Jump to content



Τι δώρο θα κάνετε στον εαυτό σας τα Χριστούγεννα;


TheLab

Τι δώρο θα κάνετε στον εαυτό σας τα Χριστούγεννα;  

468 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

μείον μερικά μαθήματα για το πτυχίο. Τα οφέλη είναι πολλαπλά:

-μηδέν έξοδα για την "απόκτηση"

-μειωμένα έξοδα, από βόλτες, καφέδες κλπ

-πιο κοντά στο ρημάδι το πτυχίο, και στο αεροδρόμιο για τη μετανάστευση :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξα να περιμένω μέχρι τα Χριστούγεννα και μου πήρα ήδη δώρο τον 17-55 AF-S G VR για την D200. Δεν είχα ευρυγώνιο zoom και μου έλειπε για μέσα στο σπίτι.

ωραία επένδυση, άντε να δούμε καμιά φωτό ;)

Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα ενα 2gb so dimm ddr2 για το netbook μου (hp2140) και μια ωραια θηκουλα για ασφαλη μεταφορα!!Μαλλον αυριο θα του περασω windows 7!! Θελω να βελτιωσω και λιγο το κατεβαστηρι μου αλλα θα δουμε...Ολο και κατι αλλο θα προσπαθησω να παρω γιατι η βελτιωση στο αμαξι με ξετιναξε:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο με υπολογιστές ! (πείτε μας τι)

Μέχρι τώρα έχουν μπει διάφορα πράγματα στο υπνοδωμάτιο όπως tv και ηχεία και έρχονται και άλλα.

Υπνοδωμάτιο: Και άλλα ηχεία/ενισχυτής,και κάτι πράγματα για διακόσμηση.

Σαλόνι: Έπιπλα,TV,και άλλα ηχεία και ενισχυτής,και κάνα κ*λομπαρο με liqueur.

Αλλά θα 'θελα περισσότερο απ'όλα:

Ταξίδι NY να δω τους συγγενείς και κάνα nice car,να πω επιτέλους ότι είμαι 8000km μακριά απο'δω για να χαρώ,αλλά τέτοια εποχή δύσκολο το βλέπω.:D

Link to comment
Share on other sites

εργαλεία για μοντες (έγινε):

Και εγώ θα πάω αγοράσω κάποια πράγματα όπως..

κάπια κομμάτια πλέξει ένα 12άρι ποτιροτρίπανο που το χρειάζομαι πολύ.. βίδες αλέν με παξιμάδια, πολλά τροχάκια/τροχούς και έναν πολυεστερικό στόκο:p εε αυτά τα λίγα.:happy:

(Πρώτη δόση δώρων του αi βασίλη)

Link to comment
Share on other sites

τα νεα windows 7- 64αρια

μια radeon hd 4350

2 dimmakia 4gb μνημη

αυτα πριν 25 μερουλες ! τωρα τα χριστουγεννα τιποτα απολυτως, γιατι δυστυχως μετα απο παρα πολλα χρονια δουλειας, ετοιμαζουν απολυσεις, κ παω ταμειο ανεργειας, εστω για λιγο.......:confused::weep:

Link to comment
Share on other sites

ετοιμαζουν απολυσεις, κ παω ταμειο ανεργειας, εστω για λιγο.......:confused::weep:

Κρίμα φιλε.. σε καταλαβαίνω και γώ ψανχω για δουλειά μετά τον στρατό και τσιφος.. γενικά αυτα τα Χριστούγεννα (λογω ανεργίας:to_pick_ones_nose:) και τα προηγούμενα (λόγω στρατού :suicide2:) έιναι απο τα χειρότερα μου μεχρι τώρα.. Μια καλή δουλειά θα ήταν πραγματικά το καλύτερο δώρο για μένα τώρα:shout:..

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα πάω αγοράσω κάποια πράγματα όπως..

κάπια κομμάτια πλέξει ένα 12άρι ποτιροτρίπανο που το χρειάζομαι πολύ.. βίδες αλέν με παξιμάδια, πολλά τροχάκια/τροχούς και έναν πολυεστερικό στόκο:p εε αυτά τα λίγα.:happy:

(Πρώτη δόση δώρων του αi βασίλη)

Πόσες δόσεις δώρων θα έχει!; :p

το 12αρι από που και πόσο; λέγε!

......πολυεστερικό στόκο....ε!....μπαινεις σε άλλα μονοπάτια! χαχαχαχα:sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.