Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Δεν ειναι 235 ειναι 135 ~, εγω παντως αν εξαιρεσουμε το λαγκ πριν 2 μερες που ητανε γενικο φαινομενο μια χαρα smooth ειναι σε γενικες γραμμες, ακομα και σε 32man server δεν εχω παραπονο αρκει φυσικα να ειναι κοντινος .... ( γεωγραφικα )

Έχω παρατηρήσει ότι το netcode έχει ένα "max" γύρω στο 150ms (true), δλδ 250-255 ingame, για να μην υπάρχει αισθητό lag και να γίνεται παιχνίδι. Για αυτό και σκοπεύουμε να ρυθμίσουμε το autokick for high-ping στα 250.

Πάντως, χθες το βράδυ μπήκε ένας Καναδός στον HC, με 100ms (true). Και εμείς που έχουμε τη Γερμανία δίπλα μας και δεν μεσολαβεί κανένας ωκεανός, παίζουμε επίσης με 100ms.

Τα συμπεράσματα δικά σας :whistle2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πηρα ενα πολυβολακι που λεει πολυ (ως γνωστον ειμαι λατρης των πολυβολων)..και καπακι πηρα red dot και τωρα με αυτο κοβω τριχα στα 10 μετρα :rolleyes:

Στα 10 μέτρα είσαι ήδη νεκρός... :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με 235 ping???

Πάνω από 190 δεν πετυχαίνω τίποτα κινούμενο!!!

Οπως ειπαν και οι απο πανω μια χαρα ειναι το 235.. Που να δεις αλλες φορες, εκει που προχωραω σε αδειο δρομο, απ το πουθενα να μου εμφανιζονται 2-3 και να με τρωνε και γω να ψαχνω απο που μου ρθε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

^lol

Παιδιά, κάπου στο 23-25 level σταματάνε τα unlocks για κάθε class, ε;

Δηλαδή εγώ που παίζω κατά κόρον assault, εάν πάω π.χ 35 δε πρόκειται να μου ξεκλειδώσει τίποτα armor κτλ, right?

Δεν εχουν να κανουν με τα level τα unlocks ανα class αλλα με τους ποντους ανα class.

Αλλα ειναι τα general unlocks που σου δινει αναλογα το level (και ειναι μεχρι το 25 -δεν θυμαμαι ακριβως) .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουν να κανουν με τα level τα unlocks ανα class αλλα με τους ποντους ανα class.

Αλλα ειναι τα general unlocks που σου δινει αναλογα το level (και ειναι μεχρι το 25 -δεν θυμαμαι ακριβως) .

ή 22 ή 23

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.