Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Είχε τα πάνω του και τα κάτω του το Κάστρο. Αφού έφαγα και εγώ 2-3 CTD φαίνεται να έστρωσε και είχα και δυο καλούς γύρους. Οι άλλοι ακόμα παίζουν...

bfbc2game20100320001924.png

bfbc2game20100320010009.png

νομίζω ότι το 8χ8 σε rush και defender είναι η ιδανική κατάσταση για πολλούς πόντους... Αρχίζει να μ'αρέσει και ο medic!

Link to comment
Share on other sites

tragikos, ωραίος... έκανες ωραία παιχνίδια...

Γενικά παίχτηκαν ωραία παιχνίδια, με μία μόνο κοιλιά στην πίστα με τα νησάκια που είχαμε βγει στην αρχή snipers, αλλά κράτησε λίγο νομίζω... προσωπικά είπα να βγω μια φορά μέχρι να πεθάνω, γιατί δεν μ' αρέσει ο sniper, αλλά δεν με σκοτώνατε... :p

Neph, τα slots έχουν ως εξής... ο server είναι 20 slots, εκ των οποίων τα 4 είναι ρεζερβέ... τώρα για κάποιο λόγο, είτε είναι μέσα οι ρεζερβέ, είτε όχι το max που δείχνει είναι 16/20... δηλαδή τερματίζει εκεί και αντί να σου πει ο client ότι δεν έχει χώρο κάνεις απλά κλικ και δεν γίνεται τίποτα ή σου λέει ότι είναι full... αυτό είναι bug λογικά, γιατί στο bf2 σου έλεγε πχ 20(4) που σήμαινε ότι ο server είναι 20 slots και τα 4 είναι ρεζερβέ...

Επίσης μέτρησα 6-7 ctd και γενικά τις τελευταίες μέρες, μετά το update, έχω μπόλικα... έλεος και μ' αυτό... :TD:

δεν εχω καταλαβει τι ειναι το καστρο που λετε:D

Αν κάνεις search στους servers θα δεις έναν server που λέγεται "Kastro"...

Έγινε επεξεργασία από Jaco
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neph, τα slots έχουν ως εξής... ο server είναι 20 slots, εκ των οποίων τα 4 είναι ρεζερβέ... τώρα για κάποιο λόγο, είτε είναι μέσα οι ρεζερβέ, είτε όχι το max που δείχνει είναι 16/20... δηλαδή τερματίζει εκεί και αντί να σου πει ο client ότι δεν έχει χώρο κάνεις απλά κλικ και δεν γίνεται τίποτα ή σου λέει ότι είναι full... αυτό είναι bug λογικά, γιατί στο bf2 σου έλεγε πχ 20(4) που σήμαινε ότι ο server είναι 20 slots και τα 4 είναι ρεζερβέ...

.

Αν παρατήρησες είμασταν συνέχεια 8Χ8(τουλάχιστον όσο ήμουν μέσα). Στον game browser όταν γράφει 16/20 και πατήσεις info θα δεις ότι μέσα στις θέσεις 16 μετράει εσένα και τον Kastro(φίλος??) και δεν σε αφήνει να συνδεθείς(server full)

ίσως να τρώει κανα σκάλωμα και να χάνει τις ρεζερβέ θέσεις

Link to comment
Share on other sites

Όπως λένε και οι άλλοι, πολύ καλά παιχνίδια παίχτηκαν εχθές στο Kastro :)

Το ευχαριστήθηκα και χθες ανακάλυψα τη μαγεία του medic σε μία Squad, κατά το βραδάκι παίζαμε 4x4 και ήταν όλα τα λεφτά :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.