Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Μπήκα το μεσημέρι σε ένα άσχετο server μιας Clan, οπότε εκεί είναι ένας τυπάς στον οποία κυριολεκτικά μαχαίρωσα 2 φορές, άδειασα ένα γεμιστήρα πάνω του, μία 40mm και το M1911 δεν τον άγγιξε τίποτα.

Κάποια στιγμή, έρχονται κι άλλοι δικοί μου και μας κατεβάζει και τους 3 με μισό magazine..

Τελικά διαπίστωσα ότι όλη η αντίπαλη ομάδα ήταν "clan" οπότε μάλλον έπαιζα με τους δικούς τους κανόνες..

Link to comment
Share on other sites

Τα βιντεάκια που έβαλα είναι απο τον Bu Rogers απλά απο παλιότερο BF. Απο τα στατιστικά του φαίνεται πως έχει σχεδον 2 ημέρες στο Παιχνίδι. Ε να μην έχασε απο την ζωή του αυτός 5 - 6 πραγματικές ημέρες(Εκτος αν δεν έτρωγε,κοιμοταν,πήγαινε τουαλέτα κτλ.) για να κάνει αυτό το padding? τουλάχιστον εμείς παίζουμε και το χαιρόμαστε... Πόσο δηλαδή ικανοποιήση να έχεις επειδή είσαι πρώτος στο Leaderboard?Αυτος θα βλέπει το Κ/D ratio του και θα εκσπερματίζει!

Απο αυριο ξεκινάω 3ωρες προπονήσεις με το ποδήλατο για εξιλέωση

Έγινε επεξεργασία από cddaraa
Link to comment
Share on other sites

- Πατώντας τους servers θα έπρεπε πρώτα να έχεις το δικαίωμα να επιλέξεις τα options (full empty ranked etc) και μετά να γίνεται το query με τα αποτελέσματα.
Αυτό το έφτιαξαν !!!

Παλι καλά !!

Link to comment
Share on other sites

πφφφφφφ με το pc της υπογραφης 49 fps

ναι νομίζω πως ήρθε η ώρα για αναβάθμιση σε gpu :giveup:

κατι αλλο παιζει φιλε.εγω παιζω στα 60-80 χωρις hbao και στα 50-70 αντε καμια 40αρα ΣΠΑΝΙΑ με το hbao on.στα 1680*1050.στα 1920*1080 χωρις hbao με aa/af 2/8 dn το εχω δει ποτε κατω απο 55

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πραγματικα αμα δεν το χα κανει ετσι ωστε να παιζω χωρις το CD,θα το χα σπασει !!

Ρε παιδια???? Lag ειναι αυτο η το Pc μου εχει κανα προβλημα?Ολοι λενε lag (σε εναν σερβερ που εχουμε αρκετοι),αλλα ειναι σαν να κολλαει το pc.Ειναι απλα ελεος!!! Ουτε ελεφαντα στο μισο μετρο δε μπορω να ριξω σημερα K/D ratio 3/12 :@:@:@ grrrrrr

Το ΗΒΑΟ τι ειναι?

Επισης το patch που το βρισκω?Δε μου βγαλε κανα update....

Link to comment
Share on other sites

Ευχάριστα νέα για όσους το πήραν (ή θα το πάρουν) μέσω Steam. Μπορεί το patch να μην έχει βγει ακόμα εκεί (περνάει tests), αλλά θα αφαιρεθεί το SecuROM! Ήταν το μοναδικό μου δίλημμα για την αγορά του και η μόνη μου ένσταση, αλλά πλέον πάει! :D

Μένει να αφαιρεθεί και από το Batman AA και δεν θα έχω κανένα παιχνίδι με SecuROM.

μα ούτως ή άλλως το παιχνίδι μπορείς να το παίξεις χωρίς dvd και μάλιστα να το βάλεις σε 10 διαφορετικά pc... :...:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πραγματικα αμα δεν το χα κανει ετσι ωστε να παιζω χωρις το CD,θα το χα σπασει !!

