Jump to content



2 x 80GB SEAGATE RAID-0


lefteris

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Διακρίνω κάποιον ρατσισμό απέναντι στα ονόματα, η μήπως είναι ιδέα μου;

Αυτο ακριβως! Τι σχεση εχουν τωρα αυτα? Εισαι χρηστης του Φορουμ ή δεν εισαι? Αρα απο τη στιγμη που εισαι ΧΡΗΣΤΗΣ(αρσενικο επιθετο), εχεις κατι το αρσενικο μεσα σου!

Υ.Γ- Σορρυ ε! Δεν το ηξερα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DragonFlight [12-11-2003 και 13:35]

Αυτο ακριβως! Τι σχεση εχουν τωρα αυτα? Εισαι χρηστης του Φορουμ ή δεν εισαι? Αρα απο τη στιγμη που εισαι ΧΡΗΣΤΗΣ(αρσενικο επιθετο), εχεις κατι το αρσενικο μεσα σου!

Υ.Γ- Σορρυ ε! Δεν το ηξερα!

Τίποτα, το κατάλαβα ότι δεν το ήξερες, γι'αυτό σε ενημέρωσα.

Υ.Γ. Ο χρήστης, η χρήστης, το χρηστό πάει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από lefteris

Ουσιαστικό είναι βρε DragonFlight... :D

Καλα ντε, μη βαρατε! Τι θελετε απο εμενα διλαδι? να βαλω το δακτυλο στην πρηζα επιδι εκανα 1-2, ισως και 3-4, αντε να πουμε 5-6, αντε το πολυ καμια 10ρια λαθη?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Grace

Τίποτα, το κατάλαβα ότι δεν το ήξερες, γι'αυτό σε ενημέρωσα.

Υ.Γ. Ο χρήστης, η χρήστης, το χρηστό πάει...

Βασικά, το επίθετο χρήστης δεν έχει ουδέτερο γένος. Το χρηστό είναι ουσιαστικό και έχει άλλη έννοια. (Τη βρίσκω να εκνευρίζω τον κόσμο με διορθώσεις...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Fireblade [13-11-2003 και 01:59]

Βασικά, το επίθετο χρήστης δεν έχει ουδέτερο γένος. Το χρηστό είναι ουσιαστικό και έχει άλλη έννοια. (Τη βρίσκω να εκνευρίζω τον κόσμο με διορθώσεις...)

Βασικά, το 'χρήστης' δεν είναι επίθετο, είναι ουσιαστικό. Και το χρηστό είναι το ουδέτερό του.

Επίθετα είναι αυτά που (μπακάλικα) χαρακτηρίζουν μία κατάσταση.

Ουσιαστικά είναι τα πραγματικά αντικείμενα, ή όπως μας έλεγε η δασκάλα στο δημοτικό, ότι μπορούμε να νιώσουμε με τις 5 αισθήσεις μάς.

Πχ :

"Ο καλός χρήστης."

Καλός = Επίθετο.

χρήστης = Ουσιαστικό.

"Η άσχετη χρήστης."

’σχετη = Επίθετο.

χρήστης = Ουσιαστικό.

Από μικρή ήθελα να γίνω δασκάλα.....σε δημοτικό.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ [13-11-2003 και 11:46]

Υποθέτω ότι η επιλογή των επιθέτων δεν είναι τυχαία. Μάλλον πεσιμιστική η αυτοκριτική.

Δεν κατάλαβες ακόμα ότι όσο και να επιδιώκεις τσακωμό δεν πρόκειται να στον δώσω;

Έχω καλύτερα πράγματα να κάνω ξέρεις από το να ασχολούμαι με κάποιους που θέλουν να ασχολούνται μαζί μου επειδή δεν έχουν κάτι ποιό ενδιαφέρον να κάνουν ως άτομα. Οπότε καλύτερα θα ήταν να υποθέσεις ότι πρέπει κάπου κάπου να ασχολείσαι με τον εαυτό σου αντί να ασχολείσαι με εμένα καί άσε την επιλογή επιθέτων σε αυτούς που χρειάζεται να την κάνουν την δεδομένη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Grace [13-11-2003 και 22:22]

Δεν κατάλαβες ακόμα ότι όσο και να επιδιώκεις τσακωμό δεν πρόκειται να στον δώσω;

Έχω καλύτερα πράγματα να κάνω ξέρεις από το να ασχολούμαι με κάποιους που θέλουν να ασχολούνται μαζί μου επειδή δεν έχουν κάτι ποιό ενδιαφέρον να κάνουν ως άτομα. Οπότε καλύτερα θα ήταν να υποθέσεις ότι πρέπει κάπου κάπου να ασχολείσαι με τον εαυτό σου αντί να ασχολείσαι με εμένα καί άσε την επιλογή επιθέτων σε αυτούς που χρειάζεται να την κάνουν την δεδομένη στιγμή.

"Τσίμπησες" . Ως εκ τούτου αυτοαναιρείσαι.

Link to comment
Share on other sites

Aς ελπισουμε μεσα στον Δεκεμβρη να ερθει και Ελλαδα. :)

Aλλο ενα review που βρηκα, ενω στο write ειναι κορυφαιος φαινεται να εχει προβλημα στο read speed στο Hdtach . :(

http://www.dokmai.info/show_docspage.shtml?ID=&IDDOC=hwtr0001&Page=1

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

"Τσίμπησες" . Ως εκ τούτου αυτοαναιρείσαι.

Νομίζω ότι αυτή η συζήτηση δεν ωφελεί, δεν έχει νόημα και δημιουργεί αντιδράσεις που δεν ευνοούν κανέναν και δεν τις θέλεις και κανένας. Ας το αφήσουμε λοιπόν κι ας ασχοληθούμε με το θέμα το ίδιο. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.