Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Just different kind of fun.

Εγώ είμαι 4 χρόνια σε ομάδα και το fun δε το συγκρίνω με το παίζω μόνο public.

Aλλά σίγουρα για τον καθένα το fun είναι κάτι το διαφορετικό.

To competitive gaming ειναι σαν να γυριζεις τσοντα. Το public οταν κανεις απλα sex και να το ευχαριστίεσαι σαν ανθρωπος χωρις να στήνεσαι για να σε τραβηξει καλα η καμερα. :dance3:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πωπω αυτο το ζω συνεχως και μου ρχετε να σπασω κανα mouse.

Μεσα στο πεδιο της μαχης με 10 αντιπαλους σε κανει revive ο αλλος για να παρει τα points ο παρτακιας...και εσυ ψοφας ξανα και ξανα

Link to comment
Share on other sites

Just different kind of fun.

Εγώ είμαι 4 χρόνια σε ομάδα και το fun δε το συγκρίνω με το παίζω μόνο public.

Aλλά σίγουρα για τον καθένα το fun είναι κάτι το διαφορετικό.

dfk, μην προσπαθείς να πείσεις για αυτό, just rest the case - το έχω προσπαθήει εγώ πολλές φορές και στο συγκεκριμένο thread, άλλα βλέπεις κάποια παιδιά είχαν τραυματικές εμπειρίες από GROFF που απλώς δεν μπόρεσαν να ξεπεράσουν ποτέ :hehe:

:giveup:

Link to comment
Share on other sites

dfk, μην προσπαθείς να πείσεις για αυτό, just rest the case - το έχω προσπαθήει εγώ πολλές φορές και στο συγκεκριμένο thread, άλλα βλέπεις κάποια παιδιά είχαν τραυματικές εμπειρίες από GROFF που απλώς δεν μπόρεσαν να ξεπεράσουν ποτέ :hehe:

:giveup:

Γραφεις fanfictions?

Never Happened αυτο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μπορούμε απλώς να συμφωνήσουμε να μην είμαστε απόλυτοι σε αυτό το θέμα (των clan)

ή και όχι

τέσπα, για να δούμε τι λέει και το Breed Impact :triniti: :D

Οκ στο θεμα της "διαφωνιας" αλλα μην λεμε και πραγματα που δεν ισχυουν.

Link to comment
Share on other sites

Οκ στο θεμα της "διαφωνιας" αλλα μην λεμε και πραγματα που δεν ισχυουν.

αφού κάποιοι (όχι εσύ από ότι θυμάμαι) περάσατε από groff, μην με κάνεις να ψάχνω μέσα στις σελίδες για τα posts.

και όσοι δεν περάσατε, λογικά ακούσατε τους άλλους που πέρασαν από groff ή/και άλλες στρατοκολλημένες clans και σχηματίσατε μία άποψη του τύπου una ratsa una fatsa

μην είμαστε απόλυτοι σε κάποια πράγματα, that's my point. Και στο συγκεκριμένο θέμα, εφόσον υπάρχουν 2-3 που λένε το αντίθετο (χωρίς προφανώς να υπάρχει πρόθεση recruiting κτλ), τότε απλώς υπάρχει και η άλλη όψη του νομίσματος. So simple.

Link to comment
Share on other sites

αφού κάποιοι (όχι εσύ από ότι θυμάμαι) περάσατε από groff, μην με κάνεις να ψάχνω μέσα στις σελίδες για τα posts.

και όσοι δεν περάσατε, λογικά ακούσατε τους άλλους που πέρασαν από groff ή/και άλλες στρατοκολλημένες clans και σχηματίσατε μία άποψη του τύπου una ratsa una fatsa

μην είμαστε απόλυτοι σε κάποια πράγματα, that's my point. Και στο συγκεκριμένο θέμα, εφόσον υπάρχουν 2-3 που λένε το αντίθετο (χωρίς προφανώς να υπάρχει πρόθεση recruiting κτλ), τότε απλώς υπάρχει και η άλλη όψη του νομίσματος. So simple.

O Hydra αποσο θυμαμαι.

Εμπειρια απο clan προσωπικα ΔΕΝ εχω και ΔΕΝ θελω να αποκτησω.

Ιστοριες φυσικα εχω ακουσει απο στρατοκολλημενες και μη clans.

