Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Δοκιμασα οτι μου ειπες, ΕΚΤΟΣ απτο χαμηλωμα του sound quality, επισης εβαλα DX10 και το detail ( αυτο που βρισκεται στο .ini πανω απτο render ahead ) στο low, παλι τα 38αρια και τα 40αρια σε 32man server δεν τα γλιτωνω, τραβηξα και ενα σωρο screenshots για οποιον θελει, btw δεν ειμαι σιγουρος για το νερο αλλα οι σκιες ανεκαθεν ειχανε διαφορα medium με high, επειδη στην πρωτη περιπτωση αμα απειχες λιγη αποσταση μακρια τους αυτες θολωνανε, βεβαια αυτα μεσα στον πανικο ποιος τα κοιταει αυτο θα μου πεις, αναμενω νεο Patch ή/και νεους drivers γιατι εχει καταντησει αηδεια, ασε που ωρες ωρες το hit registration ειναι τελειως οτι ναναι και μιλαω τωρα για semi auto rifle ( M14 ) + 6σφαιρο, δεν ειμαι κανενας χθεσινος νουμπας να γκρινιαζω γιατι δεν πηγανε και οι 30 σφαιρες του AEK στο ιδιο σημειο, bravo nvidia / DICE :dots:

ρε συ για δοκιμασε αυτο

εγω το αλιενγουερ με αυτο τον καταφερα..να τρεχει σωστα

εν αναγκη ριχτο dx9 ..σκετο 9 ομως γραφτο

κοψε ηχο σε λεω δεν εχει διαφορα και δινει φρειμς...τρωει πολυ cpu

Έγινε επεξεργασία από gbak
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αμα φαω disconnect θα κατουρησω το dvd και θα το στειλω συστημενο στην DICE:dots:

Epic!!!Αντε να μου ερθει η καρτουλα να δουμε και εμεις τι ειναι αυτο directx11.Όταν βγει και το patch και φτιαχτους τα προβληματα.....θα εχω τον παγο διπλα να ριχνω στο κεφαλι μου!!!Να μαχαιρωνω το τεμπελοσκυλο και τον μπεικον και τιποτα αλλο. :p

Link to comment
Share on other sites

Ventoyza served again!!Παει το ποντικι το βλεπω να τα φτυνει με τοσα κλικ..:hi:

bfbc2game20100527011235.png%20%20Uploaded%20with%20"]bfbc2game20100527011235.png Uploaded with ImageShack.us

bfbc2game20100527011224.png%20%20Uploaded%20with%20"]bfbc2game20100527011224.png Uploaded with ImageShack.us

Πολυ ωραια παιχνιδια σημερα!!Κ καλοι αντιπαλοι..

Link to comment
Share on other sites

ρε συ για δοκιμασε αυτο

εγω το αλιενγουερ με αυτο τον καταφερα..να τρεχει σωστα

εν αναγκη ριχτο dx9 ..σκετο 9 ομως γραφτο

κοψε ηχο σε λεω δεν εχει διαφορα και δινει φρειμς...τρωει πολυ cpu

θελω να κλάψω .........:crazy::cry::flag:

:happy2:

εβάλα quality low στο audio ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΜΠΑΛΑ

dx10 medium πιάνω 45fps μουρλια!

Link to comment
Share on other sites

σας το πα..εδω εκανα τον μπομπο με διπυρηνο στα 1.73..να τρεχει μπαντ κομπανυ τεζα σε 11.6" πανελ..:hehe:

*καπου το χει ξαναριξει το τιπ και ο Neph νομιζω για το low sound..αλλα δεν το πηρε κανενας γραμμη

Έγινε επεξεργασία από gbak
Link to comment
Share on other sites

Ventoyza served again!!Παει το ποντικι το βλεπω να τα φτυνει με τοσα κλικ..:hi:

bfbc2game20100527011235.png%20%20Uploaded%20with%20"]bfbc2game20100527011235.png Uploaded with ImageShack.us

bfbc2game20100527011224.png%20%20Uploaded%20with%20"]bfbc2game20100527011224.png Uploaded with ImageShack.us

Πολυ ωραια παιχνιδια σημερα!!Κ καλοι αντιπαλοι..

Η πρώτη και τελευταία φορά που με νικάς xD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορούσαμε να βάλουμε το μοντέλο της Τζούλιας αντί του Σταλόνε θα ήταν epic!

Αν καποιος επαιρνε το μοντελο της τζουλιας θα εχανε συνεχεια...Θα τον !@#@#$ ολοι..

:sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

ps.πάω να αλλάξω και υπογραφή χοχοχο

Ποζερεεε :shifty:

έπαθα ότι έπαθε και ο Hydra ... σήμερα στο ξεκάρφωτο έχω φάει 4 freeze και restart

Και τις επομενες 2 μερες που μπηκα ολα νορμαλ πηγαν ομως...δεν το καταλαβαινω αυτο το παιχνιδι.Θα μας τρελανει...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.