Jump to content



XXX sexy naked women on expensive motorcycles / Big cases με >6 x 5.25"


Chosen

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Chosen [11-11-2003 και 17:16]

πωπω! ΤΟ ονειρο! που θα το βρω ρε παιδες;!;!;

Antec PLUS 1500B

Black File Server

1500Bfront.jpg

14 Drive Bays:

- External: 6 x 5.25", 2 x 3.5"

- Internal: 6 x 3.5"

Cooling capacity: 8 x 92mm

- 4 rear (installed)

- 4 front (installed)

http://www.entercom.gr/products/plus1500.html

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk

ΛΟΛ.... και τι έχει μέσα αυτό ρε Vag? πως δικαιολογήται η τιμή του?

Δεν πουλιεται χωρισ τα 2 του reduntant τροφοδοτικα ειναι και antec πολλα θελει να το πουλανε πανακριβα

Link to comment
Share on other sites

Βάγγουρμαν, δες και την απαντηση στο mail που μου εστειλες ;)

Ειναι πολυ γλυκα τα κουτακια για server που μου εδειξες, απαντησε μου πλιζ στις ερωτησουλες που σου εκανα, να' σαι καλα ρε φιλε.

Μπάι δε γουέι, ο Ζαχος που χαθηκε; ενδιαφερομαι ακομα για το "σουρωτηρι" του :p

Link to comment
Share on other sites

Προς κατοχους του Dragon: Επειδη τα εκοψα παρομοια τα κουτια, τo Dragon εχει αφαιρουμενο ΜΒ tray; Και την φατνια για τους σκληρους την εχει εκει πανω απο το τροφοδοτικο 'η καμια σχεση; Μιχαλη, μια φωτο απο το πλαι του κουτιου σου θα βοηθουσε αφανταστα!

post-129-1416070633,601_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πετρο ναι είναι ιδια εσωτερικά μονο που το dragon εχει 3 φατνια μπροστά και ισαριθμους ανεμιστήρες Και λιγο διαφορετικο στο μερος του τροφοδοτικού

Και φώτο απο το δικό μου στο πλάι

Δεν νομίζω να βοηθήσει και πολύ γιατι το άλλαξα λίγο αλλα τεσπα Αν θέλεις ελα απο το σπίτι να το δεις απο κοντά

Υ.Γ ειναι λιγο ανω κάτω αλλα ακομα πειραματίζομαι

post-62-1416070633,6902_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έπερνα ένα κανονικό φτηνό άσπρο κουτί , και θα το έβαφα. Δεν πρέπει να είναι και πολύ δύσκολο νομίζο. Και εκεί που θα δώσεις τόσα λεφτά για μαύρο κουτί παίρνεις ένα κάρο σπρέι. Και υπάρχει και μεγάλη ποικιλία από δαύτα ! Έχω βρεί πχ ένα μαύρο που κάνει και κόκκινες χαρακιές φαινεται σαν ηφαίστιο ή σαν αιμα ένα πράμα. Δες και αποφάσισε αλλά μη βιαστείς !:getlost:

Link to comment
Share on other sites

To antec το φερνει η www.entercom.gr (θεσσαλονικη) αφου ειναι αντιπροσωπος τις antec.

Το Advance (το μαυρο με το παραθυρακι ) ειναι πολη μικρο εσωτερικα αλλα καλο σε ποιοτητα.(το εχει και ο checkmate).

An εχεις χωρο παρε το Antec αφου εσωτερικα δεν παιζετε μεχρι 2 5 1/4 χωρο ΠΑΝΟ απο το psu (ιδανικο για watercooling)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.