Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

παιδια εγω μπαινω με το nick pappous. εχθες ξεκινησα να παιζω με medic τον οποιο θεωρουσα τον πιο χαλια χαρακτηρα για το παιχνιδι και μολισ πειρα το εργαλειο που κανει revive εφαγα μεγαλο κολλημα. Ειναι και πιο ευκολο να ανεβασεις lvl . ειμαι ακομα 22 λεβελ :wall:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψήνομαι να μην ξαναμπω παρά μόνο ΣΚ αν κανονίζουμε μαζί.

Χθες μπήκα πάλι, έκατσα με όλα τα νούμπια και έχασα για 20 φορά στη σειρά πανηγυρικά. Έχω βαρεθεί να χαλάω τη ζαχαρένια μου και τα stats μου κάθε μέρα. Και conq δοκίμασα, έφαγα τα baserapes της ζωής μου. Τι να το κάνω που απαγορεύεται παντού αλλά δεν βλέπεις ούτε ένα kick για base/spawnrape? Έχει πάει το skill point μου από 500 στα 300, έλεος δλδ πια. Και πάνε μετά και μου παίρνουν όλοι snipers γιατί δεν μπορούν να βγουν από τη βάση.

Ξεκινάω CoD4 πάλι, να στρώσω και για το CoD7. :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψήνομαι να μην ξαναμπω παρά μόνο ΣΚ αν κανονίζουμε μαζί.

Χθες μπήκα πάλι, έκατσα με όλα τα νούμπια και έχασα για 20 φορά στη σειρά πανηγυρικά. Έχω βαρεθεί να χαλάω τη ζαχαρένια μου και τα stats μου κάθε μέρα. Και conq δοκίμασα, έφαγα τα baserapes της ζωής μου. Τι να το κάνω που απαγορεύεται παντού αλλά δεν βλέπεις ούτε ένα kick για base/spawnrape? Έχει πάει το skill point μου από 500 στα 300, έλεος δλδ πια. Και πάνε μετά και μου παίρνουν όλοι snipers γιατί δεν μπορούν να βγουν από τη βάση.

Ξεκινάω CoD4 πάλι, να στρώσω και για το CoD7. :)

Ελα ρε μην τα παρατας...Βase/spawnrape αυτοι..Carl G εμεις..Να δεις τι θα γινει μετα..:p

Μπαινω κ γω σε λιγο..

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάει το skill point μου από 500 στα 300, έλεος δλδ πια. Και πάνε μετά και μου παίρνουν όλοι snipers γιατί δεν μπορούν να βγουν από τη βάση.

To skill point μην το κοιτάς καθόλου, εμένα ταλαντεύεται μεταξύ 300-600 και είναι πως θα σου κάτσει αν είσαι σε καλή μέρα πχ, αν παίζεις σε καλό server κτλ. Όταν δε σε ικανοποιεί ο server, άλλαξε τον, δε χρειάζεται να χαλάς τη ζαχαρένια σου ;)

Άρχισε να παίζεις με το νέο λογαριασμό, είναι πιο ευχάριστο :p

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ ΟΚ, αλλά σπάνε τα νεύρα μου να μην νιώθει κανείς από την ομάδα μου και να μας σκίζουν οι απέναντι. Κρίμας δλδ, τόσο όρεξη και τόσα kills να πηγαίνουν χαμένα :p

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνετε...? Μας πουλάνε το bfbc2 με άλλα textures...

Δεν πρόκειται ούτε να το ακουμπήσω και ελπίζω να το στείλει ο κόσμος άπατο...

Τον Μάι πήραμε το bfbc2, αν μπούμε στην λογική της αγοράς νέου πριν κλείσει καν έτος, το χάσαμε το παιχνίδι... θα πρέπει να το μποϋκοτάρει ο κόσμος... εδώ καλά-καλά δεν έχουν φτιάξει τα προβλήματα του bc2...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.