Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Παιδια αφου βγω απο το παιχνιδι,φαινεται στον task m. οτι συνεχιζει ακομη..Τι παιζει??

Edit. Νομιζω καπου το εχουμε αναφερει ξανα??

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
Link to comment
Share on other sites

Σε δύο σέρβερ με ενεργό το punkbuster που έπαιξα σήμερα, πρέπει να έγιναν πάνω από 20 ban για aimbot. Πόσοι είναι οι απατεώνες?:giveup:

Κανένα sniperbuster θα βάλουν να βρούμε την υγειά μας και από αυτό το θέμα? Έχουμε γεμίσει noobades με sniper που παίρνουν καφέ και camp tent και αράζουν στα βουνά....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν καταλαβαινω γιατι σε ολα τα παιχνιδια κραζετε τους sniper-αδες.

Ειναι και αυτο ενα οπλο.Μερικοι παιχτες εχουν φοβερο skill με τα awp.

Κατ'αρχας το sniper στο παιχνιδι αυτο ειναι απο τα πιο δυσκολα μεχρι να σταυρωσεις kill.Εχω παιξει πολλα games,αλλα εδω ακομη δεν την παλευω με sniper.Θελει skill.

Στην τελικη αφου ξερετε που καμπερωνονται τραβατε και σκοτωστε τους στα κρυφα.Εγω αυτο κανω και δεν εχω ιδιατερο προβλημα με τους sniper-αδες,αφηστε που και εγω παιρνω καμια φορα ε και οπως ειναι λογικο ΝΑΙ χρηζει καμπερια,για παρτε το awp και βαρατε χυμα απο το κοντα και πειτε μου και μενα μετα ποσα kills κανατε ...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Σπερα παιδια!Μετα την απουσια 2 βδομαδων επιστρεφω :p

Το συζηταγαμε με τα παιδια που χε χαθει ο Μανωλης,που χε χαθει το καλο μας το παιδι.Μεχρι και add στο facebook σε κανα xD.

Αντε τωρα δυναμικα,μπαινε και κανα teamspeak ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν καταλαβαινω γιατι σε ολα τα παιχνιδια κραζετε τους sniper-αδες.

Ειναι και αυτο ενα οπλο.Μερικοι παιχτες εχουν φοβερο skill με τα awp.

Κατ'αρχας το sniper στο παιχνιδι αυτο ειναι απο τα πιο δυσκολα μεχρι να σταυρωσεις kill.Εχω παιξει πολλα games,αλλα εδω ακομη δεν την παλευω με sniper.Θελει skill.

Στην τελικη αφου ξερετε που καμπερωνονται τραβατε και σκοτωστε τους στα κρυφα.Εγω αυτο κανω και δεν εχω ιδιατερο προβλημα με τους sniper-αδες,αφηστε που και εγω παιρνω καμια φορα ε και οπως ειναι λογικο ΝΑΙ χρηζει καμπερια,για παρτε το awp και βαρατε χυμα απο το κοντα και πειτε μου και μενα μετα ποσα kills κανατε ...

Δε με κατάλαβες μάλλον. Δε τα έχω με αυτούς που παίζουν την recon class σωστά, που spotάρουν από μακριά, που ρίχνουν mortar strike OTAN και ΟΠΟΤΕ πρέπει, που πετάνε τις αναγνωριστικές σφαίρες στα σωστά σημεία. Τα έχω με αυτούς που είναι π.χ. rank 2 ή 3 και βλέπεις να έχουν ξεκλειδώσει τα πάντα όλα από recon, που βαράνε mortar strike για την πλάκα τους και που, ήμαρτον πια, όταν είσαι στους attackers δε γίνεται οι μισοί και παραπάνω να είναι snipers γιατί οι υπόλοιποι που χώνονται να κάνουν arm τα stations πόσους να σκοτώσουν πια στην αντίπαλη βάση όταν είναι λιγότεροι μάλιστα? Με αυτούς τα έχω. Και εγώ έχω παίξει recon, και εγώ έχω campερώσει, και εγώ πιστεύω ότι θέλει skill για να παίξεις σαν recon. Αλλά σαν recon. Άλλο recon, άλλο sniper... Και μη νομίζεις... από τα dogtags που έχω πάρα πολλά είναι από snipers που την έφαγαν στην πλάτη... αλλά δε λέει κάτι αυτό. Παίξε λίγο hardcore που παίζω καμιά φορά και άμα δε σου σπάσουν τα νεύρα έλα πες μου. Για να μην αναφέρω τους recon που μπουκάρουν στη βάση και προσπαθούν να σε χτυπήσουν με το sniper....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δε με κατάλαβες μάλλον. Δε τα έχω με αυτούς που παίζουν την recon class σωστά, που spotάρουν από μακριά, που ρίχνουν mortar strike OTAN και ΟΠΟΤΕ πρέπει, που πετάνε τις αναγνωριστικές σφαίρες στα σωστά σημεία. Τα έχω με αυτούς που είναι π.χ. rank 2 ή 3 και βλέπεις να έχουν ξεκλειδώσει τα πάντα όλα από recon, που βαράνε mortar strike για την πλάκα τους και που, ήμαρτον πια, όταν είσαι στους attackers δε γίνεται οι μισοί και παραπάνω να είναι snipers γιατί οι υπόλοιποι που χώνονται να κάνουν arm τα stations πόσους να σκοτώσουν πια στην αντίπαλη βάση όταν είναι λιγότεροι μάλιστα? Με αυτούς τα έχω. Και εγώ έχω παίξει recon, και εγώ έχω campερώσει, και εγώ πιστεύω ότι θέλει skill για να παίξεις σαν recon. Αλλά σαν recon. Άλλο recon, άλλο sniper... Και μη νομίζεις... από τα dogtags που έχω πάρα πολλά είναι από snipers που την έφαγαν στην πλάτη... αλλά δε λέει κάτι αυτό. Παίξε λίγο hardcore που παίζω καμιά φορά και άμα δε σου σπάσουν τα νεύρα έλα πες μου. Για να μην αναφέρω τους recon που μπουκάρουν στη βάση και προσπαθούν να σε χτυπήσουν με το sniper....

