απόγευμα μέχρι χτές βράδυ έχω κλείσει μια ημέρα gaming. Πάλι καλά σήμερα το πρωί την είδε η γραμμή ADSL και σταμάτησα λίγο.

Δίαβασε τι λέει στην πρώτη σελίδα στο βιβλιαράκι του παιχνιδιού :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Άλλ το script για το προφίλ που είπα εγώ και άλλο το το app με τα stats ping κτλ. Έπρεπε να φτιάξεις ενα νέο προφίλ με όνομα bfbc2 κλτ. Άνοιξε τον logitech lcd manager(όχι τον g-key profiler) και στην καρτέλα programs δες αν είναι επιλεγμένο αυτο του battlefield.Δες επίσης στην καρτέλα g15 lcd το enable quick switch και στο algorithm επιλογή στο manual και immediate.

Τσέκαρε αν έχεις και την τελευταία βέρσιον απο το software απο το site της logi. κάπου τον φλεβάρη ήταν το τελευταίο

@marios

είναι digital δέν έχω βιβλιαράκι... ::-P

Έγινε επεξεργασία από cddaraa
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μωρε πειτε κανενα σκριπτ να παταω το ταδε κουμπι και ταυτοχρονα να διπλασιαζεται το sensitivity του ποντικιου, σαν νταλικα στριβει το κανονι του apc, μισο μετρο mousepad και παλι δεν, και μην μου πει κανενας να παρω "gaming" mouse θα τον τουφεκισω :p :devil:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...Τελικά μου φαίνετε ούτε ο θεός θέλει να παίξω το παιχνίδι... :TD:

Ο.Τ > 30 ευρώ παιδιά απο multirama η απλή έκδοση τιμή ξεφτύλα!!!!Αύριο θα πάω το πρωί αφού θα κάνουμε απεργία @ school να αγοράσω και ένα ποντικάκι γιατί δύο χρόνια τώρα έχω ένα turbox που δίνουν μαζί με τον υπολογιστή:fun:

Έχει γίνει κυριολεκτικά ολόμαυρο απ τον ιδρώτα :tw:<

Link to comment
Share on other sites

Άλλ το script για το προφίλ που είπα εγώ και άλλο το το app με τα stats ping κτλ. Έπρεπε να φτιάξεις ενα νέο προφίλ με όνομα bfbc2 κλτ. Άνοιξε τον logitech lcd manager(όχι τον g-key profiler) και στην καρτέλα programs δες αν είναι επιλεγμένο αυτο του battlefield.Δες επίσης στην καρτέλα g15 lcd το enable quick switch και στο algorithm επιλογή στο manual και immediate.

Τσέκαρε αν έχεις και την τελευταία βέρσιον απο το software απο το site της logi. κάπου τον φλεβάρη ήταν το τελευταίο

thanks!

νεο ειχα φτιαξει οπως ειχες περιγραψει... απλα για καποιο λογο ειχε ξε-επιλεγει απο τα προγραμματα το BC2 :s

...

Link to comment
Share on other sites

Μωρε πειτε κανενα σκριπτ να παταω το ταδε κουμπι και ταυτοχρονα να διπλασιαζεται το sensitivity του ποντικιου, σαν νταλικα στριβει το κανονι του apc, μισο μετρο mousepad και παλι δεν, και μην μου πει κανενας να παρω "gaming" mouse θα τον τουφεκισω :p :devil:
εδώ είσαι http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.570285 :p

Πες πιο mouse έχεις και πιο keyboard και αν χρησιμοποιείς default (windows) drivers ή του κατασκευαστή.

Link to comment
Share on other sites

Κανα logitech θα εχει με τερμα χαμηλό sensitivity :p

@grunt νομιζω μετα το lmg παίρνεις τον απινιδωτή :T:

@neph οχι μαν πρεπει να το κανεις install με καταλληλη επιλογη που θα σου εμφανισει

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.