Ρε παιδια???? Lag ειναι αυτο η το Pc μου εχει κανα προβλημα?Ολοι λενε lag (σε εναν σερβερ που εχουμε αρκετοι),αλλα ειναι σαν να κολλαει το pc.Ειναι απλα ελεος!!! Ουτε ελεφαντα στο μισο μετρο δε μπορω να ριξω σημερα K/D ratio 3/12 :@:@:@ grrrrrr

Το ΗΒΑΟ τι ειναι?

Επισης το patch που το βρισκω?Δε μου βγαλε κανα update....

HBAO κανε search στο thread.

Τρεξε το update για το patch.

Εξακολουθει και τρωει σκαλωμα ο ηχος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

και εγω με x-fi extreme music εχω σκαλωματα σε ηχο...

ειδικα μεσα σε τανκ ακουγεται λες και εισαι μεσα σε κονσερβα και παει το κρακ-κρακ συννεφο σε καθε μπαλωθια...επισης σαν να ειναι ιδεα μου,αλλα δεν εχω 5.1 ηχο...ακουγεται απλα ενας αχταρμας,χωρις να ξερω απο που...

SpeakerCount=6

Quality=high

SoundSystemSize=3

μεσα απο το μενου εχω hi-fi για ηχο...

κανω κατι λαθος?

χωρις να ειμαι βεβαιος,νομιζω οτι η x-fi σε καθε restart κανει reset settings απο 5.1 σε 2.1..το εχω δει 2-3 φορες,θα το τσεκαρω γενικα..

Έγινε επεξεργασία από sofix
Link to comment
Share on other sites

και εγω με x-fi extreme music εχω σκαλωματα σε ηχο...

ειδικα μεσα σε τανκ ακουγεται λες και εισαι μεσα σε κονσερβα και παει το κρακ-κρακ συννεφο σε καθε μπαλωθια...επισης σαν να ειναι ιδεα μου,αλλα δεν εχω 5.1 ηχο...ακουγεται απλα ενας αχταρμας,χωρις να ξερω απο που...

SpeakerCount=6

Quality=high

SoundSystemSize=3

μεσα απο το μενου εχω hi-fi για ηχο...

κανω κατι λαθος?

χωρις να ειμαι βεβαιος,νομιζω οτι η x-fi σε καθε restart κανει reset settings απο 5.1 σε 2.1..το εχω 2-3 φορες,θα το τσεκαρω γενικα..

Ουτε γω τραβαω τα μεμε μου με τον ηχο (σε συγκριση με το ΠΡΩΤΟ βιντακι που ειχα βαλει στην πρωτη σελιδα στο πρωτο ποστ ΑΥΤΟ τελως παντων.

Κανουμε κατι λαθος?

Link to comment
Share on other sites

μα ούτως ή άλλως το παιχνίδι μπορείς να το παίξεις χωρίς dvd και μάλιστα να το βάλεις σε 10 διαφορετικά pc... :...:

Απ' ότι διαβάζω εδώ:

SecuROM in general

The version which we use is a wrapper around the main game executable. It does everything it can by running as a “normal” program; it does not install any sort of kernel software.

* No software is permanently installed on your machine.

* SecuROM is ONLY running when the game is running

* When you uninstall the game, you will also uninstall the SecuROM software.

Authentication

You can authenticate by putting the DVD in the drive.

If you choose this method, you must have the DVD available every time you want to play. With this method, SecuROM will not go online at all. You can then play the single-player campaign 100% offline.

Authentication by going online

You can also choose to authenticate by going online once

--

When you purchase the game, you can authenticate it on up to 10 or 11 machines (1 DVD + 10 online). This allows you to play the singleplayer campaign on several machines at the same time.

τότε στο Steam έχει λογική να αφαιρεθεί το SecuROM αφού μπορείς να το έχεις μόνο σε ένα λογαριασμό ταυτόχρονα online.

Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος που μπορω να δω ποσες θεσεις εχω ακομα για να το εγκαταστησω(αυτο με το securom)γτ το ειχα βαλει και το βγαλει στο ιδιο πισι δυο φορες.εχασα δλδ 2 θεσεις?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.