Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Ελα ξεκινήστε να πληρώνετε...

Xbox 360 players will face Onslaught this week! It will be available for purchase for 800 MS Points on Thursday, June 24th!

Onslaught is available on PlayStation 3 in Europe NOW from the in game store.

Για pc τιποτα?:lazy:

Έγινε επεξεργασία από MUL
ορθρογραφια
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά: Ένα patch θα μπορούσα να έχω???? :TD:

Παίζει, εαν αντικαταστήσουν τα πιθίκια με ανθρώπους ίσως να γίνει δουλειά.

Γιατί απ'ότι φαίνεται πιθίκια δουλεύουν εκεί μέσα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί να βγει patch;

Για να βγει,πρέπει να έχει προβλήματα το παιχνίδι και αυτό δεν έχει!Όλα είναι τέλεια!

:p

Έχει κανένας από εσάς κάποιο πρόβλημα;

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

[ame]http://www.amazon.com/Battlefield-Bad-Company-2-Vietnam-Pc/dp/B002I0HGU2/ref=sr_1_2?s=videogames&ie=UTF8&qid=1277353928&sr=1-2[/ame]:blink:

Εντάξυ..ποτε ξανα dice :suicide2: αντε 30 ευρώ με το ζόρι..αλλα αν ξεκινήσει απο εκει η τιμή απλά ελεος..

Link to comment
Share on other sites

MUL wtf?

αυτο ειναι με τα νεα maps μεσα?

Για 2-3 maps και οπλα θα πληρωσω 50 ευρω? LOOOOOOOOOL?

Funny mode on me :

1)Οδηγουσα μια βαρκα και αυτος με το ελικοπτερο δεν ηξερε την τυφλα του και το ριχνει με την μυτη μεσα στο νερο (αθικτο αυτο βεβαια) την ωρα που περνουσα,οποτε κουτουλαω στο μπροστινο μερος του heli και ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ Η ΒΑΡΚΑ ΠΑΑΑΑΡΑΑΑ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ (σε βαθμο να μην βλεπω καθαρα κατω) ,σε σημειο που μονο με heli , UAV πας.

Και επεφτα ΣΙΓΑ ΣΙΓΑΑΑΑΑ χωρις να εχει αναποδογυρισει κτλπ. :hehe::hehe::hehe:

EPIC,δεν ειχα fraps on γαμωτο,αλλα η ολη φαση ηταν η εκτοξευση,που εγινε πολυ γρηγορα.

2)Με σκοτωνει ενας και τον εβλεπα μετα απο την cam και γινεται μια εκρηξη διπλα του και πεταγεται το πτωμα του απο την μια βαση στην αλλη χαχαχα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

παιδια γενικα ειμαι καλος σε fps μιας και ασχολουμαι αρκετα χρονια,ποτε ομως σε online επιπεδο. ειμαι lvl 2 και τα εχω βρει μπαστουνια,σε οσους server εχω μπει με %$#@$ κανονικα. πως θα βρω κανεναν ευκολο να ανεβω λιγο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις να βρεις noob-ικους σερβερς.Ειναι να σου πεσουν οι καλοι ή οι κακοι παιχτες.

Αμα πετυχεις καναν σερβερ καμια φορα με low lvl'ed παιχτες,καλως.

Αλλιως προτεινω να ψαχνεις σερβερς για rush mode και να παιζεις assawult/medic.

Αμα θες παρε και ενα recon ,κατσε σε μια γωνια και χτυπα καμια 30αρια ατομα μεχρι να αναιβεις λιγο και να "χωθεις" και συ στη μαχη.

Εγω αυτο εκανα,και ας σε λενε καμπερη :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι οι νέοι παίκτες θα ζορίζονται μέχρι να πάρουν magnum ammunition και ceramic plates. Όταν ξεκινούσαμε εμείς το παιχνίδι, οι περισσότεροι δεν είχαν τα είχαν ακόμα ξεκλειδώσει και όταν τα ξεκλείδωναν οι πρώτοι ήταν μικρό το διάστημα μέχρι να τα ξεκλειδώσουν και οι υπόλοιποι. Οπότε... υπομονή.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.