Jump to content



Προταση για ψυκτρα


evolution

Recommended Posts

Εκτός του σαγηνευτικού μελαμψού χρώματος της Shadow, δεν υπάρχει καμία διαφορά μεταξύ των δύο και ειδικότερα στον κρίσιμο τομέα των επιδόσεων.

Μιλάμε τώρα για Porsche GT3 και την παλεύουμε αν θα είναι μαύρη ή άσπρη... :jester: Μια χαρά είναι και η "55άρα", με τα ρέστα τσιμπάς και 1-2 πραγματικά αξιόλογα φουρφούρια και είσαι άρχοντας.

Link to comment
Share on other sites

μιας και λέτε για την megahalems και για να μην ανοίγω καινούργιο thread, έχω και εγώ μία απορία. η megahalems για να μπει σε αμ3 δεν θέλει να πάρω ένα αυτό? μήπως ξέρετε από που μπορώ να το πάρω ?

Link to comment
Share on other sites

Ελλάντα όπου και να ρώτησα, όσο και να έψαξα δεν το φέρνει κανείς...

Γερμανία κάτι γίνεται, αλλά ο Caseking δε στέλνει Ελλάντα.

http://www.caseking.de/shop/catalog/CPU-Kuehler/Sockel-AM2/AM3-AMD/Prolimatech/Prolimatech-Retention-Modul-fuer-Sockel-AM2-AM2-AM3::12594.html

Άρα μόνο με γκέλα θα γίνει αν γίνει (δλδ να μας το αγοράσει κάποιος γνωστός εκεί και να μας το στείλει). Αλλιώς Αγγλία, ξέρω και γω τι να πω?...

ΜΕΓΑΛΟ φάουλ της Prolimatech πάντως να μου φροντίζει για το κάθε σαβουροαρχαίο775 και να ζητά εξτρά πανωπροίκια για τα ΑΜ2+/ΑΜ3!

Link to comment
Share on other sites

Αναγκαστικά "ξεπέφτεις" :man_in_love: σε ΤR True 120 ή αν θες να το πας λίγο πιο μακρυά πας στη νέα 14άρα Noctua (τερατωδώς τεράστια, προσωπικά με τρομάζει τέτοιος όγκος και βάρος σε κάθετη τοποθέτηση).

Αλλιώς, ομαδική για ΑRM-1 από Γερμανία, μπορώ να το φροντίσω εύκολα αρκεί να μαζευτούμε/μαζευτείτε 3-4 τουλάχιστον για να γίνει και απόσβεση των ταχυδρομικών...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα πηγα στο πλαισιο σημερα και πηρα μια megahalems και ως που να ερθουν τα ανεμηστηρακια τις gelid solution εβαλα 2 http://www.plaisio.gr/Computers/Tuning/Case-Fans/CoolerMaster-Cm-Tlf-S12-Eb-120Mm-Silent-Fan-Red-Led-CM-TLF-S12-ER-GP.htm που τα ειχα και παλι με αυτα τα ανεμηστηρακια η θερμοκρασια επεσε αισθητα απο τη nexus FLC-3000 που ειχα δανιστει απο 45C idle επεσε γυρω στους 30 βαθμους(με μαμα συχνοτητα στα 2.66) στο πλαισιο ο πωλητης επεμενε να μου πουλεισει μια true black Που του ειχε μεινει

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.