Jump to content



Βοηθεια λαθος BIOS


voudarxos

Recommended Posts

Σημερα την εκανα την ξερη μου φλασαροντας λαθος βιος

Η μητρικη ειναι albatron px865pe lite pro και το αποτελεσμα ειναι φυσικα να μην ξεκιναει καν.

1) Υπαρχει τροπος να διορθοθει το προβλημα?

2) Την πεταω?

3) Εγγυηση την καλυπτει?

Βοηθειστε ρε παιδια :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [19-11-2003 και 18:55]

Μόνο με μια ίδια με hot flash ίσως κάνεις δουλειά.. αλλιώς πας και λες.. μου κάηκε :unsure:

Hot flash στην συγκεκριμενη μητρικη δεν το βλεπω να γινεται γιατι το τσιπακι ειναι κολημενο πανω........Το καηκε λες να περασει?????

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως γίνεται αυτό; Εμένα η μητρική μου δεν δέχεται BIOS άλλο πέραν το δικό της. Αμα πάω να flasharo με λάθος αρχείο σταματάει. Μου έχει τύχει 2 φορές.

Link to comment
Share on other sites

lol. να σου πω μόνο για περιέργια θα το παίδευα το πράγμα. Αν και το τελευταίο progect βγήκε μάπα.

αυτό θα είναι σίγουρα παιχνιδάκι αφού χωρίς καμία επιπλέοω παράμετρι flashάρει στα τυφλά το Mobo :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια η συναιχεια σημερα.........

Παιρνω πρωι πρωι την μητρικη και την παω εκει που την αγορασα παραπονουμενος οτι και καλα χαλασε......

Μαλιστα κυριε μου περαστε στο βαθος ανεβειτε στον 1ο οροφο που ειναι το σερβις να την ριξουν μια ματια........

Να μην τα πολυλογω την βαζει στον παγκο μπροστα μου και αναβει κανονικα:innocent:

Ρε φιλε μου λεει μπας και με δουλευεις??????

Μια χαρα δουλευει

Εμενα φυσικα το ματι μου επεσε στην εκδοση του βιος η οποια ηταν η λαθος εκδοση που εβαλα χθες.......:rolleyes:

Την μητρικη την βλεπει πλεον σαν 865ΡΕ προ ....... λειπει το lite

Τωρα πως γινεται σημερα να δουλευει μια χαρα με το λαθος βιος ενω χθες δεν ανοιγε καν δεν ξερω τι να πω....

τα συμπερασματα δικα σας:zzz: ¨

Για την συγκεκριμενη μητρικη κανουν οι εξης εκδοσεις¨1,02-1,04-1,06

Και για του λογου του αληθες

post-269-1416070646,9067_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από OverFlow [21-11-2003 και 02:01]

Μηπως αφου εγινε 865ΡΕ προ ,

οι μνημες σου πλεον δουλευουν και dual;(για τσεκαρισε!!):laughing:

χε χε χε τι λες δεν το τσεκαρισα? Τζιφος ομως εμεινα με την ορεξη

Αλλα...... dual νομιζω οτι δουλευει η pro2

:woot:

Δεν το ξανακανω ομως

:'(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από OverFlow [21-11-2003 και 02:18]

Ατυχια,

παντως και η Pro Dual ειναι!!(οποτε μη δοκιμασεις αδικα).;)

Καλα ετσι και αλοιως πρεπει και κατασκευαστικα να υποστηριζει dual.......οποτε δεν υπαρχει περιπτωση:(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.