Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Jaco τετοιο πραγμα δεν ξαναειδα σε κανενα σερβερ.

Ειμαστε εγω ,jaco και tifozi και σαχλαμαριζαμε στο Kastro και φουλαρε σε 1 second απο το πουθενα!

Μετα εφαγα CTD και τωρα δεν μπορω να μπω.:getlost:

Φτιαξε ASAP τα 4 reserved slots ρα.

Ναι ρε τι γέλιο ήταν αυτό... ξαφνικά πετάγεται ο tifozi, "ρε σεις σοβαρευτείτε γέμισε ο server"... "wtf" εμείς... :hehe:

Τα slots έχουν όντως πρόβλημα, το εξακριβώσαμε και μεις... θα γίνουν οι κατάλληλες κινήσεις και τα e-mail να μάθουμε τι γίνεται...

Ρε Neph, γιατί την έκανες όταν συνδέθηκαν οι άλλοι...? Για να ρίξεις σύρμα ή φοβήθηκες...? :hehe::p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε τι γέλιο ήταν αυτό... ξαφνικά πετάγεται ο tifozi, "ρε σεις σοβαρευτείτε γέμισε ο server"... "wtf" εμείς... :hehe:

Τα slots έχουν όντως πρόβλημα, το εξακριβώσαμε και μεις... θα γίνουν οι κατάλληλες κινήσεις και τα e-mail να μάθουμε τι γίνεται...

Ρε Neph, γιατί την έκανες όταν συνδέθηκαν οι άλλοι...? Για να ρίξεις σύρμα ή φοβήθηκες...? :hehe::p

CTD ειπαμε.

Πολυ καλα σημερα.

Ενα μονο crash,lag free .

Οι ομαδες λιγο Imba αλλα τεσπα.

Καλη συνεχεια.

Ισως ξαναμπω μετα.;)

(Χαρηκα που σ ακουσα εστω και για λιγο Μητσο)

παιδια σκεφτομαι να το παρω στο ps3 για online. αξιζει? η ειναι καλυτερο το uncharted 2?

Δεν ειναι αμεσα συγκρισημα.

Αυτη τη στιγμη σε "παρομοιου" υφους γκεημς εχεις τα MAG/MW2/BC2.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αυτα είναι

Mόλις έκανα update πατάω να συνδεθώ ψάχνω servers και με πετάει στην επιφάνεια εργασίας..

MW2 και τα μυαλά στα blender τουλάχιστον δεν είχα ποτέ προβλήματα..

Εμένα ολο disconects μετα το update..... Εχω ξενερώσει!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ολο disconects μετα το update..... Εχω ξενερώσει!!

Potential Server Disconnect Fix

Εν ολίγοις, disable UPnP . Από λίγα posts που διάβασα είδα ότι "πιάνει" σε μερικά speedtouch. Εγώ έχω ένα 585v7 άλλα δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καναν server και οι Greek Operation Forces.Λεω λοιπον να μπω να δω τι παιζει ,μπας και πετυχω κι αλλα Ελληνοπουλα ....

Δε περασε ενα λεπτο : " KostasGR theleis na mpeis stous GROF? "

Τοσα χρονια μυαλο δε βαλαν αυτοι... ουτε που ειχα παιξει καλα καλα να δει αν ειμαι η οχι καλος,αμεσως.

Ελεος σε αυτους που αντι να καθονται να το ευχαριστηθουν το παιχνιδακι,εκτελουν διαταγες των "λοχαγων" τους και κανουν beg τον καθε ασχετο.

ENJOY THE GAME !!!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Καναν server και οι Greek Operation Forces.Λεω λοιπον να μπω να δω τι παιζει ,μπας και πετυχω κι αλλα Ελληνοπουλα ....

Δε περασε ενα λεπτο : " KostasGR theleis na mpeis stous GROF? "

Τοσα χρονια μυαλο δε βαλαν αυτοι... ουτε που ειχα παιξει καλα καλα να δει αν ειμαι η οχι καλος,αμεσως.

Ελεος σε αυτους που αντι να καθονται να το ευχαριστηθουν το παιχνιδακι,εκτελουν διαταγες των "λοχαγων" τους και κανουν beg τον καθε ασχετο.

ENJOY THE GAME !!!

Μα και εσύ! Μπες αφού είναι καλά παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Potential Server Disconnect Fix

Εν ολίγοις, disable UPnP . Από λίγα posts που διάβασα είδα ότι "πιάνει" σε μερικά speedtouch. Εγώ έχω ένα 585v7 άλλα δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη.