Ετσι μαλιστα,HC δεν επαιξα ακομη,γιατι δεν νιωθω "ετοιμος" :D

Καλα αυτο με τους recon που θελουν να σε σκοτωσουν και απο κοντα με α-zoom-ωτες κιολας ειναι γελοιο.Αυτα τα μπεμπηκιστικα γινονται μονο σε κατι CS 1.6

Link to comment
Share on other sites

Ετσι μαλιστα,HC δεν επαιξα ακομη,γιατι δεν νιωθω "ετοιμος" :D

Καλα αυτο με τους recon που θελουν να σε σκοτωσουν και απο κοντα με α-zoom-ωτες κιολας ειναι γελοιο.Αυτα τα μπεμπηκιστικα γινονται μονο σε κατι CS 1.6

Εχω φαει 5-6 συνολο from the hip, το γελοιο ποιο ειναι? :nothing:

Link to comment
Share on other sites

καταρχας την πεφτουν σε περιοχες με αποτελεσμα ανεξιτηλο spawn killing...

το φαινομενο ειναι ιδιαιτερα εντονο σε hc σερβερς που με μια βολη ψοφας..και γι αυτο τον λογο ηδη κυκλοφορουν σερβερ hc με kick recon..

εγω επαιξα και ειναι πολυ πιο balance το παιχνιδι..

Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτο με τους recon που θελουν να σε σκοτωσουν και απο κοντα με α-zoom-ωτες κιολας ειναι γελοιο.Αυτα τα μπεμπηκιστικα γινονται μονο σε κατι CS 1.6

Τσούζει πιο πολύ η azoom ε; :hehe:

Άμα έρθεις δίπλα μου κι έχω το snip-o τι θα κάνω, θα στη χαρίσω ή θα περιμένω να αλλάξω όπλο; :p

Link to comment
Share on other sites

ναι ε;; γιατί εγώ αν και τώρα δεν έχω broadband disconnects που έριξα το 11db, έχω κάποια in-game disconnects (πολύ πιο αραιά βέβαια, άλλα έχω).

για να το δοκιμάσω κι εγώ...

Athanasios

χτες εβγαλα το Upnp για πρωτη φορα στις 2 ωρες που επαιξα δεν ειχα disconnects... thanks

Link to comment
Share on other sites

καταρχας την πεφτουν σε περιοχες με αποτελεσμα ανεξιτηλο spawn killing...

το φαινομενο ειναι ιδιαιτερα εντονο σε hc σερβερς που με μια βολη ψοφας..και γι αυτο τον λογο ηδη κυκλοφορουν σερβερ hc με kick recon..

εγω επαιξα και ειναι πολυ πιο balance το παιχνιδι..

Εκεί ναι μεν γλιτώνεις από τους Snipers αλλά προκύπτει άλλο θέμα. Οι medic με το m60 (ναι για σένα λέω Nephilim :sarcastic:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τσούζει πιο πολύ η azoom ε; :hehe:

Άμα έρθεις δίπλα μου κι έχω το snip-o τι θα κάνω, θα στη χαρίσω ή θα περιμένω να αλλάξω όπλο; :p

Θα μαθεις οτι ο recon δεν ειναι για κοντινες αποστασεις.

@Diman Και γω εχω σκασει,ομως παιζει και το luck,ρε παιδια για recon μιλαμε τωρα τι λετε.Δεν θα πρεπε καν να το συζηταμε

Kαι γω εσκαγα παλια σε κατι χαζοgames και χαιρομουν

http://www.youtube.com/watch?v=N-dk4bBvDiU

Ειναι γελοιο ομως να βαραμε σε ενα παιχνιδι σαν το BF αζουμωτες....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω recon παιζω απο την αρχη.Σε αυτο ειμαι καλυτερος κ αυτο μ αρεσει.Παιζω και τα αλλα classes αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι πχ να ειναι καλυτερη επιλογη το medic?Τo spray and pray ειναι καλυτερο?η το assault? ειναι καλυτεροι οι tubers?Ο καθενας παιζει οτι του αρεσει και σαφως πιστευω πως οι HC servers ειναι πιο σωστοι..Δεν γινεται να θελεις 2 7.62mm η ακομα χειροτερα 2 50cal για να ψωφησεις..;)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

^κατσε ρει μας βγαζεις εξω ρικον..να βγουν και οι μεντικ..στο τελος θα μεινουμε με τα χαμβι να βολταρουμε μονο..λολ

Έξω όλα, μόνο πιστόλια και μαχαίρια...!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παίξει medic και recon και σχεδόν καθόλου assault ή mech.

Εχτες άρχισα να παίζω λίγο από αυτά και μπορώ να πώ ότι με assault έφτιαξαν αρκετά τα στατιστικά μου. Το grenade launcher μου φαίνεται για cheat :hehe:

Δεν μπορώ να πώ ότι είναι μη-balanced το game, απλά θέλει team και συνεννόηση για να μπορείς να βγάζεις counter-measures σε αυτά που φαίνονται imba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.