Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

btw, κι εμείς από grof ξεκινήσαμε άλλα γρήγορα καταλάβαμε τι παίζει και την κάναμε :sarcastic:

Για να μην υπάρχει παρεξήγηση, ουδέποτε ήμουν σε clan... το θεωρώ απλά αστείο...

Μου την δίνουν οι digital λοχίες και τα συναφή στα παιχνίδια που παίζω στον ελεύθερο μου χρόνο...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ΛΑΜΟΓΙΑ, καλά σας κατάλαβα :hehe: (btw, κι εμείς από grof ξεκινήσαμε άλλα γρήγορα καταλάβαμε τι παίζει και την κάναμε :sarcastic:)

Εγω ημουν αλλα μετα καταλαβα οτι με πειραζουν τα φασολια και τωρα εδω και 3 χρονια δεν clan :rofl:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Απορία..εχω ξεκλειδώσει σαν Assault το M16A2 SPECACT, πως στο καλο μπορω να το χρησιμοποιήσω? στη λιστα με τα οπλα του Assault δεν μου το εμφανίζει:rant:

Θα προστεθεί όταν βγει το patch και αγορασεις (εφόσον είναι επί πληρωμή) το DLC Specact Kits. Επίσης όσον αφορά το patch

@GamerOfFreedom They are in and working on it now. @TO0815 No chance of it this week. DICE has Friday off for National Day or something.

http://twitter.com/Bazajaytee/status/15238631490

Link to comment
Share on other sites

Επειδη με το search δεν ειδα να εχει αναφερθει καποιος στο thread (η μπορει και να μου ξεφυγε), το εχει παιξει κανεις το παιχνιδι σε 3D??

Εγω,οκ καλο ειναι.Ισως και απο τα καλυτερα που χω παιξει σε 3D μαζι με Assasins Creed 2 και MW2 ,αλλα δεν αξιζει με τιποτα πραγματικα.Θα πιανεις πατο συνεχως.Ασε που ειναι κουραστικο με cyan-red.Εκτος και αν εχεις τον εξοπλισμο για το 3D με γυαλια nVidia.:cool:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω,οκ καλο ειναι.Ισως και απο τα καλυτερα που χω παιξει σε 3D μαζι με Assasins Creed 2 και MW2 ,αλλα δεν αξιζει με τιποτα πραγματικα.Θα πιανεις πατο συνεχως.Ασε που ειναι κουραστικο με cyan-red.Εκτος και αν εχεις τον εξοπλισμο για το 3D με γυαλια nVidia.:cool:

Φανταζομαι οτι θελεις κανονικα 3D οθονη και αυτο το κιτ για να κανεις δουλεια, σωστα??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.