Όπααα thnx...Θα το δοκιμάσω, speedtouch 585v7 έχω κ εγω!! Ελπίζω να κάνει τπτ γιατί η κατάσταση με τα disconnects δεν παλεύεται!!!

Κάτι άλλο.... Απο pings πως πάτε? Εγώ με οτε στην καλύτερη παίζω με 62-68

Link to comment
Share on other sites

Για τους grof (στους οποιους ημουν για καποιο διαστημα) εχω να πω οτι απλα βλεπουν αλλιως το παιχνιδι.Βασικα δεν το βλεπουν σαν παιχνιδι.Θυμαμαι μια φορα στο battlefield 2142 που καναμε briefing 3.5 ωρες πριν μπουμε να παιξουμε..Ηταν η τελευταια φορα που επαιξα το 2142...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για τους grof (στους οποιους ημουν για καποιο διαστημα) εχω να πω οτι απλα βλεπουν αλλιως το παιχνιδι.Βασικα δεν το βλεπουν σαν παιχνιδι.Θυμαμαι μια φορα στο battlefield 2142 που καναμε briefing 3.5 ωρες πριν μπουμε να παιξουμε..Ηταν η τελευταια φορα που επαιξα το 2142...

Ειχα μπει και εγω πριν καιρο στην ομαδα Counter Strike Source και οταν μου ειπαν "Σαββατο 4:30 μμ εχουμε προπονηση" τα πηρα και αντε γεια.Οχι φιλε ... δε καταλαβες,ακου εκει θα μου πεις ποτε θα μπω να παιξω ενα ΠΑΙΧΝΙΔΙ και θα αφησω σπιτι-μαθηματα-υπνο για να παιξω ενα παιχνιδι.Ας μην πω που επειδη ειχα χασει κατι defuse αρχιζαν τα βρισιδια μερικοι μερικοι.Fact is οτι ηταν και ασχετοι στο cs... :clap::tomato:!!!

No lifers.

Link to comment
Share on other sites

Για τους grof (στους οποιους ημουν για καποιο διαστημα) εχω να πω οτι απλα βλεπουν αλλιως το παιχνιδι.Βασικα δεν το βλεπουν σαν παιχνιδι.Θυμαμαι μια φορα στο battlefield 2142 που καναμε briefing 3.5 ωρες πριν μπουμε να παιξουμε..Ηταν η τελευταια φορα που επαιξα το 2142...

εποχες 2142 με ειχαν πετυχει και μενα σε ασχετη φαση κ επεσε σποντα για κλαν κτλ..

νουμπας εγω απο κλαν,παω αμεσως στο site τους να παρω ματι τι παιζει..

ε,μια βολτα στη σελιδα της κλαν ειναι αρκετη να καταλαβεις,οτι τα ατομα ειναι απλα στρατοκαβ(α)λοι και να μην ασχοληθεις παλι..προπονησεις,βαθμοι,αρχηγεια,μονο σαν παιχνιδι δεν το βλεπουν!δεν ασχοληθηκα ποτε και ουτε θελω να ξερω...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jaco κάτι πρέπει να γίνει με το base raping.....(για τον Kastro)

Σήμερα μου σπάσανε πραγματικά τα νεύρα....:TD:

Βάλε ένα notice αν σου είναι εύκολο.... :)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Όπααα thnx...Θα το δοκιμάσω, speedtouch 585v7 έχω κ εγω!! Ελπίζω να κάνει τπτ γιατί η κατάσταση με τα disconnects δεν παλεύεται!!!

Κάτι άλλο.... Απο pings πως πάτε? Εγώ με οτε στην καλύτερη παίζω με 62-68

Εγώ πάλι, επειδή η γραμμή έχει αρκετό θόρυβο και είχα broadband disconnects (+ bc2 disconnects), τους είπα να μου βάλουν fastpath 11dB profile (δλδ το snr να κλειδώνει στα 11db που στην ούσια χάνεις λίγο download - τώρα κλειδώνω ~6mbps - και πάντα fastpath). Θα το δοκιμάσω λίγο με UPnP ON και μετά με OFF και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το απόγευμα προσπάθησα να μπω στο Kastro αλλά ρε γμτ ηταν full όλη την ώρα!:(

Πιο πολύ μ' αρέσει να παίζω με τα παιδιά που τα λεμε, παρά με ασχετους!! γμτ...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το απόγευμα προσπάθησα να μπω στο Kastro αλλά ρε γμτ ηταν full όλη την ώρα!:(

Πιο πολύ μ' αρέσει να παίζω με τα παιδιά που τα λεμε, παρά με ασχετους!! γμτ...

αυτό προσπαθούμε να κάνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.