Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

In an effort to deter kamikaze ATV'ing, DICE is preventing players from earning any points once their corpse hits the floor. Unfortunately, this means that players who gain points normally also miss out. For example, if you laid a mine down and the enemy tank rolled over it while you're dead, you get nowt, even though the score tally shows on screen:

Βλακεία. Αν ο άλλος θέλει να το παίξει καμικάζι ας το παίξει. Επίσης αρκετές φορές μου έχει τύχει να πετάξω χειροβομβίδα και στην προσπάθεια να πεθαίνω. Η χειροβομβίδα όμως σκότωνε κάποιον και αυτό το kill θα έπρεπε να μετρήσει. Επίσης, ουκ ολίγες φορές έχει τύχει να σκοτώσω και να σκοτωθώ συγχρόνως από το ίδιο άτομο. Τότε τι θα γίνεται;

Δεν συμφωνώ καθόλου...:hm:

Link to comment
Share on other sites

http://twitter.com/Demize99/status/10833476163

Ελα να γινεται nerf το M60, λες και κλεβεις παγκαρι εκκλησιας εχει καταντησει :hehe: , το colt ομως τι τους εφταιξε ?? :cry:

Οντως,παγκαρι....Τα περισσοτερα deaths μου απο Μ60 ειναι...Αντε να τις δω τις νοσοκομες μετα τι θα κανουν..:dirol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω μάγκες τι λέτε , ωραίο το Rush και το BC αλλά θέλω απελπισμένα ενα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ BF ... Servers με 64 ατομα... να γινεται χαμός!!! Aυτο που ένιωσα με το BF2 ήταν το κάτι αλλο...!!!

Link to comment
Share on other sites

Οντως,παγκαρι....Τα περισσοτερα deaths μου απο Μ60 ειναι...Αντε να τις δω τις νοσοκομες μετα τι θα κανουν..:dirol:

Θα γινουν sniper να καμπερωνουν σαν φικος και μετα θα γκρινιάζετε ομαδικά επειδη ψοφατε και δεν σαν σηκωνει κανενας :rofl:

Εμενα ειναι το αγαπημενο μου class και να νερφάρουν το Μ60 παλι έχουμε το MG36 ή τo MG3. Μετα θα αρχιετε να γκρινιάζετε και για αυτα και παει λεγοντας...:happy2:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω μάγκες τι λέτε , ωραίο το Rush και το BC αλλά θέλω απελπισμένα ενα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ BF ... Servers με 64 ατομα... να γινεται χαμός!!! Aυτο που ένιωσα με το BF2 ήταν το κάτι αλλο...!!!

+1 συμφωνώ....είναι κονσολίαρικο ρε γμτ...

Παρόλα αυτά είναι γαμάτο.

Θα κανουμε καμία clan?

Ερώτηση: το friend request σας δουλεύει κανονικά; Σε εμένα όχι πάντως.

nick: bambachaa

:computer:

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το Κάστρο, όποιος θέλει μπορεί ας μπει εδώ ( http://kastrobc2.blogspot.com/ ) και να ψηφίσει ποιο mode παιχνιδιού προτιμάει περισσότερο και ας ρίξει και μια ματιά στους κανόνες...

Το ότι κάποιο mode θα πάρει περισσότερους ψήφους, δεν σημαίνει ότι ο server θα είναι πάντα στο mode αυτό, αλλά τις περισσότερες όμως φορές, έτσι ώστε να υπάρχει και ποικιλία, αλλά και να γουστάρουμε και περισσότερο...

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το Κάστρο, όποιος θέλει μπορεί ας μπει εδώ ( http://kastrobc2.blogspot.com/ ) και να ψηφίσει ποιο mode παιχνιδιού προτιμάει περισσότερο και ας ρίξει και μια ματιά στους κανόνες...

Το ότι κάποιο mode θα πάρει περισσότερους ψήφους, δεν σημαίνει ότι ο server θα είναι πάντα στο mode αυτό, αλλά τις περισσότερες όμως φορές, έτσι ώστε να υπάρχει και ποικιλία, αλλά και να γουστάρουμε και περισσότερο...

Θα βάλετε PBBans? Γιατι αρχισε το γλέντι και μπαναρουν κοσμο (και καλα κανουν με τους βλαμενους)

Link to comment
Share on other sites

Κανα messaging system εντομεταξυ ειναι ΤΟΣΟ δυσκολο να βαλουν ? το 2142 πως ειχε ? :S δεν ειναι βλακεια να εχω 5 λαμπιτες στα friends να παιζουνε σκορπισμενοι και να μην μπορουν να τους φωναξω να παμε στο καστρο ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα βάλετε PBBans? Γιατι αρχισε το γλέντι και μπαναρουν κοσμο (και καλα κανουν με τους βλαμενους)

Αυτό το δοκιμάζουμε ήδη... τώρα βάζουμε και άλλα 2 συμπληρωματικά, πέρα από το pbbans... γενικά ότι υπάρχει θα μπει και ότι δεν πιάνουν, αν το πιάνει το μάτι μας, όσο είμαστε συνδεδεμένοι, θα γίνονται τα απαραίτητα...

Κανα messaging system εντομεταξυ ειναι ΤΟΣΟ δυσκολο να βαλουν ? το 2142 πως ειχε ? :S δεν ειναι βλακεια να εχω 5 λαμπιτες στα friends να παιζουνε σκορπισμενοι και να μην μπορουν να τους φωναξω να παμε στο καστρο ?

Εμείς (η παρέα εννοώ) έχουμε βρει την υγειά μας με το ts3... ο server τρέχει 24/7, οπότε όποιος θέλει να παίξει απλά συνδέεται εκεί και βλέπει αν παίζει άλλος...

Έγινε επεξεργασία από Jaco
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το δοκιμάζουμε ήδη... τώρα βάζουμε και άλλα 2 συμπληρωματικά, πέρα από το pbbans... γενικά ότι υπάρχει θα μπει και ότι δεν πιάνουν, αν το πιάνει το μάτι μας, όσο είμαστε συνδεδεμένοι, θα γίνονται τα απαραίτητα...

Αυτο σημαινει οτι το Kastro θα γινει o μονιμος server.

Link to comment
Share on other sites

Ψαχτο τι χρειαζεται να τρεχει παραλληλα με τα πιο γνωστα hacks.

Πχ επειδη το κυνηγησα και γω αρκετα επι COD5 ειδα οτι ΕΠΡΕΠΕ να τρεχουν XFIRE+Fraps

Kαι αν υπαρχει καποιο tool που να βλεπει αν τρεχουν αυτα ταυτοχρονα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.