Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Καλα καλα.

Η friendlist μου αρχιζει να αδειαζει ξαφνικα:p

Δεν εχω mousepad και δεν μπορω να παιξω ...

εγω δεν εχω ποντικι..μαλλον εχω αλλά χωρις δεξι κλικ...για κατσε να θυμηθω..ποιος μου ειχε προτεινει το fireglider,μα ποιος...?

Link to comment
Share on other sites

τι ωρα εχουμε προπονηση,ποιος ειναι αρχηγος,πως θα μοιρασουμε τα λεφτα,μπλουζακια ποτε τυπωνουμε?:tomato::tomato::tomato::tomato:

:clap::clap:

Πεθανααα...

Μετα θα βγαλουμε κ :snap: αναμνηστικες...

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν εχω ποντικι..μαλλον εχω αλλά χωρις δεξι κλικ...για κατσε να θυμηθω..ποιος μου ειχε προτεινει το fireglider,μα ποιος...?

RMA it παλικαρε.

Αλλα ναι ξερω...ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ.

Link to comment
Share on other sites

Οι δηλώσεις συμμετοχής κανονικά τελείωσαν. Όμως επειδή θα δημιουργηθούν 2 όμιλοι με 6 slots ο καθένας, αν υπάρχουν ομάδες που ενδιαφέρονται, υπάρχουν 2 slots κενά.

Αυτό σημαίνει ότι γίνεται μια άτυπη παράταση στο περιθώριο, αλλά για 2 slots μόνο. Αυτό έγινε φυσικά λόγω του συγκεκριμένου αριθμού των δηλωθέντων ομάδων (10). Αν ήταν 8 δε θα υπήρχε καμία παράταση.

Προφανώς η Superleague θα γίνει μόνο για το Squad Rush αφού για Conquest δεν υπήρξαν αρκετές συμμετοχές.

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθησω να μπω να παιξω χωρις right mouse button...

assign to middle button και παω για δοκιμη...αντε θα παιζω ολο medic-revive και 870 μεχρι να ερθει νεος ποντικαρας...

thx manolis

λυθηκε και το θεμα μσν,τα λεμε κ απο εκει...

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως ξεκινάω να παίζω 1-2 ματσάκια κατά τις 2100 με σκοπό να συνεχίσω και το Μass Effect (εχω ενα κάρο καλά παιχνίδια που θα ήθελα να δοκιμάσω αλλά ελλείψει χρόνου) και με παει μέχρι τις 2300 .... αν δεν παίρνω sniper με τρώνε λάχανο βέβαια αλλά τι να κάνεις....δεν είμαι ούτε καν μέτριος....παίζω με στόχο τα kills και όχι τα objectives... :giveup: Θα το κάνω unistall (αστειεύομαι) ....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.