Jump to content



To δικο μου superpi....


Recommended Posts

Υποθετουμε οτι λενε ολοι την αληθεια , οποτε μπραβο OverFlow και εις κατωτερα.Παντως εαν ειναι να κλεψουμε γινεται και με oλα τα screenshot γενικα , μια καλη εκδοση photoshop χρειαζετε μονο.Aλλα και τι να λεει.... Το βασικο με το 39 pi ειναι οτι ποια μπορω να γινω σαν τον Dag.....xiixixxi :D και οτι με 39 καποιοι ισως μου μιλανε στο τηλ και δεν θα παιζουν με τον πονο μου χιχιιχιχιχ :whistling :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το αποτελεσμα ηρθε με 284 fsb ston 2.6C (to max rock stable αλλα με 1,775 στο bios) εαν και με λιγοτερα mhz (281fsb)παλι 39 βγαζει.Ο διαιρετης ηταν στα 5/4 και 2,5-3-3-8 τιμινγς ( το 8 βγηκε καλυτερο απο το 7 στο pi...),.Η cpu ειναι αυτος ο 2.6C που βρηκα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Μπράβο Vag .....και είς κατώτερα......... :D

OverFlow όχι έτσι το screenshot αλλά όπως του Vag.........Έτσι στο κάνω κι εγώ να δείχνει το 1Μ = 15 sec........ :D

Φιλε Ηipro , θελεις να πεις κατι? Χαρα μου να σου απαντησω σ'οτιδηποτε σε προβληματισε στο screenshot.

YΓ1. Στο συγκεκριμενο screenshot ολα τα τεστ εχουν γινει με p4 2.6 στα 275 εκτος του 1Μ που εγινε στα 280!!!

ΥΓ2.Οι μνημες σε ολα τα τεστ ειναι με διαιρετη 5/4 και timmings 2-2-2-5-8

YΓ3.Με την πρωτη ευκαιρια θα ποσταρω το 1Μ.

ΥΓ4.Δεν ειμαι ατομο που του αρεσει να ""κλεβει""

Φιλικα Overflow

Link to comment
Share on other sites

OverFlow δεν θέλω να πώ τίποτα γιά σένα.........Αυτό πού λέω είναι πώς είναι πιό σωστό να δίνονται τα screenshots γενικά γιά τον κόσμο.......Αλλίμονο άν έλεγα γιά κάποιον ότι έκλεψε έτσι απλά....... ;) :flower:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο VAG ..... και εις ανώτερα.....

Βέβαια κάπου υπάρχει και ένα 27 PI με τον ΑΤΗLON FX51 @ 3300 MHZ :'( αλλά αυτό δεν έχει καμμιά σημασία...... :D

Η μήπως έχει.....

Ο Ηipro5 σύγουρα θα γνωρίζει αυτό το 27 PI ...... :woot:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Overflow, μια χαρά είναι το 38 με το setup σου.... με ποια μητρική αυτά?

Το epox δίνει 38 με αυτούς τους χρονισμούς, shido το asus στα 280 δίνει 39 ή 38 ?

στα 283 αν θυμαμαι καλα ημουν,θα τσεκαρω και θα σου πω RootX

sta 280 νομιζω 39 παντως..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis [06-10-2003 και 10:00]

Μπράβο VAG ..... και εις ανώτερα.....

Βέβαια κάπου υπάρχει και ένα 27 PI με τον ΑΤΗLON FX51 @ 3300 MHZ :'( αλλά αυτό δεν έχει καμμιά σημασία...... :D

Η μήπως έχει.....

Ο Ηipro5 σύγουρα θα γνωρίζει αυτό το 27 PI ...... :woot:

ΑΝ μετράει και το LN2(υγρό άζωτο) cooling,τότε ναι....... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

A ......

Kαι επειδή το ξέχασα ...

Να και ένα δικό μου με 244Χ10.5 = 2565 περίπου με τον ΒΑΡΤΟΝ.....

Dag θα σε πικρανω αλλα μαλλον το pi κατεβαινει και αλλο....κατσε να παρω καμια αδεια απο την δουλεια να ξαναστησω το μηχανημα και τα λεμε.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.