Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

παιδες,, τα bloom και το hsao τα εχετε ανοιχτα?και επισης τι fov λετε να βαλω για 1680*1050 με 22' monitor?

επισης,τι κανει το renderaheadlimit το βαζουμε 0 και ας μην εχουμε προβλημα με τα frames?πετσοκοβει τπτ?ή ειναι κανα bug?

Έγινε επεξεργασία από Gregorypeg1000
Link to comment
Share on other sites

Καλα ηταν μεχρι που πλακωσε το clan και αρχισε να κανει προπονηση πανω μας. Εγω ψιλοξενερωσα καποια στιγμη. Οκ ειπαμε να κανουμε χαβαλε, αμα θελετε να κανετε προπονα πατε αλλου :rant:

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μωρέ, για την πλάκα μας παίζουμε...

Και γω με σας κόλλησα, δεν έχω ξαναπαίξει...

(σε μια φάση βαρέθηκα να κάνω respawn. Και με το που έκανα, με σκότωναν πάλι lol )

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Θέλω πολύ ακόμα για να μάθω τις πίστες πάντως. Υπάρχουν κάποια hotspots που οι "έμπειροι" ξέρουν και σε σκοτώνουν από το πουθενά. Μόνο με κρυφτούλι την έβγαζα στην πίστα με νύχτα. Υπάρχει και μια σπαστική καθυστέρηση στο μαχαίρι με αποτέλεσμα κάποιες φορές να αστοχείς και να τρώνε εσένα τελικά...

Κατά τ'άλλα το παιχνίδι τα σπάει. :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Καλα ηταν μεχρι που πλακωσε το clan και αρχισε να κανει προπονηση πανω μας. Εγω ψιλοξενερωσα καποια στιγμη. Οκ ειπαμε να κανουμε χαβαλε, αμα θελετε να κανετε προπονα πατε αλλου :rant:

Βασικά τα παιδιά είδανε THELAB και νόμιζαν ότι το thelab.gr άρχισε clan οπότε δεν ήθελε πολλά-πολλά για να "αρπαχτούνε". Ήταν και ξένος ο server... Άργοτερα μπήκα εγώ (στην White Pass τη στιγμή που έφυγε ο Μάνος) και είδα τι γινότανε και τους εξήγησα άλλα... ο κύβος ήδη "ερίφθη". Δεν ξέρω ποιος άνοιξε πρώτος πυρ, άλλα σε αυτές τις περιπτώσεις είναι όπως στις ταινίες με τη μαφία που είναι όλοι τσιτομένοι γύρω από ένα τραπέζι - ένας πατάει το trigger και γίνεται γης μαδιάμ :D.

Πάντως στους δικούς μας server απαγορεύεται το "public practise" :whip:

---------------------

Να σημειώσω το εξής που είδα και έπαθα πλάκα, όσο αφορά το perfomance demand του παιχνιδιού. Λοιπόν, μόλις setαρισα το Everest G15 display να δείχνει το utilization από όλους τους πυρήνες του Q9550 (stock freq) και το load λίγο που το παρατήρησα στη White Pass (20αρης δεν ήταν ο server?) κυμαίνοταν:

Core 1: ~40%

Core 2: ~58%

Core 3: ~58%

Core 4: ~98% (!!!!)

To GPU load ξέχασα να το βάλω, θα το κάνω αύριο και θα ξαναποστάρω επιδόσεις.

Link to comment
Share on other sites

Νταξει αρχη ειναι.

Οντως παιζει ενα ψιλοlag με το μαχαιρι...

Ασε που εχω κολλησει με δαυτο και κυνηγαω σε ολη την πιστα τους αλλους για σφαξιμο.

Γενικα παντως "το επιπεδο" μας σαν χωρα ειμαστε καλα και ας ειναι αρχη.

Good Job everyone.

Edit:Εγω ντεφορμε την ειδα την Φαλλαγγα παντως.

59543.png

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Νταξει αρχη ειναι.

Οντως παιζει ενα ψιλοlag με το μαχαιρι...

Ασε που εχω κολλησει με δαυτο και κυνηγαω σε ολη την πιστα τους αλλους για σφαξιμο.

Γενικα παντως "το επιπεδο" μας σαν χωρα ειμαστε καλα και ας ειναι αρχη.

Good Job everyone.

Edit:Εγω ντεφορμε την ειδα την Φαλλαγγα παντως.

59543.png

χαχα συ εισαι ο oldboyς.. σε καρφωσα με το μαχαιρακι μου (νομιζω κ εσυ)... κεινος ο λιμενικος με γαζωνε ασταματητα...

Link to comment
Share on other sites

χαχα συ εισαι ο oldboyς.. σε καρφωσα με το μαχαιρακι μου (νομιζω κ εσυ)... κεινος ο λιμενικος με γαζωνε ασταματητα...

Παρων!

Καλα ναι μου ριξες μαχαιρια αλλα πηρα το αιμα μου πισω μετα:hehe:

Σημερα δυστυχως εκανα συλλογη Dogtags συμπατριωτων:whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.