Χρονια τωρα, φιλοι και γνωστοι τσακωνοταν με clanmates και αλλους γιαυτο.

Και ναι ειμαι απολυτος σε αυτο το θεμα.

Δεν θελω ουτε clan leader/"κανονες" ουτε να "ανταγωνιστω" καποιον.

Απλα θελω να περναω καλα οοοοποτε θελησω εγω να παιξω και οχι επειδη εχουμε "επισημο ματς" ή "προπονηση".

You are falling on deaf ears.

"Παρεα">clan

Anytime.Anyday.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απλα θελω να περναω καλα οοοοποτε θελησω εγω να παιξω και οχι επειδη εχουμε "επισημο ματς" ή "προπονηση".

με το ίδιο σκεπτικό και το 5x5 που παίζεις με φιλαράκια δεν είναι διασκέδαση

όταν κοιτάς ladders, points και θέσεις, εκεί χαλάει το πράγμα, όχι γενικά & αορίστως

"Παρεα">clan

Anytime.Anyday.

εκτός και αν παρέα = real life friends = clan

Link to comment
Share on other sites

Η clan εχει σκοπο, την νικη. Στην παρέα μπορει να ψοφας 102.328 φορες/sec αλλα παλι γελας και το κυριότερα ΔΕΝ ΤΣΑΤΙΖΕΣΑΙ επειδη χάνεις. Εχει τυχει με τον σκυλο και το Λεων να το εχουμε σκισει για παιχνιδι, οτι να ναι ο καθενας, και στο τελος να εχουμε πεθάνει στο γέλιο, αφου ΧΑΣΑΜΕ.

ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν γυρισε καποιος να μου πει, πως παιζεις ετσι. ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν γυρισα να πω σε αλλον "μας εκθέτεις". Πέφτει κανενα "θα παιξεται σοβαρα;" γυρνάει ο αλλος λεει οχι και ληγει εκει - ασε που μπορει οταν και εφοσον ο Διας δεν βρισκεται αναδρομος στον Ερμη και η Αφροδίτη χτενίζεται να πιασουμε αποδοση και να τους παρουμε τα σωβρακα, ΑΛΛΑ χωρις αυτο να ειναι ο ΣΤΟΧΟΣ.

Εξάλλου αν θελει στοχους και σοβαρότητα καποιος, βαζει στοχους και γινεται σοβαρος στην ζωη εκτος PC που εχει περισσότερη σημασια.

IMHO

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει όσο νάνε δεν νομίζω ότι ο forum μας είναι και το καλύτερο μέρος για να ψάξει κάποιος για παίκτες εθνικής ή γενικά άτομα με διάθεση να μπουν σε μια clan και να ασχοληθούν πιο σοβαρά με το θέμα. Χωρίς να εννοώ ότι δεν υπάρχουν καθόλου τέτοιοι παίκτες. :)

Γενικά η πλειοψηφία εδώ πέρα είναι άτομα που παίζουν λίγο για να ξεσκάσουν στον ελέυθερο χρόνο που τους μένει, και να διασκεδάσουν είτε με το game είτε με τις μλκιες που λέμε στο ts μεταξύ μας :hehe:

Γενικά είναι και αυτό που λέει ο Λεωνίδας, εδώ περισσότερο είμαστε μια παρέα που παίζει για την πλάκα της, ως εκεί. ;)

Τώρα αν κάποιος το βλέπει ανταγωνιστικά και θέλει να χωθεί πιο βαθιά, ένα thread για το game σε ένα τεχνολογικό forum δεν είναι και το πιο σωστό μέρος, όχι τουλάχιστον όσο ένα community ή τα forums ενός league (esl, clanbase etc.)

Link to comment
Share on other sites

Aλλά σίγουρα για τον καθένα το fun είναι κάτι το διαφορετικό.

Ειλικρινώς δε προσπαθώ να πείσω κανένα, ο καθένας όπως γουστάρει να το κάνει και έτσι πρέπει να είναι σε όλα τα πράγματα. Εγώ δε μιλάω εδώ ούτε ως clan member, ούτε ως ESL admin, απλά σαν παίκτης όπως όλοι μας.

Το ότι έγραψα ότι αναζητείται πχ National Team Captain, το έκανα επειδή κάποιος από αυτούς που διαβάζουν το thread μπορεί να ενδιαφέρεται. Αν δεν ενδιαφέρει κανένα, no problem, no harm done.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.