Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Μπηκα σημερα.Παρολο που εχω καιρο να παιξω,ειχα φοβερη ορεξη!!!

Οποτε τους σαπισα ολους εκει μεσα.

Σε καποια φαση ημουν white pass σε ενα απο τα σπιτια σκοτωνω 2 μεσα,βγαινω εξω σκοτωνω 2 με AN-94,μπαινω μεσα ,ξαναβγαινω τρωω εναν με πιστολι,γυρναω μεσα να γεμισω ερχονται 2,και οι 2 μαχαιρι στην μαπα ΧΑΧΑ

Τι noob-ια ,ασφαιρος ημουν...:hang3:

ΑΛΛΑ,εφαγα ενα freeze,οκ λεω rr και παλι,δεν με σταματαει τιποτα σημερα.Τελειωνω και τον δευτερο γυρο και τσουπ ! Να σου κι αλλο freeze.

Ε αντε γεια λεω...

ΚΑΛΑ ΤΟ PATCH ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ!!!

ΑΚΟΜΜΜΜΜΜΜΜΑΑΑΑΑΑΑ???

Link to comment
Share on other sites

Να αλλα αν δεν ειναι σημαντική η προσφορα ας το παρουνε σε cdακι καλύτερα...εχω διαβάσει οτι το drm - online authentication εχει καποια bugs ωρες ωρες:look:

Για την έκδοση Steam μιλάς; Γιατί εγώ αυτήν έχω από τη μέρα κυκλοφορίας του και δεν έχω κανένα περισσότερο πρόβλημα απ' ότι έχουν όλοι οι άλλοι και μάλιστα μετά την αναβάθμιση του συστήματος μου δεν έχω κανένα απολύτως. :)

Link to comment
Share on other sites

Έχουν αρχίσει να μου τη δίνουν τα Carl Gustav. Ειδικά σε πίστες όπως Nelson Bay (την οποία απεχθάνομαι γιαυτό το λόγο), παίρνει και η κουτσή Μαρία attacker και βαράει ότι να ναι... Ακόμα περισσότερο δε, στην Valparaíso στις προτελευταίες βάσεις σε σέρβερ με 32 παίκτες αν οι αμυνόμενοι έχουν CG και 2-3 medic από πίσω, δεν περνάει τίποτα!

Έχω λατρέψει Saiga, πήρα επιτέλους όλα τα weapon pins!

Κατά τ' άλλα θέλουμε νέα maps. Δεν ξέρω αν θα αγοράσω το χειμώνα ξανά νέο, σίγουρα θα το καθυστερήσω όσο μπορώ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερετε τι θελετε μου φαινεται...

Ενα παιχνιδι που να παιζει σωστα. Τιποτα περισσοτερο. Βαρεθηκα να ειμαι guinea pig για καθε xptq3c.gif studio και εκδοτη μαζι που χεστηκαν για την λεξη επαγγελματικη συμπεριφορα. Μπορουν να πανε να www.MessenTools.com-Frutas-ojoj6.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπηκα σημερα.Παρολο που εχω καιρο να παιξω,ειχα φοβερη ορεξη!!!

Οποτε τους σαπισα ολους εκει μεσα.

Σε καποια φαση ημουν white pass σε ενα απο τα σπιτια σκοτωνω 2 μεσα,βγαινω εξω σκοτωνω 2 με AN-94,μπαινω μεσα ,ξαναβγαινω τρωω εναν με πιστολι,γυρναω μεσα να γεμισω ερχονται 2,και οι 2 μαχαιρι στην μαπα ΧΑΧΑ

Τι noob-ια ,ασφαιρος ημουν...:hang3:

ΑΛΛΑ,εφαγα ενα freeze,οκ λεω rr και παλι,δεν με σταματαει τιποτα σημερα.Τελειωνω και τον δευτερο γυρο και τσουπ ! Να σου κι αλλο freeze.

Ε αντε γεια λεω...

ΚΑΛΑ ΤΟ PATCH ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ!!!

ΑΚΟΜΜΜΜΜΜΜΜΑΑΑΑΑΑΑ???

Freeze τί εννοείς ακριβώς; Χθες μου έκανε και εμένα ένα κουλό. Ενώ είχα μπει και έπαιζα κανένα 5ωρο, ξεκινάει καινούργιο round ξαφνικά τα fps άρχισαν να πέφτουν κάτω από τα 150 που έχω συνήθως και έφτασαν 50, πήγε να γκαζώσει και freeze! Δεν γινόταν τίποτα, ούτε taskmanager ούτε alt-tab ούτε start button. Είχε μπλοκάρει όλο το σύστημα. Αυτό εννοείς; Είναι γνώστο πρόβλημα; Από την Πέμπτη που το εγκατέστησα μου το έκανε πρώτη φορά χθες. Ctd δεν είχα ακόμα. Καλύτερα πάντως ctd παρά αυτό! Έγινε λίγο πριν ξεκινήσει το πρόβλημα με τους server. Μήπως το freeze σχετίζεται με πρόβλημα επικοινωνίας με τους server;

:rant:

Link to comment
Share on other sites

Για την έκδοση Steam μιλάς; Γιατί εγώ αυτήν έχω από τη μέρα κυκλοφορίας του και δεν έχω κανένα περισσότερο πρόβλημα απ' ότι έχουν όλοι οι άλλοι και μάλιστα μετά την αναβάθμιση του συστήματος μου δεν έχω κανένα απολύτως. :)

Δεν ξερω αν ηταν στο steam..στο forum τις EA διάβαζα κατι κουφα...Κοιτα το steam το εχει 50 ευρώ τωρα..με έκπτωσή 50% λογικά θα το κάνει 25 ευρώ...Εγώ το πήρα 30 ευρώ απο το πλαισιο σε cdακι ..για 5 ευρώ καλύτερα να το έχετε:hehe: στο ράφι..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως στον kastro εχω προβλημα, με kickaρι το pb μονο εκει γιατι λεει εχω driver που δεν επιτρεπετε ονομα error 119500. δοκιμασα να κλεισω τα soft του g15, antivirus δεν εχω, τιποτα δεν γινεται. απο προχτες το αρχισε στον kastro αυτο.

Λοιπόν, το πρόβλημα είναι ότι μάλλον έχεις στο nick σου το 666... όποια nicknames έχουν αυτόν τον αριθμό, δεν μπορούν να συνδεθούν στον Kastro... είναι αλλεργικός στον αριθμό... :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το πρόβλημα είναι ότι μάλλον έχεις στο nick σου το 666... όποια nicknames έχουν αυτόν τον αριθμό, δεν μπορούν να συνδεθούν στον Kastro... είναι αλλεργικός στον αριθμό... :hehe:

Αν ηταν ετσι με το που εμπαινα θα κατερρεε ο server (μη σου πω οτι θα γινοταν και εκρηξη):hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.