Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

σήμερα μας τον "έστρωσε" τον hc η i3d... εκεί που γέμισε, τσατ, πάρε ένα crush να ηρεμίσεις :hehe:

Σύντομα πάντως τον hc θα τον κάνουμε 32αρη με minimap on και αυξημένα tickets/round. Και το πιο σημαντικό, μετά το patch θα μπει rule για max 4 sniper rifles / team. Έχω σιχαθεί να παίζουν 2-3 και οι υπόλοιποι 10 να παίζουν sniper. Καλύτερα άδειος server, παρά αυτό το πράμα...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Σημερα μαχαιρωσα ενα π@π@ρ@ sniper που το επαιζε ο μαμιας της γειτονιας τρεις διαφορετικες φορες πισωπλατα και δεν ψοφισε καμια και τις τρεις φορες γυρεσε μετα και με εφαγε... ελεος??? 25-2 ο τυπος...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

capone το μαχαιρι απο πισω εχει bug μετα το τελευταιο update.

για την ακρίβεια πρέπει να κινείσαι όταν τον μαχαιρώνεις από πίσω, να μην κάθεσαι ακίνητος

άλλα υπομονή, R8 / R12 is close :T:

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι δεν χρησιμοποιώ σχεδόν καθόλου μαχαίρι 1200kills 40 dogtags..ακόμα και από πίσω να βρίσκομαι με το πιστόλι στο κεφάλι και τέζα....\

Πάντως σε hardcore server και sniper εχω καλύτερα στατιστικά γιατί πετυχαίνω εν κινήσει κόσμο και πεθαίνει μιας και εξω....

και κάτι ακόμα: όσοι παίζεται sniper ο μέγιστος αριθμός πόντων που έχετε πάρει λόγω απόστασης ποιός είναι; εμένα 248

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως οταν με κανουν revive λεω α τον !@#@$! γιατι συνηθως με κανουν στην μεση της μαχης και ψαναψοφαω. ξερω οτι εδω δεν εχει team match δηλαδη η ομαδα με την μεγαλητερη διαφορα kill/death κερδιζει, αλλα εγω εχω συνηθίσει ετσι. παντως το χω μαθει καργα το sniper χτες σε ενα map στον grof εκανα 22-1 γεμισα μεταλια. Ξεκλειδωσα και το τελευτεο sniper αλλα νομιζω οτι το gov ειναι καλυτερο απο ολα.

για αυτο που ελεγα σχετικα με το υψος τελικα ετσι ειναι αν ο αλλος ειναι ποιο ψηλα θελει να τον σημαδεψεις πολυ ποιο πανω.

Link to comment
Share on other sites

Strategos ψαξε στον σερβερ browser για squad deathmatch, ειναι οτι ακριβως ψαχνεις, μην μου γκρινιαζεις μετα ομως οτι οι ομαδες ειναι 4 και οχι 2 και μπερδευεσαι :p

Link to comment
Share on other sites

name?

edit: Σε εκανα αλλα ακομη 0/0 λεει.

Οταν στελνεις προσκληση σε καποιον,πρεπει για να ειστε "friends" και εκεινος με τη σειρα του να στειλει σε 'σενα προσκληση.Οποτε καθε φορα που κανεις ενα request,πες το σε αυτον που το κανες...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.