Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Type 88 medic rules. Ίσως περισσότερο από το M60, οπότε εκεί που βλέπατε Μ60 θα δείτε Type 88.

+1 , απτο M60 ομως δεν βλεπω να ξεκολλανε τα νουμπια, σιγουρα το type 88 δεν εχει τπτ να ζηλεψει imo, ασε που εχει τον διπλασιο (σε χωρητικοτητα) γεμιστηρα, καπως βολικοτερα stock sights ( ειναι αμαρτια να μην εχεις το lightweight pack, τουλαχιστον σε medic ) μπορεις επισης ανετα να εχεις το tracer dart αντι για pistol να βοηθας τους engineer της ομαδας μιας και ειναι χλωμο να ξεμεινεις απο σφαιρες, αμα δω σε κανενα updated graph οτι δεν εχει μεγαλη διαφορα χωρις το magnum ammo και θα χωσω το spec με το αποτελεσματικοτερο medpack, βασικα ηδη σκεφτομαι να το κανω .....

Με το knife μονο σε μια περιπτωση μου εκατσε στραβη, προχθες που ειχα φτασει στο spawn των attackers και εσφαξα 3 recon - κουφαλογα (παρτε x-fi ρεεεεεεε :hehe: ) - περιπτεραδες δεν υπηρχε κανενα προβλημα

Πραγματικα απτο gameplay σε γενικες γραμμες δεν εχω κανενα σοβρο παραπονο, οποια κυρια θελει 1 bodyshot - 1kill με το sniper μπορει να παιξει σε hardcore, εκει φανταζομαι θα ειναι πιο αποτελεσματικο και το carl gustav το οποιο με κοβω μολις το κανω πλατινενιο να το βγαλω στην αποσυρση :p

Link to comment
Share on other sites

Battlefield ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!! :happy2:

Πραγματικα μακραν το καλυτερο fps αυτη την στιγμη...

οσο αναφορα τα Ναιφς χτες ακουσα απο τα rear ηχεια ενα πειρατικο AAAAAAARGHHHHHH ,γυρναω..τι να δω εναν recon να προσπαθει να με σφαξει χωρις επιτυχια.....χαχαχα του ειπα "you failed" και αρχισε να γκαριζει οτι δεν γινεται να μην με πετυχε κτλπ....οντως ηταν bug...

Έγινε επεξεργασία από Reselie
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω με τον jpavly.Εκ πρωτης δοκιμης και εγω ειχα ξενερωσει,ειπειδη χρησιμοποιουσα τις 40αρες grenade,που πλεον αμα εχει full ζωη ο αλλος θελεις 2-3 να τον ριξεις,χασιμο χρονου δηλαδη και επειδη δεν ηξερα καθολου AN-94.Πλεον καταλαβα ποσο χρησιμες ειναι οι 40mm smoke grenades,οι οποιες με εχουν σωσει απειρες φορες και εμαθα επιτελους AN-94,το οποιο ειναι πραγματικα κορυφαιο!

Με τα μαχαιρια χτες δεν ειχα προβλημα,οσες φορες επιχειρησα να παρω καποιο dogtag τα καταφερα,δεν ξερω πως εγινε αυτο βεβαια χωρις update... :woot:

Το M95 το κατεβασαν και αυτο?Θυμαμαι που βαρουσα μια και επεφτε ο αλλος,τωρα θελει 2+.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο κατι προβληματακια με την Forthnet(εγω κ ολη Ελλαδα:whistling),μπηκα κ εγω χτες βραδυ αργα για καμια ωρα..Ενταξει τα λογια περιττα για το Abakan..ειχα φτασει μια στιγμη 30 kills-2 deaths ευκολα..Το παιχνιδι μου φαινεται πιο balanced..Αν εξαιρεσουμε το θεματακι με μαχαιρι απο πισω παιζεται πιο ευχαριστα το παιχνιδι..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Engineers, σιγά το tracer dart το έκαναν πιο γρήγορο, αλλά αν το ελικόπτερο δεν είναι ακίνητο δεν το πετυχαίνεις, μην τρελαθούμε.

Πάντως πλέον με την πρώτη μου προσπάθεια πέτυχα apache σε κίνηση και ξαφνιάστηκα με το πόσο γρήγορα πάει το dart. Αν όντως έχουν μειώσει το spawn time των ελικοπτέρων, εγώ μια χαρά το βρίσκω.

Μου έδωσε την εντύπωση πάντως ότι πλέον βλέπω περισσότερους engineer...:...:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχει-είχε κανείς σας θέμα με τα στάτς άπντειτς?

Ενώ τελειώνει ο γύρος κανονικά,δίνει κάποιους πόντους αλλά δεν τα περνάει στην κεντρική σελίδα.(2 μέρες που δοκίμασα είναι έτσι)

υγ:έστειλα κ μέιλ στο σαππόρτ τους,οπότε περιμένω.

έντιτ:άκυρο λύθηκε το πρόβλημα

Έγινε επεξεργασία από sosna
Link to comment
Share on other sites

Πάντως πλέον με την πρώτη μου προσπάθεια πέτυχα apache σε κίνηση και ξαφνιάστηκα με το πόσο γρήγορα πάει το dart. Αν όντως έχουν μειώσει το spawn time των ελικοπτέρων, εγώ μια χαρά το βρίσκω.

Μου έδωσε την εντύπωση πάντως ότι πλέον βλέπω περισσότερους engineer...:...:

επαναλαμβάνω, το dart το έχουν κάνει ΓΕ-ΛΟΙ-Ο. Δεν πα να κάνει τούμπες ο πιλότος, με κλειστά μάτια τον λοκάρεις πλέον. Insta-hit, πως αλλιώς να το πω :...:

Link to comment
Share on other sites

Κουφός θα ήταν γιατί εγώ μόλις ακούσω την κραυγή έχω γυρίσω και την τρως στο μάτι :hehe:

Πάντως μέχρι να φτιαχτεί το θέμα, πλέον πάω πίσω, βγαίνει το περίστροφο και φεύγει headshot εξ επαφής :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κουφός θα ήταν γιατί εγώ μόλις ακούσω την κραυγή έχω γυρίσω και την τρως στο μάτι :hehe:

Πάντως μέχρι να φτιαχτεί το θέμα, πλέον πάω πίσω, βγαίνει το περίστροφο και φεύγει headshot εξ επαφής :p

Mάλλον θα άκουγε την μουσικούλα του ή θα ήταν όντως κουφός :p

Link to comment
Share on other sites

Κουφός θα ήταν γιατί εγώ μόλις ακούσω την κραυγή έχω γυρίσω και την τρως στο μάτι :hehe:

Πάντως μέχρι να φτιαχτεί το θέμα, πλέον πάω πίσω, βγαίνει το περίστροφο και φεύγει headshot εξ επαφής :p

χαχα αυτό το έκανα ούτος η άλλος

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.