Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Αν δε βάλουν Valparaiso και Oasis με κανα drop εγώ θα κάνω απεργία BF3. Ήδη είμαι στη δευτερη βδομάδα και ψοφολυσάω. :p

Αλλά δε με βλέπω. Μετά την εξεταστική θα του αλλάξω τα βάρδουλα πάλι.

edit: Καλά εσυ τραγικε tragikos θα πρέπει να έχεις πάθει "κύρωση" όρασης και του 80% των εγκεφαλικών σου κυττάρων με τόσο BC2

Link to comment
Share on other sites

Σου εστειλα και εσενα request...

Κι εσυ?????????????????????????????? Δε ντρέπεσαι?????????????????????????????? :p

Αμα σου πώ οτι ΔΕΝ-ΕΧΩ-ΙΔΕΑ-ΠΩΣ-ΕΙΝΑΙ-ΤΟ-BC2-ΔΕ-ΤΟ-ΕΙΧΑ-ΠΟΤΕ-ΔΕΝ-ΕΧΩ-ΠΑΙΞΕΙ-ΠΟΤΕ-ΜΟΝΟ-ΣΕ-VIDEO-ΣΤΟ-YOUTUBE-ΤΟ-ΕΧΩ-ΔΕΙ-ΕΠΑΙΖΑ-CoD, τι θα πεις; :p

Link to comment
Share on other sites

Αν δε βάλουν Valparaiso και Oasis με κανα drop εγώ θα κάνω απεργία BF3. Ήδη είμαι στη δευτερη βδομάδα και ψοφολυσάω. :p

Αλλά δε με βλέπω. Μετά την εξεταστική θα του αλλάξω τα βάρδουλα πάλι.

edit: Καλά εσυ τραγικε tragikos θα πρέπει να έχεις πάθει "κύρωση" όρασης και του 80% των εγκεφαλικών σου κυττάρων με τόσο BC2

Με λένε Gr1s0s, έχω 100 πουλάδες και είμαι καλά. Κάνω αποτοξίνωση, αλλά σύντομα θα ξανακυλίσω.

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα ενα προγραμμα που λεγετε pinnacle αλλα μουχειβγαλειτημπαναγια να το φτιαξω.

Ρε σοβαρα εδω και 2 ωρες εχω ενα τανκ και βαραω ντουβαρια και χαιρομαι :p:red:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ως συνηθως στα @@ σας...καλααααααααα :nuke:

Εσενα δεν ηξερα που να στειλω καθως ειχε lazy dog 1 , lazy dog 2, lazy dog σκετο....

Κι εσυ?????????????????????????????? Δε ντρέπεσαι?????????????????????????????? :p

Αμα σου πώ οτι ΔΕΝ-ΕΧΩ-ΙΔΕΑ-ΠΩΣ-ΕΙΝΑΙ-ΤΟ-BC2-ΔΕ-ΤΟ-ΕΙΧΑ-ΠΟΤΕ-ΔΕΝ-ΕΧΩ-ΠΑΙΞΕΙ-ΠΟΤΕ-ΜΟΝΟ-ΣΕ-VIDEO-ΣΤΟ-YOUTUBE-ΤΟ-ΕΧΩ-ΔΕΙ-ΕΠΑΙΖΑ-CoD, τι θα πεις; :p

Βρηκα παντως username ANIMATRONIC...

@wolves

Άγριο Τριχωτό τετράποδο στείλε και από δω τπτ για να την έχω καβάντζα. Και που σε @Lazy Dog στείλε και συ κανα request.

Για πες username γιατι δεν βρηκα κατι σχετικο...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.