Jump to content



Τι δώρο θα κάνετε στον εαυτό σας τα Χριστούγεννα;


TheLab

Τι δώρο θα κάνετε στον εαυτό σας τα Χριστούγεννα;  

468 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Κρίση γαρ, πλαστικά μελομακάρονα και τις ρεβεγιόν θα τις βγάλουμε με μή αλκοολούχα.

Με τα περσινά φωτάκια και λαμπιόνια (όσα άντεξαν).

...

...

Κούνια που μας κούναγε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ήθελα να μου κάνω δώρο μια αλλαγή πλατφόρμας, και φέτος έτυχε να εχω τη δυνατότητα. Οσο όμως με τον υπολογιστή μου παίζω μόνο παιχνίδια, και οσο C2D μου καταπίνει ότι παιχνίδι και να του βάλω, δε θα κάνω την κίνηση.

Θα μου πάρω ενα σετ ηχεία και 1 ή 2 κάρτες ήχου για τους δυο υπολογιστές μου.

Παράλληλα θα ''ενισχύσω'' λίγο τα δωράκια που θα κάνω στα αγαπημένα μου πρόσωπα.

Link to comment
Share on other sites

Έναν εξωτερικό σκληρό 1TB για να κρατάει συντροφιά στο wdtv live μου.

Ένα ταξιδάκι 4-5 ημέρες στην Αθήνα για να δω γνωστούς και φίλους.

Πολλά κιλά μελομακάρονα με επικάλυψη σοκολάτας απο το ΑΒ made in φαίδων:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Mάλλον τελικά θα τσιμπήσω κανένα INTEL X25-M g2. ίσως και κανένα blu ray rom για το PC αν και έχουν κολλήσει οι τιμές τους εδώ και 1,5 χρόνο, είναι η 40άρα LCD εδώ και ένα χρόνο και δεν έχει παίξει ακόμα τίποτα fullHD. ταξίδι εκδρομή εκτός βάσης απίθανο.

Link to comment
Share on other sites

πολυ snowboard βλεπω εδωμεσα??

και γω τα χω κανει τα δωρα στον εαυτο μου ρουχα πανω κατω μποτες δεστρες και φυγαμε για τα βουνα...(με μειον 750 ευρω για ολα φτα) μας τα χαλαει ο αερας την κυριακη γμτ ;)

αντε να φτιαξουνε το κικερ μπας και δοκιμασουμε τιποτα φετος!!

edit χοχο τα βαλα και αβαταρ παντου;)

Link to comment
Share on other sites

Τελή κυκλοφοριας + service των 30.000 + λαστιχα + τακακια για τα φρενα μπροστα+ασφαλεια =1400 ευρω λειαν επιηκως για οτι εχει να κανει με το αυτοκινητο και μονο.

Χωρις να υπολογιζονται οι λοιποι φοροι και τα λοιπα παγια.

Με σεμνοτητα και ταπεινοτητα...

Αν καταφερω και πουλησω τη cpu μου και συμπληρωσω κανα 50ευρω για να παρω αλλη , καλα θα ναι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.