Jump to content



Win Mobile ή Android ή Symbian;


athlon=greek

Recommended Posts

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply
λοιπόν αυτό είναι:

http://www.gsmarena.com/htc_hd2-2957.php αλλά παίζω μεταξύ των: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=2689&idPhone1=2525

έχοντας παίξει με το HTC Touch Diamond 2 και γράφοντας γι' αυτό (σε .ΝΕΤ CF το οποίο είναι για κλωτσιές) δεν μπορώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα.

Για το κινητό από μαμά δεν γυρνάει σε landscape σε όλα τα μενού. Με 3rd party app ναι, εκτός αν βγάλουν κανένα άλλο firmware που να κάνει την δουλειά.

Το zoom κάπως αργό αν και σε αυτό δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία με άλλα αντίστοιχα κινητά για να συγκρίνω.

To gps ευτυχώς είναι ταχύτατο.

Γενικά το κινητό λόγω win mobile χάσκει.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κάποια στιγμή θέλω να αναβαθμιστώ και εγώ.Τώρα έχω το touch hd και χρειάζομαι το gps.Έχω το Igo8.To iphone 3gs απο gps τι λέει.Απο όσο γνωρίζω θέλει σύνδεση με internet.

Δε χρειάζεται ιντερνετ εφοσον εχεις εγκαταστήσει καποιο προγραμμα. Και υπάρχουν πολλά. iGo, Navigon, Tom Tom, Sygic, Ndrive... :)

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται ιντερνετ εφοσον εχεις εγκαταστήσει καποιο προγραμμα. Και υπάρχουν πολλά. iGo, Navigon, Tom Tom, Sygic, Ndrive... :)

To igo νομιζω κοστιζει 80$ να το παρεις απο AppStore!

Aν κανεις jailbreak το περνας τσαμπα....

Link to comment
Share on other sites

εεεεε,τώρα μάλιστα μια και καλή για το Κορυδαλλό με αυτό το site...χαχααχααααααα:slap:

απο οτι καταλαβαίνω το ιφον είναι καλοοοο εργαλείοοοο

Link to comment
Share on other sites

εεεεε,τώρα μάλιστα μια και καλή για το Κορυδαλλό με αυτό το site...χαχααχααααααα:slap:

απο οτι καταλαβαίνω το ιφον είναι καλοοοο εργαλείοοοο

Η πολιτικη της Apple δεν μου αρεσει καθολου....

εχει γινει πια official !!

http://www.iphonehellas.gr/227/dev-iphone-113-jailbreak-released-iphonehellas/

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλύτερο ελληνικό Iphone forum/news site

@MOS αυτο που έχεις παραθέσει είναι 1,5 χρονών παλιό και απο τοτε οπως κανείς καταλαβαίνει εχουν αλλάξει πολλααααααα απο τοτε ;)

Link to comment
Share on other sites

Xωρις jailbreak το iphone δεν κανει τπτ... εκτος αν δινεις ενα καρο χρηματα για απλες καθημερινες εφαρμογες!

Αν ειναι να παρεις τετοιο τηλεφωνο και να μην το πειραξεις παρε windows mobile! Αυτο τα κανει ολα απο τη μανα του και παιρνει και σπασμενες εφαρμογες οπως ακριβως και τα κανονικα windows.

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλύτερο ελληνικό Iphone forum/news site

@MOS αυτο που έχεις παραθέσει είναι 1,5 χρονών παλιό και απο τοτε οπως κανείς καταλαβαίνει εχουν αλλάξει πολλααααααα απο τοτε ;)

ναι δεν εδωσα εμφαση σε αυτο το σημειο αλλο ηταν το ποιντ μου

Link to comment
Share on other sites

Xωρις jailbreak το iphone δεν κανει τπτ... εκτος αν δινεις ενα καρο χρηματα για απλες καθημερινες εφαρμογες!

Αν ειναι να παρεις τετοιο τηλεφωνο και να μην το πειραξεις παρε windows mobile! Αυτο τα κανει ολα απο τη μανα του και παιρνει και σπασμενες εφαρμογες οπως ακριβως και τα κανονικα windows.

Αυτες οι απλες καθημερινες εφαρμογες (παραδειγμα?) υπαρχουν δωρεαν στο appstore. :)

Link to comment
Share on other sites

πάντως για μένα είναι μεινέκτημα που δεν έχει εξωτερική μνημη όπως αυτά του "εμπορίου" LG,SAMSUNG,HTC αλλά μόνο εσωτερική εως 32gb.Ισως και αυτό να δικαιολογεί το αυξημένο κόστος τού

Link to comment
Share on other sites

office δεν μπορεις να επεξεργαστεις με δωρεαν εφαρμογη αλλα να δεις μπορεις

adobe reader εχει build in, εκτός αν θες να περάσεις δικα σου και να τα δεις με πρόγραμμα

iGo/Destinator κλπmaps αλλα θέλεις Internet, αλλα σε καμία πλατφόρμα δεν ειναι δωρεάν αυτες οι εφαρμογες..;)

πρόγραμμα να στέλνει αρχεια με ΒΤεχει πρόγραμμα περιορισμένων δυνατοτήτων αλλα το bt ειναι κλειδωμένο γιατι η Apple δεν θελει να διακινούνται mp3 αγορασμένα απο το itunes...:upside:.

προσωπικά δεν δινω δεκαρα αν εχει ή δεν εχει BT...οπότε χρειάστηκα κατι μου το έστειλαν μεσω email or smth

A list of apps you'll never see on AppStore

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.