Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Problem solved με τα frames..Μολις ειδα το βιντεακι ξενερωσα..1 λεπτο κ 40 δευτ και το μεγεθος αυτου...1.4GB...:suicide:

Με το μηχάνημα της υπογραφής γράφω κανονικά video από bc2 με fraps. Τα frames πέφτουν, αλλά είναι παραπάνω από playable το παιχνίδι. Η εγγραφή του video αποθηκεύεται σε raid0, και το παιχνίδι τρέχει από raid0 array επίσης.

Ψάξτε στο YT για τα video μου (user: dimitrismei). Έχω 2 βιντεάκια σε 1080p.

Έγινε επεξεργασία από dimitris_s
Link to comment
Share on other sites

Με το μηχάνημα της υπογραφής γράφω κανονικά video από bc2 με fraps. Τα frames πέφτουν, αλλά είναι παραπάνω από playable το παιχνίδι. Η εγγραφή του video αποθηκεύεται σε raid0, και το παιχνίδι τρέχει από raid0 array επίσης.

Ψάξτε στο YT για τα video μου (user: dimitrismei). Έχω 2 βιντεάκια σε 1080p.

Ναι βρε..δν εχω θεμα με τα frames..Eχεις ανεβασει σχεδον 10 λεπτακια σε ενα βιντεο ετσι???Ποσο χωρο επιανε αυτο το video??To youtube εχει περιορισμο νομιζω..

Link to comment
Share on other sites

To συμπιέζεις τo video περαιτέρω με άλλο πρόγραμμα βρε AKISSS.

Το youtube επιτρέπει max 15 λεπτά βίντεο ή 2GB (μπορεί να έιναι 1GB δεν θυμάμαι σίγουρα) μέγεθος αρχείου.

Με 4.000-6.000 average bitrate μπορείς να βγάλεις ένα αρκετά καλό 720p video σε X.264 με λογικό μέγεθος (με 6.192kbps μέσο όρο βγάζεις περί τα 45MB ανά λεπτό βίντεο)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To συμπιέζεις τo video περαιτέρω με άλλο πρόγραμμα βρε AKISSS.

Το youtube επιτρέπει max 15 λεπτά βίντεο ή 2GB (μπορεί να έιναι 1GB δεν θυμάμαι σίγουρα) μέγεθος αρχείου.

Με 4.000-6.000 average bitrate μπορείς να βγάλεις ένα αρκετά καλό 720p video σε X.264 με λογικό μέγεθος (με 6.192kbps μέσο όρο βγάζεις περί τα 45MB ανά λεπτό βίντεο)

Ό, τι είπε ο από πάνω. ^^

Σε εμένα για 1080p για ένα βίντεο, βγήκε γύρω στα 14 λεπτά. Οπότε αφού το συμπίεσα, του έκανα ένα split μετά, και ήταν κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αφήνετε τα fraps λέω γώ να μπείτε ts μπας και παίξουμε κάνα ομαδικό παιχνίδι;

Δυο βδομάδες τώρα έχω ξενερώσει την ζωή μου με αυτά τα ζωάδια που κυκλοφορούν στους server! :cry:

Soldiers Report in! ETA 1800 hours

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

για συμπίεση σε fraps video: http://www.mediacope.com/media-cope-download.html

free και ελαφρύ και εύχρηστο. πας video converter tab πατάς add βάζεις το βίδεο και output format: avi/divx

για explain λίγο τι ακριβώς κάνει το εργαλείο γιατί δεν βλέπω πουθενά description :red:

Link to comment
Share on other sites

^^Χαχαχαχαχα, εκανες κανα σκορ 100-0 πάλι; :hehe:

Οχι...Δν προλαβα...:triniti:

Ηταν αρχη καπου 9-2..απλα ηταν ο τροπος που το εκανα με M95+red dot..Οι 4-5 πηγανε πακετο μαζι μεσα σε λεπτο..Τους πειραξε που ηξεραν που ειμαι κ ενω ερχοντουσαν δυο δυο επαιρναν..τις σφαιρες μου..

Τουλαχιστον ας μου λεγαν κατι πρωτα,οτιδηποτε...Θα αλλαζα οπλο..

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
Link to comment
Share on other sites

Χθες που παίξαμε λίγο με τον Άκη και τον tragikos μπορώ να πω ότι το κορμάκι μου πόνεσε αρκετές φορές από το Μ95 του Άκη :D

Έπρεπε να το δείτε όμως, ένας 16άρης server οι μόνοι με high scores εγώ, ο Άκης και ο tragikos :hehe:

Μιλάμε για σφαγή.

Έγινε επεξεργασία από jpavly
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χθες που παίξαμε λίγο με τον Άκη και τον tragikos μπορώ να πω ότι το κορμάκι μου πόνεσε αρκετές φορές από το Μ95 του Άκη :D
Εχεις ξεχασει το MG3 του τεμπελη :hehe:

Οσο για τον Ακη....εχει ακουσει μπινελικια με αυτο το M95 που φτανουν για μια ζωη :D

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.