Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Αμα κατσεις να παρω και γω τα Pins που μου λειπουν...

Μην νομιζεις.Κανα 50ωρο να μας παρει και συ να χρεωθεις μονο καμια 5χιλιαρια kill-ακια...

χεχε

Btw μπηκα για κανα 20λεπτο στον σερβερ των HEAT και ξενερωσα τη ζωη μου με τους 32 παιχτες.Εχω και καιρο να παιξω.Εχω και την 4net με τα προβληματα της λογω κακοκαιριας...

Ελα ρε γαμωτο!Βαρας δεν πεθαινουν,με σηκωνουν ολα τα ζωαδια ενω μπροστα μου ειναι 5 αντιπαλοι για 10 συνεχομενες φορες.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩΩΩ ρε!

Μετα εχεις τους HEAT να σου λενε μη βριζεις.10 μαχαιρια επρεπε να φαν για να μετανιωσουν.

Μετα εχεις το παλιο sensitivity να σβουριζω εγω το mouse να κοιταξω γρηγορα πισω μου που με βαραν και να χω τη ναισθηση του laaaaaaaag ενω ειχα ping 150!

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ! Αμα ξαναπαιξω εγω BF για κανα μηνα να μου κοπει το χερι...

:rant::rant::rant::rant:

βαρεσα και το woofer απο τα νευρα μου και τωρα παιζει οποτε θελει μπασο.... :@@@@

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

pffffff.....Ποιο καλο παιδακι θα κατσει να τον πατησω 4 φορες με βαρκα κ 4 με αυτοκινητο????Μονο αυτα τα pins μου λειπουν..Μετα τα βρισκουμε για τα kills...:suicide:

Με την βάρκα μπες στο launcher και κοπάνα 40άρες, 4 άτομα θέλει να χτυπήσεις, όχι να τα πατήσεις :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Ηθελα να ρωτησω γιατι οταν βαζω το παιχνιδι στην αναλυση 1920χ1200 μου βγαζει επιλογη refresh rate μεχρι 59Ηz και οχι 60hz που ειναι ρυθμισμενη η οθονη μου ? Κοιτοντας τo αρχειο settings ειδα οτι λεει refresh rate =59.950001 που λογικα σημαινει οτι κανει μια στρογγυλοποιηση προς τα κατω.Γιατι ομως σε αλλα παιχνιδια μου βγαζει κανονικα επιλογη για 60hz και οχι σε αυτο ? To εχει κανεις αλλο αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.