Jump to content



XXX sexy naked women on expensive motorcycles / Big cases με >6 x 5.25"


Chosen

Recommended Posts

Καλημερα,

τωρα που σας απεσπασα την προσοχη με τον τιτλο,

μηπως θα μπορουσατε να πειτε καμια ιδεα για μεγαλο κουτι;

Οι προϋποθεσεις ειναι οι εξης:

  • Τουλαχιστον 6 θεσεις για 5.25".
  • Μαυρο χρωμα (να μη πανε χαμενα και τοσα μαυρα drives).
  • Αν ειναι δυνατον να μπορει να βρεθει Θεσσαλονικη, για να δω ιδιοις ομασι αν χωραει το ψυγειακι μου.

Ειμαι ελαφρως απελπισμενος, καθως εχω δει τουλαχιστον 3-4 κουτια που αναφεροντε ως "Full tower" και ειναι ολοιδια κατασκευη με το δικο μου (Antec PlusView 1000AMG).

Να σημειωθει εδω οτι η υδροψυξη μου χωραει ακριβως μεσα στο υπαρχον κουτι μου και ειμαι ευτυχισμενος μ' αυτο, αλλα ξεκιναω ενα αλλο προτζεκτ που θα πρεπει να βαλω κανα δυο καρτες δικτυου στο πισι και δεν χωραει τιποτα αλλο πλεον...

Καμια ιδεα;

Πετρος

Link to comment
Share on other sites

και τι λετε γι' αυτα:

blackbig.jpg

5.25" ext: 6

3.5" ext: 2

3.5" int: 3

Weight: 8.5 kg

Dimensions: 525 x 195 x 435 (T)x(B)x(H)mm

Τιμη: 85Ε +ΦΠΑ

============================================

b031big.jpg

5.25" ext: 6

3.5" ext: 2

3.5" int: 2

Weight: 9.2 kg

Dimensions: 460 x 170 x 406 (T)x(B)x(H)mm

Τιμη: 97Ε +ΦΠΑ

============================================

3102.jpg

5.25" ext: 6

3.5" ext: 2

3.5" int: ?

Weight: ? kg

Dimensions: ? x ? x ? (T)x(B)x(H)mm

Τιμη: 70Ε +ΦΠΑ

Link to comment
Share on other sites

Πωπω ρε πετρο εισαι θεος!Ρε αστειατορειο να ανοιξεις δεν αντεχω με σενα πια!Οπου και να παω με κανεις και γελαω...FFS Λοιπον στο θεμα μας.Πανε πλαισιο και παρε ενα dragon full που λενε και τα παιδια.Δεν θα βγεις ζημιωμενος.Πολυ καλο κουτακι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Καποια καλα κουτια φερνει και η set και η tmp....

set & tmp? Δλδ; Πρεπει να πιασω καποιο υπονοουμενο ή απαγορευεται να δινουμε μεγαλυτερα/περισσοτερα hints εδω μεσα;

[Ασχετο]

Μαριε, τους ετοιμαζω μεγαλο Photoshop χουνερι στο Debris... >:-)

[/Ασχετο]

Link to comment
Share on other sites

Πετρε , σετ= INTERSET και ΤΜP=TMP απλα την τελευταια βδομαδα που φτιαχνω κατι καταλογους χονρικης τα πηρε το ματι μου και τα ειδα σε καλη τιμη τωρα εαν η λιανικη ειναι στον διαολο δεν ξερω....

Link to comment
Share on other sites

Καλα, θα με ενημερωσεις στον καφε το απογεμα. Οπως ειπα και πριν, θελω αν ειναι δυνατον να το δω το κουτι πριν το παρω, ή να ξερω διαστασεις, για να ξερω αν θα χωρεσει το uber-ψυγειο μου.

Link to comment
Share on other sites

Πετρο το dragon 116 το εινχα παρει τον Ιουνιο με το τροφοδοτικό Οχι κατι φοβερό αλλα την δουλειά σου θα την κάνεις Βέβαια δεν είναι μαύρο αλλά αυτό αλλάζει εύκολα (δίάθεση να υπάρχει ) τα μέσα υπάρχουν :rolleyes:

Υ.γ έλα να δεις το δικό μου αν θες να πάρεις μια ιδέα τι μπορεί να γίνει με το βάψιμο αλλα και με το νεράκι ............

Link to comment
Share on other sites

Βαγγουρα, για δες κι αυτα:

LinkW στα 19.61 Ευρω !!!

214.jpg

============================================

Και το κορυφαιο Antec VAR SX1200 Full ATX:

20228313.JPG

Το οποιο πολυ θα ηθελα να ξερω ποιος το φερνει και ποσο κανει... :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20

Kαλα σιγουρα ειναι το antec αυτο πετρο?Εγω ιδιο θυμαμαι το chieftech dragon!!!!

Δίκιο έχετε και οι δύο. Πανομοιότυπα κουτιά είναι που βγαίνουν από το εργοστάσιο της Chenbro.

Link to comment
Share on other sites

Το πανω πανω ειναι οτι πρεπει..εχει και 20 μονο.Οτι πρεπει για να φαει το mod του αιωνα....To απο κατω ειναι ιδιο με το dragon οντως.Τωρα απο την Chebro , Hasbro ειναι ολα παντως ολα ειναι απο ενα εργοστασιο αλλα η αντεκ σταματησε να το βγαζει.Εαν θες να το δεις απο κοντα τοσο 11 οσο και ζαχος το εχουν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.